0 oy
228 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (41 puan) tarafından
4 ay önce doğum yaptım ikinci sezeryanim 75 le doğuma gittim sonra 55 e kadar düştüm 3 ay emzirdim sonra sütüm kesildi sütüm çoğalsın diye tabi yiyodum herşeyden ama kilo yapti şuan 66 67 arası gidip geliyorum göbek basen var napicam bilmiyorun aynaya bakasım gelmiyo nasıl kilo vericem

6 Cevaplar

+2 oy
(6,203 puan) tarafından
Ağzını tutacaksın,porsiyonlarıni azaltacaksin,sağlıklı beslenip,yürüyüş yapacaksin 
(41 puan) tarafından
Aynen aslında öyle ama
-Reklam-
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Doğum yaptıktan sonra sonra korse takacaktın canım doğumdan 2-3 saat sonra korse taktım ne göbek kaldı ne kilo 
(1,030 puan) tarafından
Korseyi ne zaman takmaya başladınız o da önemli canım ama verirsin takma kafana spor herseyin çözümü
(346 puan) tarafından
Aslında ben hemen takmak istemiyordum işte kırk gün sonra tak rahim aşağı insna daha sağlıklı diyen doktorlar da var benim kendi doktorum doğumdan bir gün sonra yürüyüş yaparken korseni tak fakat uzun süre olmayacak dedi oylelikle iki ay kadar fln taktim
(41 puan) tarafından
Taktım korse hatta emzirme atletim bile korseliydi
(1,030 puan) tarafından
Canım genetik ozaman ne diyim benim göbeğim 10 gün sonra yoktu suyum çoktu birde benim
(41 puan) tarafından
Maşallah
0 oy
(648 puan) tarafından
Bol bol su içip ödem at 
(41 puan) tarafından
Suda içiyorum ama daha çok ödem atmam lazım o zaman
0 oy
(25,224 puan) tarafından
O sezaryen göbeği olmamış bence yemişsin sen onun göbeği o. Göbek eritme diyetleri yap. Bende 75le sezaryen oldum 55e düştüm yemeyi seven biriyim 20 ay oldu dogum yapalı 58 kiloyum şuan ama hiç göbeğim yok hiçte ekstra bşy yapmadım ne korse ne egzersiz. 
(7,654 puan) tarafından
Genetik şanslısın iste:*(*
(1,625 puan) tarafından
Ablam dünyaya bir sıfır önde başlamşsn ben 37 hüftalık gebeyim 93 kg olmşm
0 oy
tarafından
Sütüm geri geldi mi peki canım merakımdan soruyorum. 

Hamur işi ve ekmekten uzak dur bol.su iç evde hızlı adımlarla yürü sürekli bebeğin kucağında ben öyle yapıyorum bende 3 ay oluyor sezeryan olalı 
(41 puan) tarafından
Gelmedi malesef tamamen kesildi bide kötü olan bişey sağ elim bilek incittim çocuğu tasiyamiyorum uzun süre o yüzden annemgilde kalıyorum bir kaç gündür krem falan kullandım sargida kaldı ama hala aynı
tarafından
Çok geçmiş olsun ya :(
(41 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Kuzum yemeyle süt olsaydi benim hic sutum olmazdi du an ☺️❤️

Yemeyi azalt bol su ic , dinlen , bol bol emzir sutun artar insallah ❤️☺️

Sutu arttiran 3 sey 

Uyku , bol su , emzirmek .
(41 puan) tarafından
Büyüklerin laflarına kandım şunu ye süt yapsın bunu ye süt yapar diye diye sağlık olsun şey düşünüyorum oruç borcum var oruca baslicam Allah izin veirrse belki o sıra kendi irademi koruyabilirim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 239 göst.
12 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 243 göst.
24 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mryftma (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 132 göst.
0 oy
5 cevap 216 göst.
17 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hzlll (924 puan) tarafından soruldu

378,340 soru

11,324,424 cevap

34,775 kullanıcı

...