0 oy
167 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (422 puan) tarafından
2 aylik bebeğim var. Kısa bir tatil düşünüyoruz. Bebek için ekstra almam gereken bir şey var mı?* Bir de bebeği nerede yatiracagim.? 3 kişilik oda mi tutmam lazim? 3.Yatak yanımızda değilse ne olacak? Bilgilendirirseniz sevinirim 

4 Cevaplar

0 oy
(1,006 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Biz hep üç kişilik tutmuştuk bir çift birde tek oluyordu tek olanda eşim yattı ben kızımı yanıma aldım yattım ama eğer park yatağı varsa onu da goturebilirsin kolay olur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Genelde beşik oluyor otellerde çift odası tutmuştuk biz ayrıca besik bebek yorganı falanda koymuşlardı 3 aylıkken  gitmiştik
(422 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(2,592 puan) tarafından
henüz küçükmüş ekstra bişeye gerek yok sen gene ateş ölçerini birde calpol al yanına her ihtimale karşı 2 kişilik oda tutup bebeğin olduğunu söylersen bebek yatağı koyuyorlar odaya 
(422 puan) tarafından
Bunu bilmiyordum. Teşekkür ederim
0 oy
(5,914 puan) tarafından
Biz kartepeye gititk suitnoda geniş oda tuttuk besik veriyolar park beşik carsaf yanima almisdim oda sicak battaniyesini ustune örtmüştum  Yalova ya termale de gittik ordada besik istedik getirdiler odaya
(422 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
(5,914 puan) tarafından
Rica ederim canım iyi tatiler hafta ici bende spaya gidicem efsane masajlari var
(422 puan) tarafından
O otele mi ? Nereye ? Tatilde ben de yaptircam. Çocuğu emzirirken sırtım tutuluyor resmen
(5,914 puan) tarafından
Orasi termal sifali sulae var biz asagida aile odasi tuttuk esimle bebekle girdik sonra ben oglumu giydirdim doyurdum esim aldi arabayla uyuttu ben kese masaja girdim   otele gidince sorarsin alt katta sicak sukar madaj resepsiyon orda asagida
(422 puan) tarafından
Tamam teşekkürler:)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 94 göst.
8 Eylül 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Cemrenin mamasi (8,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 143 göst.
17 Haziran 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Tinkirbelll (1,120 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 161 göst.
7 Haziran 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Alyakus (2,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 296 göst.
29 Mayıs 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Bbg (1,737 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,081 cevap

34,507 kullanıcı

...