0 oy
773 göst.
Diğer kategorisinde (580 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Eşim sen ne istersin aklında ne var diyor. Benimde bi eksiğim yok çok şükür. Hiç bir şey aklıma gelmiyor. Eşimde diyor ki sana aylık bir para vereyim diyor :D Siz neler aldırdınız? Ya da doğum hediyesi ne olur

23 Cevaplar

0 oy
(1,707 puan) tarafından

Ben olsam deterjan derim :kissing:

(935 puan) tarafından
Gönlümüz fakir anam bizim :D
-Reklam-
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Tenükee yağ alsın :D

(2,838 puan) tarafından
Hahahaha:)))
tarafından
Eller altın alır takar biz de altın değerinde yağa kafayı taktık☺☺☺☺
(665 puan) tarafından
Rahime ne yaptın ameliyatı...
(2,698 puan) tarafından
Cuma günü Covid testi vericem kardeşimle beraber sonra ameliyat servisine çık dedi doktor sanırım pazartesi günü de ameliyat der
(665 puan) tarafından
Hımm hayırlısı canım insaallah...
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Koskoca bir hiç:))
0 oy
tarafından
düzenlendi

image

1 kızımda araba aldı mini Coopers❤

2. Bebegim olacak;) 80 gr altın istiyorum hahaha baglatacagim :)) diuorim hediyeleri yüksek tutmak lazım. İmkanı varsa alsın kuzum.gonlunden geçeni 
(11,217 puan) tarafından
Dogurdum canim. 4 aylik suan :) aynn ya iyi yaptin. Burda ne olaylar dondu : D hade ya Allah kavustursun :)
tarafından
Mart da ben dogurcam dua et bana zaman su gibi aksın.  Esimde yok biraz zorlanıyorum doğuma 1 ay kala gelecek psikolojik olarakda biraz etkileniyorum tek kalınca:(
(11,217 puan) tarafından
Allah kurtarsin bir avazda. Ilk cocukta insan cok tedirgin oluyor. Bence suan yalnizligina degil bebegine odaklan :) son ay gelmesi iyi o zmn daha cok ihtiyacin olcak.
(935 puan) tarafından
Canm benim güzel günler de kullan

Sende bana hak ver ama herkes bir fake atar olmuş burda napalm bende inanamyrm artk
tarafından
Elisa yok kuzum.yanlis anlamadim.com haklısın kendi resimli halleride vardi senin icin attim ama az önce kaldırıldım hamile.gobekli halimdi ama birileri alır yine diye kaldırdım ❤
Çok haklısın fakelerden  artik gına geldi ben bile çoğu posta inanmim.:)))
0 oy
tarafından
Bana altın halka  küpe birde saat aldı tatlım normalde künye alacakmış eşim sordu senin gibi  ben küpe ile saat istedim küpem  vardı altın ama çeşitli takmayı seviyorum saatte seviyorum o yüzden  oğluma künye aldı doğum yapincada odaya çiçek siparişi vermiş doğumdan gelince de çiçek geldi tatlım annemlerde amcamlar kuzenlerim de göndermişler çiçek  baya mutlu olmuştum 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Altın olabilir cnm takı vs maddi durum varsa tabi
0 oy
tarafından
Altin bileklik durumunuz iyiyse
0 oy
(589 puan) tarafından
Robot süpürge istiyorum ben bütçe ne kadar?  Altın da olabilir yüzük küpe falan isteyin hatıra olsun
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Telefonun eskiyse telefon alabilir. Küpe alabilir. Bileklik olabilir gümüş set olabilir imkanınız iyiyse 
0 oy
(1,950 puan) tarafından

image

esim bundan almisti bana.
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Benimkide bana sormustu :) sarjli dik supurge istedim : D ona supurtuom evi artik. bilseydim almazdim ya dio :)
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Bizim ki araba oldu canım. Doğumdan 2 ay önce araba aldık eşimle birikimimizden oda doğuma kadar para biriktirsekte doğuma gidicek pahalı hediye alamam  araba senin doğum hediyen olsun dedi. Ondan çok ben kullandım hevesle zaten ;)) Doğumda da çiçek aldı 2 ay oldu doğum yapali ama biriktirelim bir bilezik daha alalım hastanede  hediye takamadim içimde kaldı dedi. 2 ay daha para biriktirelim bir bilezik gelecek inşallah 
0 oy
tarafından
Bilezik veya altın set iste kız
0 oy
(119,353 puan) tarafından

benimki aldirdida  noldu kullanamadikdan snr 8-) goremedim bile isine yarar bisi iste

0 oy
(3,826 puan) tarafından

Baget pırlanta set:angel:

0 oy
(17,817 puan) tarafından
Ben çeyrek diye tutturdum :D
0 oy
(140 puan) tarafından

Vallahi ilkinde hiç bişey istememiştim ben. Durum pek müsait değildi çünkü . Şuan 2.bebeğime hamileyim. Bu kez evimi komple yeniletmek istiyorum dedim. Mobilya beyaz eşya perde halı vs. Oda kabul etti. Şubatta doğum ama eylül ayından sonra yeniliycez canım borçlarım yaza biticek anca. 5 yıllık evliyim alalacele evlendik bide cahillik mi diyim tecrübesizlik mi diyim saçma sapan bi ev dizmişim gör ağlarsın:D o yüzden ev yenilemek istedim ben vallahi..

0 oy
(1,703 puan) tarafından
Bence altinnal ,yüzük ya da bilezik ya da bileklik 
0 oy
(9,623 puan) tarafından
Beni maaşa bağla de :))
0 oy
(2,555 puan) tarafından

Ayy grami yuksek biseyler olsa cok iyi olur de bence :D

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 120 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Aye1 (436 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 280 göst.
20 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Y.ertan08 (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 324 göst.
21 Mart 2021 Aile kategorisinde Nneeeeehir (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 854 göst.
26 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Zeynep 4640 (66 puan) tarafından soruldu

380,319 soru

11,387,361 cevap

34,888 kullanıcı

...