0 oy
516 göst.
Diğer kategorisinde (3,796 puan) tarafından

Nasıl bir süreç geçirdinz? Nasıl geçindiniz ? nasıl topladnz maddi manevi? Çocukla?

4 Cevaplar

0 oy
(3,796 puan) tarafından

En İyi Cevap

Neguzel destek GÖÖREMİYORUM:'(

-Reklam-
+3 oy
(2,115 puan) tarafından
Boşanma durumum yok ama aile desteği hiç olmadı hatta bir ailem de yok eşim çocuğum dışında.  Bir gün boşanırım düşüncesi ile hareket etmiyor olsam da Allah göstermesin öyle olsa ne yaparım diye hep düşünürüm. Az giyerim, az yerim, ahır da olsa bir gözde dururum(kimse duramazsın demesin 15 yaşına kadar çobanlık yaptım ve ahırda yattım şükür kimseye muhtaç olmadım), bütün çalıştığım çocuğun kreş okul gibi şeylere de gitse yaparım. Kimsesi olmayan bişeyler yapmak zorunda. Bir itin kölesi olacağıma ** gibi çalışıp krallar gibi yaşarım. Maddi rahatlıktan önce kafa rahatlığı önemli. 
(2,265 puan) tarafından
Yorumun dibiii bin tane arti sana feda
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Bak bacım. 

Benim annem babamla boşanalı 15 sene olmuştur hatta fazla. Ben 6 yaşındaydım en küçükleriydim. Yemediği dayak yoktu annemin dün gibi hatırlarım. En büyükleri 2 erkek benden büyük ablam var yaşları 30 küsür şuan. Annem ne çevresinden ne ailesinden bi gram destek görmeden 4 evladına baktı. Tek başına. Yeri geldi merdiven sildi baskasının cocuguna baktı. Suan hepimiz evli cocuk sahibiyiz. BİR KADIN İSTEYİNCE DÜNYA BİLE DURUR.
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Mutlaka vardie canim mecbur kalinca olur ama cocuklarin kac yasinda calisanilcekmisin elinden ne gelir yemek temizlik yada fabrika isi hersey olur hic ön ayak olcak bi is ev icin kimse var mi birikmisin yada altinin var mi herseyi sakince hesapla

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 97 göst.
25 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nerosahmet (692 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 119 göst.
19 Eylül 2024 Aile kategorisinde Sevgi22 (13 puan) tarafından soruldu
+1 oy
53 cevap 544 göst.
13 Eylül 2024 Aile kategorisinde Peri002 (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 198 göst.
22 Haziran 2024 Aile kategorisinde umutsuzvaka (40 puan) tarafından soruldu

397,214 soru

11,880,541 cevap

35,997 kullanıcı