0 oy
424 göst.
Aile kategorisinde (118 puan) tarafından
Benim 1 yasinda kızım var kıyafetleri olmuyor bende bi facebook sayfasında oturdugumuz yerin semtine hanımlar bebeğinizin kuculen giysileri varsa verirmisiniz yazdım biri bana ulaştı işte 2 koli var veririm bende esimin numaraisni verdim çünkü yazan erkekti neyse eşimle konuştular ettiler bizim mahalleye gelecekti kıyafetleri getirecekti gelmedi tamam dedik biz aramadık okadar bekledik neyse yine aradı gelemedim falan filan tamam dedik yine gelmedi artık zaten eşimle dedik bu bizi kandiiryor neyse aman dedik saat olmuş 22 geldim kapınızın onundeyim kiyafetleri getirdim dedi eşim aşağı indi ben evde dursun baktim eşim eve gelmiyor indim aşağı adam esimin yanında içki içiyor eşim bana işaret yaptı eve git diye eve gittim sonra eşim geldi biz gidiyoruz evden kıyafetleri alacaz sende bi kahve yap dedi ne diyosun ben istemiyorum yapamam dedim dinlemedi gitti 2 saat sonra geldi elinde küçücük bir posetle  kıyafetler 5 yaş kiayefti ve 4 tane neyde tamam dedim eşim adama kahve yaptı sonra adam gitti bende esimle tartistim daha gelmez dedi adam bana musallat oldu 3 gün sonra yine geldi esimi aradı in aşağı dedi eşim inmedi canine bıçak koydu eşim açmadık teleofnu polis aradık polis geldi adam yoktu şimdi adam bize mesj atmis bidaha sizi rahatsız etmem diye kimseden bisey istemeyin 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
İnanmıyorum keşke böyle sosyal medyadan kıyafet falan istemeseydiniz civil markasının bile çok uyguna kıyafetleri var gerçekten kimseye güvenilmez bu devirde Allah yardımcınız olsun ya musallat falan olmuş ötesine olmaz inşallah
(118 puan) tarafından
Bide diyordu benimde evlâdım var falan
tarafından
Herkes klavye delikanlısı olmuş İnan bana buradaki çoğu kadına bile güvenmiyorum Ben belki erkeklerdir ne bileceğiz bu yüzden kimseye güvenmemek gerek
(118 puan) tarafından
Evet kesinlikle bende şok oldum
-Reklam-
0 oy
(2,139 puan) tarafından
İşte bu yüzden hiç tanımadığım kişilere ne yardım ederim nede yardım isterim. Ortalık manyak dolu.
0 oy
tarafından
Kız kimseye güvenmeyin uygun a çok şey var internette 
(1,977 puan) tarafından
Ay bende birine yardıma niyetlenmıştim, aynı kişiyi başka bir sayfada ikinci el kıyafet satarken gördüm. Yani gelen yardımları herhangi bir bebek için kullanmıyor paraya çeviriyor çocuğu falan da yokmuş. Ne salağım diye düşündüm ama insanlar da fazla üçkağıtçı. O gün bu gündür tövbe.
tarafından
Sa.lak olan sen değilsin sa.lak olan iyi niyeti sömüren sahtekarlar onlar yüzünden belki gerçekten ihtiyacı olan kişilere yardım edemiyoruz
0 oy
(2,165 puan) tarafından
İnanamıyorum cidden neler olmuş öyle ya Allah korumuş sizi kız valla ben olsam çok korkardim ve asla eşimi birakmazdim tanımadığı adamla nereye gidiyor öyle ve sen nasıl kahve yaptin anlam veremedim 
(118 puan) tarafından
Ben yapmadım eşim yaptı işte adama demiski kahve iceyim kıyafet verdim okadar demiş
0 oy
tarafından
Anaaaaa  

Esinde suç icen adamı birde tanımadığı insanı ne diye evine getiriyor 
(118 puan) tarafından
Demiski size kıyafet verdim kahve icicem
tarafından
Alıp elbisesini kucagina koyup gondereydiniz tekrar
Bu zamanda tanidiga guven olunmuyor
(118 puan) tarafından
Yapamadık dedik gider bidaha gelmez adam 3 gün bizi rahatsız etti en sonra işte evimizin önüne gelip esimi asaggu cagirdi in laaan dedi bizde polisi aradik
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım kimseye guvenilmiyor artık çok ihtiyacın var belliki buralara başvuruda bulun 'ihtiyac haritası ' mama kıyafet yardımı yapılıyor başvuru yapıp birde 'ahbap yardım kurulu var oraya da başvuru yap bı kaç belge istiyor onları e devletten alabilirsin en azından şansını dene 
(118 puan) tarafından
Nerdeki o uygulama
(4,859 puan) tarafından
Uygulama değil canım googleye yazıp ordan giriş yapicaksin
0 oy
tarafından
Yanlış anlama ama o şeref yoksunu seni beğendi kesin ondan öyle dedi . Içeride seni görmek için geldi sakin bidaha açmayın şeref.sizi
tarafından
Ondan yaptı şeref.siz belkide niyeti farklıydı bidaha yapmayın adamı da engelle
(118 puan) tarafından
Birdaha gelirse videoya cekicez polisi aricaz
tarafından
Hem eşimin numarasını verdim diyorsun Bir de diyorsun ki beni arayıp rahatsız etti ben hiçbir şey anlamadım
(118 puan) tarafından
Adamı beklerken bendende aradık adam numarayi kaydetim sanrım whatsaptann fotomu gormus
tarafından
Allah beterinden korusun çok dikkatli ol canım
0 oy
(119,561 puan) tarafından
sana nasi musallat oldu
tarafından
Oh yemede yanında yat:D
(118 puan) tarafından
Bize gelirken bendende arasmistik şöyledilerim gerçek benim evlâdım var neden böyle biseyi uyduruyim ben kahve meselesine gelince esime size kıyafet getircem demiş çocuk icin ondan kahve içmek istemiş ve kime verecegim kıyafetleri diye göreyim demiş içkiyi zaten dışarıda içmis evimizde içmedi
(119,561 puan) tarafından
icki icen adam eve alinir kahve verilirmi
(118 puan) tarafından
Ickiyi disarida içmiş ve esime çok icmedim demiş eşimde insanlari kiramiyo demiski adam kıyafetleri vericem çocuğunda hiç üstü yok napsin adam
(118 puan) tarafından
Insanların başına herşey gelebilir benim evde bebegim var onunla.ilgilenirken sizide uyarmak icin bu postu açtım hani başınıza gelmesin diye oluyormu oluyormuş böyle şeyler insan başına gelince anliyor
0 oy
tarafından
Allah korumuş, verilmiş saddakaniz varmış , ya adam eşine birşey yapsaydı.

Canım güvenmeyin öyle yerlere .
(118 puan) tarafından
Bende pişman oldum dedim belki mahhalleden biri çıkar ama sapikmis
0 oy
tarafından
İşte bu yüzden hiç tanımadığım kimseden ne bir şey isterim ne de yardım ederim Allah beterinden korusun farklı bir şekilde zararı da dokunabilir di neler neler duyuyoruz kanımız donuyor sen orada akşama kadar saatlerce tek başına kalıyorsun çocuğunla birlikte ne malum bu adam senin hakkında ya da eşinin hakkında farklı bir şey düşünüp yapmayacak ve de içki içiyor içki içen insanların ne yaptığı belli de olmuyor Allah beterinden korusun herkese adres verilir mi ya nasıl güveniyorsunuz siz. 

Şu an ben bile o kadar çok korktum ki senin için değil ki o durumu sen yaşıyorsun.

Eşinin yaptığı da çok kötü bir şey belli adam alkol almış ne demek sana diyor kahve yap diye baktı zaten alkollü saçma sapan hareketleri var isterse bana 10 çuval kıyafet getirsin yerin dibine batsın ne işi olur ki benim evimde eşin de çok haksız bu arada sen de ayrı bir haksızsın neden paylaşım yapıyorsun böyle bir şeyle ilgili
(118 puan) tarafından
Benim eşim insanlara karşı iyi niyetlidir ve adamda evde icmemis kime verecegim bakayim demiş eşimde demiş olabilir içe bilir içmesi insan olmadığı anlamina gelmez sonra getirmedi zaten 1 poşet getirdi eşim icin de 5 yaş üst 2 3 tane zaten biz anladık o an

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 419 göst.
0 oy
13 cevap 500 göst.
0 oy
1 cevap 133 göst.
0 oy
14 cevap 322 göst.
18 Ekim 2021 Aile kategorisinde Sahraatay3 (188 puan) tarafından soruldu

381,503 soru

11,421,900 cevap