0 oy
1,348 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından

Ya balkon çop ev oluyor adam atmiyo sen at işin ne akşama kadar evdesin diyo bel fıtığı var bende ağır kaldıramıyorum :( onca yalvarıyorum at diye yok atmıyor sinir krizi geçirmekten korkuyorum artık yeter diye 

54 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canım çok ağır olmuyorki biriktirme in at iki dakika bazen unutuyorum ben vermeyi atip geliyorum hemen
(3,739 puan) tarafından
Birikince ister istemez ağır oluyor canim
tarafından
Canım azar azar at ozmn kendini bunalıma vicdan yoksa kendim yapcan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizde çöpleri hep eşim atar
(3,739 puan) tarafından
Ya ne güzel
tarafından
Bizdede bunun içinde kavga mı  edilir yaaa sinir krizi sebebi olmus eşin atsinn
0 oy
(119,351 puan) tarafından

ohaa ben yillardir hic cop atmaya gitmedim yaa :P

(3,739 puan) tarafından
Ne güzel işte kız :))
0 oy
(503 puan) tarafından
Düşünceniz davranmış. Eşim sabahları hep işe gitmeden atar
(3,739 puan) tarafından
Valla ne güzel ya
0 oy
(657 puan) tarafından
Benimki de atmaz ya sinir şey 
(3,739 puan) tarafından
Valla demi ne sinir bozucu
0 oy
(44,714 puan) tarafından
Bende soğuk diye çocuklarla inmeyim diye atar nolcak zaten gidiyo  yol üstü ativeriyo
(3,739 puan) tarafından
Çöp atmak kadının gorevliymis öyle dio
(44,714 puan) tarafından
Yok canım deseydin şöyle erkeklere bi sinir oluyorunki senin onun görevi diye bişey yok eşe yardım ci olmak kadar güzel bisey varmi
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Hergun atsan birikmez o kadar canım ya biz hergun atıyoruz çok çıkmıyor bizde eşim atar çöpleri hep ben 2 senedir 1 kere attım :D

(3,739 puan) tarafından
Herşeyi de benden bekliyor ama kendi yapsa az
(3,681 puan) tarafından
Tembelliğe vuruyor galiba
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bizde de hep eşim atar 5 yıldır hiç çöp atmadım sen elleme kapının önüne koy ben indiririm der 
(3,739 puan) tarafından
Valla helal olsun
(9,626 puan) tarafından
Evet canim cok şükür hiç biseyden kaçmaz atmasa da sorun etmem ama sagolsun yaptrmiyo
0 oy
(4,493 puan) tarafından
Valla dusuncesizlik ediyor cocuk olsun olmasin sabah esim gitmeden balkondan copu alir atar atmadiysada aksam gelince atar
(3,739 puan) tarafından
Ne kadar güzel
0 oy
(1,707 puan) tarafından
Çöp binikir mi allah aşkına hem o evde bereket olmaz kötü şeyler gelir o çöpe günah canım sen kandin at
(3,739 puan) tarafından
Atacam mecbur canim atmıyor yoksa
(1,707 puan) tarafından
At canım şu erkeklere minnet etmeyin allh rızası için kendilerini bşy zannediyorlar
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Günlük olarak aslında çokta çöp birikmez ki ağır olmaz yani o kadar. Kaç lt senin çok kovası. Fazla ağır olmadan in at 
(3,739 puan) tarafından
Kova yok canim bizde çöp poşeti var
(1,403 puan) tarafından
Küçük poşetlere koy fazla ağır olmadan atarsın o zaman benim kovam var minicik o doldu mu hemen atiyorum
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bizim yangın merdivenine bırakıyoruz bina görevlisi oraya çöp kovası koydu o yüzden kapıya kim çıksa ativeriyo
(3,739 puan) tarafından
Bizde öyle bir şey yok maalesef:(
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Akşama kadar mal mal yatıyoz bizde zaten adam haklı KENDİNCE 
(3,739 puan) tarafından
He yaa
0 oy
(609 puan) tarafından
Sen evde kal cocuk bak evi topla yemek yap bana hizmet et ben çalışım de bakalım ay sinir oluyorum böyle kocalara tamam çalışıyor Amenna fakat o evde bir tek o yaşamıyor yani 
(609 puan) tarafından
Ayrıca şunu da eklemek istiyorum akşam yan gelip yatmalarını biliyorlar da kibarlık mı anlamıyorlar
0 oy
(750 puan) tarafından
Valla benim de balkon çöp olyr mecbur götür çocuğu kime bırakıp atayım birde bizim mahalle de çöp kovası yok taa uzağa gotryz ondan çocuk tek bırak cikamyrm kocacım sağolsun atyr
(3,739 puan) tarafından
Aynı durumdayım eşim atmıyor ama
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Benim de ayağım problemli ama  esim de atmaz biriktirmeden sen atıver canım ne olacak. Ben öyle yapıyorum. Tatli canını sıkmaya değmez bunun için 
(3,739 puan) tarafından
Öyle yapacağım mecburen canım
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Kız bunun nesini takiyon derdin mi yok bacım az az yap at tonlarca biriktirme demk ki snde eriniyrsun ki azken atılmıyor. Onu atmak da ne var ki kız 
(3,739 puan) tarafından
Akşama kadar çok zor yetiştiriyorum işleri akşama hiç Halim kalmıyo :(
0 oy
tarafından
Benim esimde çöpe dokunamaz tiksiniyor Allah'tan kapıcı var hafta sonu eşimle kavga ederiz at at diye atmaz plastik olursa falan atar kağıt falan onlar akmazmis :)
(3,739 puan) tarafından
Bizde kapıcı yok maalesef ya
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Esiniz atmıyorsa siz atin çöpün agirligindan ne olcan bebeğinizi kucaginiza almiyormusunuz? Fıtığı bahane etme bence :)
(3,739 puan) tarafından
Koca koca çöp poşeti oluyor canım
(5,953 puan) tarafından
Ay biriktirme benim 5 aylik oglum  esim avrupaya gidip gelir 10 gun olmaz evin herseyi benimdir cop alisveris nebilim oglumu bırakırım hemen  iner cikarim çöp evde dururmi dolana kadar hele mutfak esim evde oldumu hepsini toplar wc den oglumun bezlerini mutfakda esimde sevmez  sinek böcek olur diye hayatta biriktirmem rutin hergun atarim sende at
0 oy
(223 puan) tarafından
Ben kapinin önüne koyarım giderken çöpe atar gider  çünkü iki bebekle 3 kat inip çöpe gidemem  mecbur atıyor  ben normalde kova kulaniyordum ağır oluyordu normal poşete koyup sabaha doğru kapinin ardina koyuyom daha kolay oluyor 
(3,739 puan) tarafından
Bence çöp poşeti kullanıyorum ama in çık cocukla zor yani
(223 puan) tarafından
Tamam işte sabah atsın eline yapışmaz ki sana demiyorum zaten çocukla Zor

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 464 göst.
25 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ikbal (48,703 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 50 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy