0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde (1,661 puan) tarafından
İsdediyi birşey olmayına sinirleniyor ve bğırıyor mesela bir oyuncak isdediyi gibi durmuyorsa düzelrmeye çalışır ve düzelmuyirsa bağırır ... Yani bu bağırarak isdediyi şeyleri yapdırmaya dönüşür diye korkuyorum ama ne ypmalı bilmiyorumada... Bağırdığında yardm etmesen boğazı yırtlacak öyle bağırıyor yani ama gitsemde bu sefer huy edinecek diye korkuyorum

5 Cevaplar

0 oy
(118 puan) tarafından
1 yaş 8 aylik mi o nasıl oluyor 
(1,661 puan) tarafından
20 aylık canım
-Reklam-
0 oy
(2,593 puan) tarafından
20 Aylık mı yani canım o dönemlerde 2 yaş sendorumu başlıyor 
(1,661 puan) tarafından
Aynen canım evet son zamanalrda çok artdı bağırmaları
(2,593 puan) tarafından
o zamanlarda sen sakin kal canım sen bağırdığın sürece yapmacağım de eğer daha da arttırırsa dozunu sessizce bekle sarılmak ister misin diye sor sakinleştiğinde birlikte yapın ya da yapmak istediği şeye izin ver benim oğlum da 19 aylık ama herşeye hayır var onu ister misin hayır bunu hayır bekliyorum bende ya da tehlikeli bir durumsa biraz ses tonumu sertleştirerek bağırmadan söylüyorum sen böyle yapmaya devam ettiğin sürece seni anlayamıyorum ve istediğini yapamıyorum diye konuşuyorum
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Bağırınca yapma canım her istediğini iletişim kuramadıkları için öyle anlaşılacağını sanıyorlar. 

Bağırınca söyle kızım bağırdığın sürece yapmayacam sakinleş beraber yapalım diye bunu ama belirt sürekli yoksa huy edinir iyice. Kızım da öyle ondan biliyorum ağlayonca yapmıyorum ama sakinleşince istediğini yapıyorum bunuda belirtiyorum anlıyorlar herşeyi 
(1,661 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım deniyicem
0 oy
(867 puan) tarafından
Eheeeee 2 yaş ssndromu. Biz de basladik ufaktan. Oyuncaklarini firlatiyir istedigi gibi olmayinca da basiyor cigligi
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Yok bogazi falan yirtilmiyor benimkiler 16 aylik ama biri cildirmis gibi ciglik atar salya sümük ama gormen lazim bisey olmus sanarsin ne için mesela az once vilada sopasini vermedim diye vermem belki acimasizca gelcek ama dislerimi sıkmaktan çenem kitlenmis agzimi acamiyoeum ama o inatsa bende inadim dikkatini vaska tarafa cekmeye calisiyorum olmassa brakiyorum aglasin dursun sonra gdiip kucagima aliyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 74 göst.
31 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Umutsuz0034 (457 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 390 göst.
31 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Le.leyli123 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 387 göst.
10 Mart 2024 Aile kategorisinde hanimeli (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 261 göst.