0 oy
304 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (94 puan) tarafından
Kızlar aranızda hiç covid olmamış test dahi yaptırmamış olup covid aşısı olan var mı varsa aşıdan sonra ne gibi şikayetleriniz oldu ben yeni doğum yaptım hiç covid olmadım aşı yaptırcamda merak ettim 

29 Cevaplar

0 oy
(2,831 puan) tarafından
Kol ağrısı oldu biraz sadece o da 1 gün sürdü sonra geçti çok şükür. 
-Reklam-
0 oy
(3,897 puan) tarafından
Ben canım. Çin  aşısı  oldum sadece iki gun kolumda aşı  yerinde ağırlık  vardı. 33 haftalik da hamileyim.
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Sadece biraz kolum ağrıdı başka bir şey olmadı 
0 oy
tarafından
Hafif kol ağrısı oldu canım bende
0 oy
(1,154 puan) tarafından
2 aşımı oldum hamileyken doğumda kovid testi yaptılar sadece kovid geçirmedim şükür 3. Dozu da 2 bebeden vakit bulursam yaptıracağım hicbir yan etkide olmadi kolum bile ağrımadı ama o bünyeyle alakalı bu arada hamileyken emziriyordum da iki çocuğumda benden dolayı antikorlu olmuş oldu doktorum öyle söyledi 
0 oy
(846 puan) tarafından
Bir günlük kol ağrısı oldu ikinci dozu cumartesi oldum hatta
0 oy
tarafından
Biz hiç covit olmadık ben 3 doz aşılıyım eşim 2 doz bir de şeker hastası.1.sınıf kızım da var her gün okul gidio geliriz çok şükür test dahi vermedik
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Bende emzirirken 2 doz aşı oldum birincide 1 hafta süren bir kol ağrısı oldu ikinci de sadece 1 gece ağrıdı ikinci aşıdan 2 ay sonra ailemde covid olanlar oldu öksürük vücut ağrısı filan çektiler kayinvalidem 1 hafta hastanede yattı hatta ben gerçekten çok hafif atlattım 
0 oy
(175 puan) tarafından
Ben hic olmadim teste vermedim awilarimi yaptirdim bir gun kol agrisi olsu gecti.Yeni dogum yaptin sud veriyorsan vurdurmamalisin.
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Birinci de kol ağrısı ikincide boğaz ağrısı yaşadım 
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Bende covid hiç olmadım testte yaptırmadım aşı oldum ikisini de sadece o kolumu kaldiramadim aşıdan sonra hep uyudum ertesi güne birşeyim yoktu
0 oy
(1,159 puan) tarafından
Ben canim.ne covid oldum ne de test yaptirdim 2 biontech oldum cok korktum agrim.olur diye fakat hic bisey olmadi kol.agrim bile olmadi
0 oy
(119,319 puan) tarafından
been ams test yapturdim tr gitmek icin asininds bi yan etkisi olmadi
(119,319 puan) tarafından
ilk dozda kol agrisi harici
0 oy
(506 puan) tarafından
Hamileyim yaptırdım hiç covid olmadım 2 doz biontech vuruldum kolum ağrdi
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Ben yaptırdım canım 2 gün önce 2.dozuda oldum hafif kol ağrısı başka belirti olmadı. Bebeğim 1 aylıkken 1.dozu bebeğim 2 aylıkken 2.dozu oldum
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Ben üç dozu da oldum aşının kovid  gecirmedik  test dahi yapmadık ikisinde biseyin yoktu da üçüncü beni bayağı hirpaladi  yaa
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hiç covid olmadım test yaptırmadım belirtim hiç olmadı öyle covidmiş gibi. 3 doz biontech aşım var. Cumartesi 3.dozu oldum 1 gün halsizlik uyku ve sırt ağrım oldu parol içtim geçti. Eşim aşısızdı covid olmuştu biz bilmiyorduk o gün bütün gün eşime baktım yedirdim içirdim terini sildim ertesi gün pozitif çıktı eşim benim o zaman 2 doz aşım vardı şükür hiçbir belirti göstermedim. Evet aşı herkeste belki aynı derecede koruyucu ve etkili olmuyor olabilir ama, eşimden bana geçmemesinin büyük bir sebebi de aşılarımdır. 
0 oy
(223 puan) tarafından
Ben ilkini ağır geçirdim ikincisi hafif geçti  ilkinde bir hafta kalkamadim bebeğim 1 aylikken
0 oy
(334 puan) tarafından
Ben varım 

Hiç kovit olmadım

Test yaptırmadım 

Ama 2 dos aşımı oldum 

ilki biraz hafifti  

2. Ağır geçti kolum sakat kaldı 

Ağır kaldıramıyorum 

3.yu daha olmadım 
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Ben 4 doz sinovac oldum hamileyim üstelik şükür çok az halsizlik oldu sadece 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 200 göst.
16 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Betulnsa (397 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 216 göst.
5 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
11 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pelin1 (592 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 123 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,347 puan) tarafından soruldu

379,853 soru

11,370,552 cevap

34,854 kullanıcı

...