0 oy
137 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Binde hero baby kavanoz mamalar varya ne zaman yedirilir bebeğe kullanan memnun kalan veya kalmayan vardır bilgilerinizi alabilir miyim canlarım 

5 Cevaplar

0 oy
(3,451 puan) tarafından
Onlar zararlı, aynısı gibi sende yapabilirsin aslında 
tarafından
Tarifin var mı canım meyveyle ve irmikle oluyor galiba
(373 puan) tarafından
Birçok doktor kavanoz mamaların evde yapılandan daha sağlıklı olduğunu söylüyor çünkü bizim aldığımız şeyler organik dense bile ne kadar organik teste tabi değil ama onların teste tabi olduğunu çok sıkı denetimden geçtiğini söylüyor
-Reklam-
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Mecburiyet olarak ogluma verdim meyveli olandan ama bi tuhaf kokusu var. Oglum yarısını yedi yemedi. Onun yerine evde kendin yap bacım meyveden falan. İçinde katkı maddesi oluyo
0 oy
tarafından
O tarz ürünlerin içindeki ürünlere göre hangi aydan itibaren kullanılabileceği yazıyor. Ben sadece dışarıda olduğumda onlardan kullanıyorum onun dışında evde hazırlamaya çalışıyorum. 
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Bence kullanma cokda saglikli değiller sizde yapabilirsiniz 
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(25 puan) tarafından
Ben sadece hipp kullandım  o da mecbur kaldıkça  hep kendim yaptım  minik konserveler hatta yaz meyvelerinden fazlaca yaptım vu kış oğlum onlardan yedi şeftali falan 15 aylık olduk artık  bu yaz yine yapcam  18 haftalık hamileyim ek gida dönemi  kısa denk gelecek hazırlık olur. Kendin yap bence ama illa onlardan alackasan hipp diğerlerinden daha iyi 
tarafından
Tarifini verir misin canım bende kendim yapayım
(25 puan) tarafından
Örneğin; şeftali  üzüm  irmik karışımı yapmıştım. Şeftaliyi cam rendeden geçirdim  sonra ziyan etmemek için  süzgeçten geçirdim(  iplik iplik olunca yemiyo oğlum ), üzümleri  rendeledim bir tencereye koydum hiç  su koymadım bir yemek kaşığı  irmik koydum pişirdim ( 2 şeftali, 1avuc kadar üzüm için) miktarını  kendin ayarlayabilirsiniz

Siyah erik, üzüm, şeftali bunlardan yaptım  genelde ben istediğin  meyveyi  birbiriyle  karıştır  ama tavsiyem bir kaç tane sade şeftali yap yoğurtla  karıştırınca iyi oluyo. Göz kararı  irmik koymazsan eger çok aşırı  pişirme  biraz fokurdasın meyvelerin  rengi değişsin  yeter kaynarken kuru bir kavanoza dök  kapağını sıkıca kapat ters çevir
tarafından
Teşekkür ederim kuzum çok sağol
(25 puan) tarafından
Ben kayinpederim bahçeden  bir suru elma getirmişti  organik  ziyan olmasın diye onları  bile yapmıştım kışın çok  sulu olanları muzla, avokadoyla veya bebek ekmeğiyle karıştırıp  yedirdim dışarı  çıkarken de baya rahat oluyo. Blender da kullanabilirsin erik ve üzüm  için  ama o zaman irmik koy biraz çünkü çok  sulandırıyo bilgin olsun
(25 puan) tarafından
Rica ederim canım  ne demek afiyetle yesin miniğin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 73 göst.
10 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
9 Mart 2024 Diğer kategorisinde Merveeee4444 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 198 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde mehlikam (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 75 göst.
1 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif gunes (990 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...