0 oy
646 göst.
Aile kategorisinde (78 puan) tarafından

Mrba kızlar size derdimi anlatmak istiyorum ve fikir istiyorum benim eşimin geçmişi beni çok rahatsız ediyor eşimle bı durum yok ama ailesi beni çıldırtıyor esimin eski sevgilisi şuan amcasının oğluyla evli ama bize yakın değiller bodrumdalar kız evlenmiş çocuk sahibi olmuş eşim hiç tinlamiyor bile takmıyor onun gozlerinden görüyorum beni çok ama cok seviyor o sevgisi olmasa bı dkka bile durmam zaten ama ailesi ara da bir toplanırken eşimin yaninda ondan bahsediyorlar çok iyi bilmem ne ben artık sabredemiyirjm eşim söylüyor kapatın konuyu sonra niye ne oldu bilmem ne muhabbeti yapıyorlar en son bı gün dayanamdim kavga ettim sözde eşimin yiyenin adı damla ya ondan bahsediyorlarmis sonra eşim bağırdı falan neyse bizde daha yeni evliyiz benim eşim bizim köye bekarken geldiğinde benim kuzenimi kaynanam çok. Beğenmişti tanistirmisti ama o zaman eşim beni sevdiği için konuşmak istemedi ama o şeytan kuzenim beni nasıl secmezde bunu seçer diye triplere girdi kendini eşime gösterdi hatta benim düğünümde bile gitti beyaz elbise giydi sırf kendini gostermek için ama eşim asla ve asla bakmadı ama düğün sidilerimde oda var içinde ve o sidiyi asla izlemek istemiyorum içimden gelmiyor ama ailem var orda onlar için saklıyorum daha yeni çıkti ve bı hafta sonra hepimiz toplanıp izlicez ama adım gibi eminim ondan bahsetcekler bu aha buydu ferhati çok istiyen bumuymus gibi muhabbetler olcak çok eminim eşimi zaten defalarca uyardım egerki yanımda bahseder ve sen bişey demezsen o evi başınıza yıkarım die ben çok sinirli asla sakın kalamiyorum ve sizden fikir istiyorum egerki olurda bahsederlerse her ikisindende damla ve o eylem olcak şıklıktan bahsederlerse nasıl bı tepki vermem gerekiyor lütfen fikir verin bana :(((

9 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Evli barklı insanların yanında sürekli geçmişi kurcalamayı utanmıyor musunuz geçmiş çöptür çöpü de ancak köpekler kediler karıştırır de onlar sana laf derken utanmıyorlar çekinmiyorlar geçmişi açarken sen mi laf derken çekineceksin şöyle bir şey de var onun ailesi biliyor mu bu çocuğun böyle bir durum olduğunu Yani eski sevgilisi vesaire
(119,248 puan) tarafından
+++++++
(2,826 puan) tarafından
++++ canım söylemek istediklerimi yazmışsın
(78 puan) tarafından
Çok iyi söylediniz hayır bilmiyorlar
(5,557 puan) tarafından
Kız ne güzel dedin öyle + veriyim saana
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bu tepkiyi eşin onlara vermeli, onların durmayan çenesini eşin durduracak.

Çünkü onlar seni sinir etmek için her defasında konuyu açacaklar sende sinirleneceksin, onların istediği yerine gelmiş olcak.

Eşine şöyle , gereken tepkiyi eşin versin , ve bir daha konusmasinlar.

Allah aşkına evlenmisiniz ne gerek var böyle abidik gubidik konular açmaya ya, bu ailelere ne oluyor böyle .

(78 puan) tarafından
Eşim ailesine düşkün onları kiramiyor ama uyariyorda ama işte şeytan illa canımı sıkıcaklar
tarafından
Tamamda olan size oluyor, huzurunuz bozuluyor, eşin bunu göze almalı.
(78 puan) tarafından
Zaten o göze almassa ben bı güzel göze Alicam yani ben resmen düğün videolarimi izlemek istemiyorum ya en mutlu gunumu onlar yüzünden açmak istemiyorum
tarafından
Yani saçmalık canım, sizin huzurunuz herşeyden önemli .
Yoksa bu böyle devam eder dahada saçma bir hal alır .
0 oy
tarafından
Ne kadar takarsan o kadar söylerler . Umursama benim eşimin de geçmişi var bi kere bahsetmek gibi oldular kapatın konuyu eski eskide kaldı dedi daha kimse ağzını açmadı sende bırak eşine o söylesin sen deme biseu
(78 puan) tarafından
Eşim sözde demiş onlara bahsetmeyin diye ama bakalım içime ata ata bı hal oldum zaten umarım onlarda aynısı. Yasarlarda benim halimden anlarlar
tarafından
Kız esin seni seviyor boşver başkasını inan eskiden aşırı kiskanctim.  Şuan o kadar rahat davranıyorum ki kimse beni kiskandirmaya calismiyor
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Yaa yeni evlisin sanırım artık mecbur bi şekilde sakin kalıp takmayacaksın ama ben bu kadar çarpık ilişki içinde olan biriyle evlenmezdim bu ne pembe dizi gibi kuzenini istemişler üstüne eski sevgiliyle kuzeni evlenmiş akraba olmuşlar her düğün her bayram görüşecekler ne bileyim böyle takmaya devam edersen bu konular sürüp gider güzel günler de zehir olur sana 
(78 puan) tarafından
Malesef şimdiki aklım olsaydı asla evlenmezdim eşimle bı durum yok ama ne yazikkki dediğin gibi her an karşılaşilasirlar ama her ikiside bizden Cok uzakta bide eşim amcasinin çocuklarıyla okadar samimi değiller yani gidip gelmiyorlar
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Ferhat artık evli farkındasınız değil mi de. Kalakalsınlar öyle. Terbiyesizler
(78 puan) tarafından
Aynen bak bunu soylucem işte
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kalkar o dugun cd sini cikarir sonra onlara dönüp madem biz bosanalim onu alim istedigimiz olsun der odanin birine cekilirdim.
(78 puan) tarafından
Aslında onu yapcam varya ama işte kayınpederim biseyim farkında değil eşimin ednisleteri falan gelicek  yok bilmem biz ne yaptık muhabbet ediyoruz gibi m!l m!l konuscaklar off bilemiyrum
(7,791 puan) tarafından
Muhabbetinizi daha doğrusu dedikodunuzu ben yokken yapın de.  
Yada kayinpederine soyle durumu baba sen konussan diye bilemedim ki herkesin huyunu en uyi sen bilirsin
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Ya nekadar ayıp valla ben utandım adam evlenmiş daha şakası bile hoş değil senin kaynanan gil akılsız belli ki kusura bakma yani hoş deil bahsetmeleri sen eşine şöyle tepkisini koysun yoksa sen söylesenxe bence takamzlar eşin iyice kızsın yoksa bunlar soyelmeye devam ederler
(78 puan) tarafından
Mlaesef akılları baslarinda olsalar oğullarının huzurunu bozcagi şeyler yapmazlar eşime söyledim hele bı bidaha bahswtsinler ve o tepki vermesin o zaman görür
(2,671 puan) tarafından
Aynen canım tepkini köy yoksa hep bahsederler canım
0 oy
(194 puan) tarafından
boyleleei y7zunden ne huzur kasliyor ne yuva kaliyor ne sacmaa ***** insanlar var ..valla git onlarin yaninda kocasnin dibine dibine yapis onlar bhs ettikce sen esinin gozlerinin icine bak elini tut hepsine sktri cek aptallar onlara gren cikan ne ki hepsinin cbvabini da ver kessinler seslerini .
(78 puan) tarafından
Öyle yaptığımda surat asiyorlar eşimden su istemem bile onlara batıyor ben daha çok öyle yapıyorum ya sırf eşime aşkım dediğim için o kaynanam dönüp bize burda büyükler var insan gibi konuşun dedi eşimde döndü dedi niye eşim değil mi dedi eşim onlarin yanında sarıldım duyolrlsr biz varız eşim de dönüp o benim eşim ne olmuş diyorlar ama tabi ben onların o cenelerini kırmamak için kendimi zor tutuyorum
(194 puan) tarafından
iyi dayaniyorsun valla  cok begenm8sse gtsinler nikahlarina alsinlar evli barkli insanlardan ne isterler anlamam Allahtan bnm cevremde yok boyleleeiri valla bogarim bn onlarii esimle arama sadece bebeklerim girebilir gerisi sıkarr
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Onlar tam olarak seni bu hale sokmak için böyle konuşuyolar kuzum. Hiç söylediklerini duyma sende onlarla beraber gül konuş. Eşin seni sende eşini istemişsiniz evlenmişsiniz eşinle kavga ederk ortamlar da laf söz ederek onlara prim vermiş olursun. Kendilerini bi halt sanarlar bi yerleri kalkar hiç takma gül geç onlar kudursun
(78 puan) tarafından
Öyle yaptığımda surat asiyorlar eşimden su istemem bile onlara batıyor ben daha çok öyle yapıyorum ya sırf eşime aşkım dediğim için o kaynanam dönüp bize burda büyükler var insan gibi konuşun dedi eşimde döndü dedi niye eşim değil mi dedi eşim onlarin yanında sarıldım duyolrlsr biz varız eşim de dönüp o benim eşim ne olmuş diyorlar ama tabi ben onların o cenelerini kırmamak için kendimi zor tutuyorum

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 586 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Janya 6 (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 33 göst.
25 Ocak 2023 Aile kategorisinde izmirli3555 (63 puan) tarafından soruldu
+2 oy
29 cevap 1,080 göst.
5 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 172 göst.
27 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Benguu (14 puan) tarafından soruldu

379,215 soru

11,351,626 cevap

34,822 kullanıcı

...