0 oy
46 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından
Sosyal yardıma gittiğimde şubatta gel yeşil kart çıkartalım sana dedi önce syg ya uğra sonra gel dedi aceleyle sormayı unuttum o sırada yeşil kartı napicam arkadaşlar sormak istedim 

2 Cevaplar

0 oy
(67 puan) tarafından
Yesilkart sadece kışın kömür yardımı elektirik indirimi başka da bir halta yaramiyor
(350 puan) tarafından
Elektrik indirimide demişti ondan kaynaklımı acaba yinede ıyi valla canım
-Reklam-
0 oy
(46 puan) tarafından
Sigorta yoksa ve yeşilkartta yoksa devlet hastanesi bile ücretli yeşilkart iyi bişey 2 ayda çocuk parası odun kömür yardımı elektrik yardımı bizim burda gıda ve ekmek için aylık kart bile veriyorlar 
(350 puan) tarafından
Sigorta olmadığı için durumumuz olmadığı için yapım dedi zaten canım bide elektrik yardımı yapalım dedi
(67 puan) tarafından
Çocuk parası mi gıda mi neler duyuyorum bizde de SSK yoktu hastaneye gidiyorduk para oduyorduk özel hastanede 4 katı oduyorduk yeşilkart vardı ama bunların hiçbiri ni bilmiyorum görmedim etmedim duymadim da gıda yardımı başvurum bile red yedi bende gittim hastane doğum icinn isteğe bağlı sağlık sigortası yaptırdım orda da sordum yeşilkart ne işe yariyor diye kışın kömür yardımı elektirik indirimi dedi başka bişe yok dedi bunlarin dışında olanı nerede yaşıyorsanız oranın sosyal yardimlasmasi veriyordur burda yok cunku

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 57 göst.
6 Mart 2023 Diğer kategorisinde Öylebirisi (649 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
28 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mert ali (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 114 göst.
1 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.