0 oy
135 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
tarafından kapalı
Merhaba benim reglim hic gecikmez normalde cok duzenlidir.4 aya yakin suredir bebek dusunuyordum.Bu ay garip bi sekilde gecikti 2 gun geciktigi zaman beta 2,30 cikti bekledim 2 gun sonra tekrar verdim kan yine 2,30 cikti sonra gebelik yokmus nasil olsa diye hastaneye gittim alttan muayne oldum bi sikinti mi var neden geciktim diye  doktor gayet sagliklisin bisey yok dedi beta tekrar aldi ordada 2,0 cikti gebelik net bi sekilde yok  ama 20 gun oldu hala regl olamiyorum ilk defa boyle bir gecikme yasiyorum ne yapmam lazim lutfen bilgi verin artik olayim istiyorum kkrkuyorum 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

3 Cevaplar

0 oy
(4,275 puan) tarafından
Adet söktürücü vermedimi doktorun 4 ay baya uzun bi süre 
(7 puan) tarafından
4 aydir bebek istiyorum 20 gundur adet olamiyorum o yuzden vermedi
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Bu ay herhangi bi ilaç kullandın mı stres kaynaklı da olabilir 
(7 puan) tarafından
bebek dusundugum icin sadece folik asit kullandim baska hicbisey kullanmadim
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Yani çok istediğinden vücut böyle tepki vermiş olabilir. Çok görülen bişey bu
(7 puan) tarafından
oyle mi dersiniz :( ne yapmam gerekir ki
(1,297 puan) tarafından
Stres yapmayacaksınız. Olursa olur Allah ne zaman nasip ederse diceksiniz. Rahatlayacaksiniz. Yoksa hem şişkinlik olur hem hamilelik süreciniz uzar. Bnde aynı şekilde üç ay çok stres yaptım olmadı. Amaaaan dedim taşınacak zaten şimdi olmasın napalim dedim 10 gün sonra hamile kalmışım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 224 göst.
0 oy
3 cevap 143 göst.
1 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Portakallltohumum (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 99 göst.
12 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KadrATr (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Asenat_m Hersey (537 puan) tarafından soruldu

379,973 soru

11,374,623 cevap

34,857 kullanıcı

...