0 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından
Eşimle sorunlarımız var ilk hamleliğim 22 haftalık. Bu kadar sitres sıkıntı bebeğime zarar verir mi.kendimi  çok yanlız hissediyorum

4 Cevaplar

0 oy
(784 puan) tarafından
Allah'ın izni ile bişey olmaz 

Rabbim darda kalana yardım eder 

Canını sıkma öyle dusunme 

Tabiki stres çocuğa da gecer ama bu psikolojiyi düşünüp durma 

Ve iyi ol sen ne kadar iysen bebekte okadar iyi olur 

Ama illa bişey olacak diye de kurulma :)
-Reklam-
0 oy
(17,879 puan) tarafından
Bebeğe zarar vermek değil ama üzülür oda hisseder senin duygularını Allah muhabbet versin aranıza herşey düzellir inşallah
(15 puan) tarafından
İnşallah Allah razı olsun
0 oy
(7,630 puan) tarafından
Evinin içinde Ayetel Kürsi aç telefon yada bilgisayardan gün içinde okunsun ferahlama gelir canım.
(15 puan) tarafından
Tm inşallah açacam
0 oy
(1,710 puan) tarafından

Canım stres ypma bende öyleydm boşanma aşamasına geldim kemlekete gittik beni orda babamlara bırakacaktı yarım kaldı tatil geri geldik vs şuan 37 haftalğım çok şükür bebiş çok iyi benim o süreçte afedersin ilişki esnasında kanama oldu gittik doktur dedi anfeksiyon snra ben eşime dedim doktur demiş neye üzüldün bu kadar vs birdaha böyle alursa çocuk gider falan tabi öyle bşy yok ha ben niye öyle bir yalan söyledim çünkü ailesi yüzünden çok üzüldüm ağladım tatilim mahfuldu ündan dedim azıcık vicdan azabı çeksin de aklı başına gelsin iyi ki de ypmışım şuan çok iyi bana pişman oldu o da çok ağladı bebek için 

Bebeğimde gayet iyi ve sağlıklı yeterki bir şekilde aklını kullan düzelt onu seni üzmesin 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 439 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde EsmaElif&mstafa (27 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 534 göst.
0 oy
4 cevap 248 göst.
3 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Expertmom (499 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 429 göst.
4 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Elifylmz0660 (1,198 puan) tarafından soruldu