0 oy
514 göst.
Diğer kategorisinde (736 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kizlar merhaba dün aksamdan beri çok sinirli ve gerginim dün ev sahibimin torunları vardı bende ev sahibimin alt katinda oturuyorum torunları aşırı derecede ses çıkartıyor koltuklardan yere atliyorlar koşturuyorlar ayaklariyla vura vura tepiniyorlar öglen uykusuna oğlumu yatiramadim  seslerden çok irkildi benimde başım çok ağrıyordu ve rahatsızdım. 2 seneyi geçiktir burda oturuyoruz ve bir kez olsun cok ses çıkartıyorsunuz demedim hep sustuk. Ve ev sahibim de bana sürekli ablası şunlara kız da ses cikartmasinlar diyodu bende yok teyze olsun onlar çocuk diyordum enerjilerini atmasi gerekiyor diyodum ama dün canima tak etti belki cocuklar korkar da dururlar diye elime sopayı aldim tavana tak tak tak diye vurdum sonra ev sahibim beni aradı ve dedi ki bu yaptığın çok ayip beni çok kızdırdın bu cocuklar haftada bir geliyorlar tabiiki de eğlencekler ben bu çocuklara dur diyemem dedi. Bende dedimki teyze haftada bir falan degil siz her gun boylesiniz bu zamana kadar ağzımızı açıp bir kez laf etmedik şikayet etmedik ama bugün ben çok rahatsızım çocuk ta uyumuyor güm güm diye yerlere atliyorlar oğlum korkuyor irkiliyor bugün biraz daha anlayışlı olamazmisiniz dedim napiyim çocuğunu yatak odasina yatiriver ordan duymaz sesi dedi zaten yatak odasina yatırıyorum teyze ordan da çok duyuluyor sesleriniz diyorum yapicak birşey yok diyor ahkam kesiyor bana bende suratına kapatıverdim telefonu ve akşam torunlari eve gidesiye kadar sanki nispet yapar gibi evi başımıza yıktılar hiç böyle insanlar değildiler aslında çok iyi anlaşırdık aile gibi olmuştuk. ama dün çok kırıldım eşimde tutturdu çıkcaz burdan kimsenin malı değiliz biz diye ama bizim şuan oturduğumuz ev çok ucuz diğer evler daha pahali napmaliyim sizce 

22 Cevaplar

0 oy
(1,439 puan) tarafından
Ev sahibinin bir kiracının bin evi olur ev arastir bence 
(736 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim beni anladığınız için ev arayışına girdim hatta bir ev buldum ama bütün abonelikleri üstünüze alacaksınız diye tutturdular dogalgaz aboneligi falan cok pahali cok ikilemde kaldim galiba susup oturucam :(
(1,439 puan) tarafından
Eger oturacaksıniz konuşun ev sahibinizle bence o gun sizj kırmak istemedim ama rahatsız olduk gibisinden benim de vurmamam gerekiyordu sizin de biraz anlayışlı olmanız gibi
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 405 göst.
18 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 217 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde A2020&2021. (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 453 göst.
5 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 603 göst.
20 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Şahsına münhasır☸️ (728 puan) tarafından soruldu

385,465 soru

11,526,436 cevap

35,197 kullanıcı

...