+1 oy
506 göst.
Diğer kategorisinde (2,587 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sahneye kilotla çıkmayın diyor. Çok tepki almış sizce ne kadar haklı neden sahneye kilotla çıkıyor bazı sanatçılar 

20 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Adam haklı bence yakında donsuz da çıkarlar gerçi Gülşen çıktı de mi artık o kadında iflah olmaz
-Reklam-
+1 oy
tarafından
İşte amaclari bir tarafalrini göstererek para kazanmak 

Hadiseye söylüyor büyük ihtimal 

Mesele açık giyinmesi meselesi değil ki 

Ama kilot nedir doğru diyor adam güzel bir elbise giy 

Yine dekolteni ver
tarafından
Bende camim
tarafından
Afilli bi post acam gidiyom ben diye kufur yemessem iyi sizden meltem dkkdndjd
tarafından
Aç bakam kim küfür salliyo:)
tarafından
Haha basta sen ksjsjs
tarafından
Yooohh laa:))
+1 oy
(515 puan) tarafından
Tercih meselesi ama bazen abartılıyor aşırı hemde.
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Ay o adam kendine baksın önce sonra milleti yargılasın ya boş insan
tarafından
He gı kaç karisi var serefsizin
(5,220 puan) tarafından
Mesele sadece kaç karısı olduğu değilki saçma sapan işleri var onedioda bi okudum şok oldum
tarafından
Aman boktan beterler
0 oy
(22,070 puan) tarafından
O adamda Masallah 10 kere evlilik yapmış 20 tane çocuk:DD 
(2,587 puan) tarafından
Az önce resmini gösterdiler  çocuklarının
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Bence herkes önce kendine baksın o çok mu ahlaklı da insanlara ne yapacağını söylüyor 
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Gerçekten ellisine merdiven dayamış kadınlar hayır meslekte belli bir kademeyede gelmişler sesleride iyi neden ihtiyaç duyarlarki göğüs bacak sırt dekoltesi olurda mayo tanga gerçekten teşhircilik oluyor artık
0 oy
tarafından

Hayat kadınlarıni otel odasinda kirbacla fantazi yapan adam mi söylüyor bunu 

Ama bu unlulerde kendilerini yabanci sanatcilar gibi yapmaya çalışıyor yakinda kilot bile giymeden cikarlar avrupada gunah diye bisey yok ama burasi musluman ülkesi yaa yazik gubah ama gerçekten sacma sapan elbiseler giyiyorlar 2 sarki soylecekler diye
(373 puan) tarafından
Öyle bir fantezi mi yapıyormuş nereden duydun yuh artık bu adama
tarafından
Evet haberlere bile cikmisti bi kac sene önce tek başına 3,4 kadinla otel odalarinda iskence eder gibi fantazi etmişti kadinlar anlatmisti hatta vücutları  mosmordu
0 oy
tarafından
Yaa bunu diyen adam fuhuştan yakalandı Bi ara. Yani insan önce kendine bakmalı diyorum 
0 oy
tarafından
Kendi otel odalarında eskortlarla basılmamış mıydı ya ahlak bekçiliği yapanlara asla guvenilmez
0 oy
(581 puan) tarafından
Haklı ama kimse kimseye karışamaz bence gündeme gelmek için yapıyor Nihat doganla grup iş için gittiği kadını döven adamdan bahsediyoruz bana çok yapmacık geliyor bu adam 
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Walla haklı ya . Bir bayan olarak izlerken utanıyorum
(373 puan) tarafından
Bunu diyen adam genç kıza tecavüz etmiş ve nihat soğanla grup seks yapmış mayoya laf etmesin bence sapık herif Allah ıslah etsin
(5,557 puan) tarafından
Yaa gerçekten mi şok oldum şu an
0 oy
tarafından
Bence dogru tercih meselesi ama mesela gülşen asiri abartiyor bence hadise biraz normal hande yener ve gulsen cok abartmis
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Kız o Hakan Ural değil mi onu diyen
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Dun gördüm bende bazi sanatcilar cok cok abartti bikdigin kulotla cikiyorlar edep adap kalmadi hakli bence boyle seyleri cocuklarimiza normallestiriyorlar
0 oy
(2,139 puan) tarafından

Başka biri dese ciddiye alırım da bu beyefendinin dediğini ciddiye almam8-) Birine laf söylerken geçmişine bakmalı insan. Tabi kendisi erkek olduğu için her şeyi yapabilir ama kadınlar yapınca kötü oluyor.

0 oy
(6,203 puan) tarafından
O Adam ilk gitsin para vermemek için neden eskortu dövdüğün açıklasın sonra milletin kicindakine karışır.Ona ne ?izlemesin hoslanmiyorsan isterse kıçı açık gezer.Şu ahlaksizlarin da ahlak dersi vermesi yok mu beni benden aliyor
0 oy
(119,143 puan) tarafından
tahrik etmeden para kazanilmiyo yaa  ondan oyle cikiyolar
0 oy
(791 puan) tarafından
Ewet hakli belki ama bu soleyincede  insan bi tuhaf oluyor heryerde  yaziyor eski yedigi naneleri  

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 80 göst.
0 oy
2 cevap 89 göst.
7 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Minikkus0 (718 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 137 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Minikkus0 (718 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 312 göst.
28 Mart 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Dilekk (1,094 puan) tarafından soruldu