0 oy
347 göst.
Aile kategorisinde (846 puan) tarafından
Apartmanın ödenecek biseysi varmış telefonu aldı odeyeyim diye bende bakıyordum yanında.  

mail adresi çıktı farklı bir adres ne bu dedim. Eski şey dedi. Garantininkini kullanıyor. Açarken onu yazdiydim dedi. Baya bi sorguladım ettim ama tam açıklamadı eski sevgilimle açmıştık garantiden açarken onu girmiştim dedi o kaldı dedi. Üstüne düşmek gerekir mi bunun kafam karıştı benim ne alaka hala o? Değiştirilebiliyor mu bu mail ordaki

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gecmıs gecmıste kalmalı desıp durursan mutlu olamazsın
(846 puan) tarafından
Evet bende çok üzüldüm deminden beri yemek yiyemedim düşünmekten konuşmak da gelmiyo icimden of ya
tarafından
Esıne guvenmıyosan o ayrı ama guvenıyosan hıc desme ustunu gercekden
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tabiki maili değiştirebilir 
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Eski bir banka hesabiysa belki o zamanlar o hesabı kullandığı için onu vermiş öyle kalmıştır. 
0 oy
(119,776 puan) tarafından
mail adresi degisir 
0 oy
(784 puan) tarafından
O değilde eski sevgilimle açtım demesi bile beni çıldırtır vallahi çok kurulganm çok 
(846 puan) tarafından
Çok ısrar ettiğim için öyle söyledi ilk başta eski şey işte o kalmış dediydi. sonrasında artık hamilesin üzülme diye söylemiyorum illa istiyosun dedi onu dedi canım sıkıldı benimde
(784 puan) tarafından
Ah biz bayanlar hem ısrar ediyoruz söylemese üzülüyoruz hemde gerçekleri duyunca kahroluyoruz benimdebbu huyum var yemeden içmeden hayattan kesiliyorum valla
0 oy
(5,560 puan) tarafından
Geçmiş işte canım . Benim de adresim hala babamlarin evi kartım oraya gitti geçen gün 
0 oy
tarafından
Kocana güveniyorsan takılma buna canım.
0 oy
(1,159 puan) tarafından
Boswer canimm eskide kalmis bak adam seni uzmek istememis bile maili degistirebilir onu öner degistirelim hayatim rahatsiz oldum de değişmezse sıkıntı çıkarırsın ☺️

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 57 göst.
19 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
2 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
23 Nisan 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,514 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.