0 oy
224 göst.
Aile kategorisinde (1,771 puan) tarafından
Kızlar bugün akşam oyun parkına gittik orda oynadı ordan eşimin dayısı ameliyat olmuştu geçmiş olsuna gittik kızım biraz sevencen cana yakın her gören çok seviyo kızımı şimdide uyuyodu çığlık çığlığa uyandı aklım çıktı valla yaa şimdi tekrar yatırıyom çocuk iç çeke çeke bı kaldı nazar mı acaba yaa nazar duası açtım şimdi de çok korktum valla 

6 Cevaplar

+1 oy
(2,186 puan) tarafından
Olabilir canim oku avuc icine ufle sur heryerne peygamberimiz oyle yaparmis
(1,771 puan) tarafından
Yaparım canım şimdi onuda dayısının karısınin da oğlu var 5 ay büyük kizimdan işte yengesi sordu anne baba diyo mu dedi bende ne bileyim herşeyi soyluyo falan dedim bide kızım yaşıtlarından biraz büyük duruyo tosbik herhalde kadının nazarı değdi
(2,186 puan) tarafından
Olabilir kuzum ondandirr annem banada hep der sorana buyuk soyle agliyo de donmuyo de vs ben tinlamiyom sonra saatlerce ugrasyorum bak bu saat oldu uyutamadim peygamberimizin dedigi gbi mezarda yatanlarn yarisindan cogu nazardan . Insani catlatir oldurur3 nas 3 felak 3 ayetel kurs i 3 de insirah suresi oku kuzum sifa olsun insallah oyle kem gozlulern yanindada daha dikkat et soyleme
(1,771 puan) tarafından
Kuzum valla ne bileyim kaynanamda hep der büyük söyle yaşını herşeyini anlatma diye ama işte ne bileyim anlattım akşam kaynanamla konuştum o dedi o kadın kem gözlü nazarı degiyo diye okuyun dedi tabi eve gelince uyudu şimdi böyle ağlayınca aklıma geldi direk
(2,186 puan) tarafından
Olsun kuzum kalbimizin safligindan diyoruz serefszler ufacik bebege nasil fesat bakiyolar anlamiyorumki
-Reklam-
+1 oy
(5,283 puan) tarafından
Acaba çok mu yoruldu Bi yeri mi agrıyor
(1,771 puan) tarafından
Her zaman böyle hareketli kuzum ilk defs böyle oldu bide  dayısının karısınin da oğlu var 5 ay büyük kizimdan işte yengesi sordu anne baba diyo mu dedi bende ne bileyim herşeyi soyluyo falan dedim bide kızım yaşıtlarından biraz büyük duruyo tosbik herhalde kadının nazarı değdi
(5,283 puan) tarafından
Oku bol bol demek ki anlatmıycan herkese
(1,771 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum valla ne bileyim nazarı degecegini
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Olabilir oku bol bol 
(1,771 puan) tarafından
Okuyorum canım ya hâlâ iç cekiyo çocuk
(12,486 puan) tarafından
Kıyamam yavrum Ya
(1,771 puan) tarafından
Valla çok korktum bişey oldu sandım canım
(12,486 puan) tarafından
Muhtemelen nazardır canım oku avuç içine çocuğuna sür
(1,771 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol okurum şimdi ❣️
0 oy
tarafından
Ufak çocuklar çabuk.nazar olur. 

Ayetel kursi nas Felak sürelerini oku 7'ser  kere 

Allahin.izni ile.birseyi kalmaz
(1,771 puan) tarafından
Okuyorum canım telefondan da açtım şimdi onuda okurum
tarafından
Canim farkli bir ortama gittiğinde gizliden gizliye oku ..
Kimin neyde nefsi vardır bilemeyiz. Ki yeri geliuor anne baba bile.xok fazla sevgiden nazar edebiliyor.
E birde kızlar isveli  cilveli  olunca dikkat çekiyorlar ❤⚘ şifa olsun kuzum ins rahat uyur
(1,771 puan) tarafından
Sağol kuzum aklımda bulunsun okurum bundan sonra aynen işte kızım biraz cilveli böyle hemen nazara geliyo galiba
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Diş eti sancisi varsa ya da uyku terörü yaşıyorsa normal çığlık atarak ağlayıp,uyanmasi
(1,771 puan) tarafından
Dişleri çıktı canım hepsi 17 aylık kizim bide hiç bu şekilde olmamıştı bidedayısının karısınin da oğlu var 5 ay büyük kizimdan işte yengesi sordu anne baba diyo mu dedi bende ne bileyim herşeyi soyluyo falan dedim bide kızım yaşıtlarından biraz büyük duruyo tosbik herhalde kadının nazarı değdi
(6,203 puan) tarafından
Siz yine de takip edin her gece tekrarlar da uyku terörü yaşıyordur bı doktoruyla gorusursunuz
(1,771 puan) tarafından
Tamam canım sağol
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Tuz oku canım 
(1,771 puan) tarafından
O nasıl oluyo canım
(1,030 puan) tarafından
Eline biraz tuz al avucuna nas ve felak süresini oku 3-4 kere sonra tuzu ocakta yak üstüne serpiştir kayınpederim öğretti gerçekten işe yarıyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 118 göst.
27 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 153 göst.
20 Ekim 2023 Aile kategorisinde Caresiz1 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 823 göst.
0 oy
6 cevap 117 göst.
11 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Nalankt (984 puan) tarafından soruldu