0 oy
762 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar bu gün kaç tane post açıldı aldatılıyorum die çok üzücü bende daha önce aldatıldım o postları görünce elim ayağım titriyor sani o acıyı tekrar yaşıyorum  gibi oluyor zaten o postlara yorum bile yazamıyorum  elimin titremesinde benim gibi olan varmı bana neden böyle oluyor her o kelimeyi doyunca böyle kalbim sıkışıyor  nasıl aşacak bu durumu

13 Cevaplar

0 oy
(1,060 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım zor. 
tarafından
Amin canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aldatildim ama onceden bu da bana kimseye kendimden cok guvenmemeyi ogretti.. acikcasi benm elim ayagim falan titremez, esime hep derim 99.9 guvenirim sana bu esimden dolayi dill ya olursa diye verdigim pay.. bence oyle de olmali eger aldatirsa kendi bilir, kendi kaybeder kafam gayet rahat hatta hic de kiskanc dilim
tarafından
Evet bana da çok şey ögreti beni çok olgun biri yaptı sanki aldatma kelimesini duyunca  çok canım yanıyor bende eskisi gibi kimseyi kıskanmıyorum ama bazende yapamıyorum
tarafından
hayatta bu bana bunu yapmaz die dusunmeyeceksin cunku basina geliyor herkes herseyi yapar ee rahat et
0 oy
(7,342 puan) tarafından
Alisilmiyo vala canım öyle bı yara aciyolarki kapnmak bilmiyo zor vala nediyim bide kurudukca o yara üstüne basıyorlar kanatiyolar 
tarafından
Of kız benim içimi okumusun wala
(7,342 puan) tarafından
Yaşadığım şeyler tatlım napim
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Summer love 1 im seni aldatan kisinin şeyi kurusun bee
(7,654 puan) tarafından
Simdi kpek gibi pisman sana deger veriyor mu
tarafından
Evet pişman ama çok geç oldu  her şey zamanında güzel be ben bir daha gençliğim çocukluğum geri gelmeyecek  o yüzden özülüyorum keşke bunları bana yaşatmasaydı köpek
(7,654 puan) tarafından
Allah sasirtmasin bir daha kafana takma gecmis çöptür kurcamaya gerek yok önune bak kendini sev kıymetini bil hayatını yaşa o da i t gibi çalışıp eve baksin
tarafından
Bende öyle yapıyorum  bundan sonra ne yapsa umurumda değil canı cehenneme
(7,654 puan) tarafından
Bence de bak keyfine kafana takip dert olmasin
0 oy
(17,906 puan) tarafından
Ben yaşamadım Rabbim yaşatmasın aşırıda kıskanç biriyim yaşamadan canım yanıyo olsa kafayı yerim ben ya çok zor olur :((
(17,906 puan) tarafından
:(  sanada sabır ve sakinlik versin canım benim üzüldüm
tarafından
Kız sen daha doğurmadı mi saol canım
(17,906 puan) tarafından
:) hayır aşko doğurmadım
tarafından
Kız kaç haftalık  oldun
(17,906 puan) tarafından
Doktorların biri diyor 33 biri 35 biri 39 ben inan olsun bilmiyom :)
0 oy
(93 puan) tarafından

Ben hiç aldatılmadim ama başıma şöyle bı olay geldi ,ben birini çok sevmiştim bekarken hemde çok canımdan çok sevecek kadar her anımız çok güzeldi çok güzel anılarımız oldu evlenecktm onunla ama o evliymis hatta iki taneee de çocuğu varmış eşi bu adamın üstünde benim saçımı yakaliyrmus bunlar tartstyrmus falan ben bunları çok sonradan öğrendim çok yıprandım ayrilcm boşancm dedi ama yalan söyledi ve çocukları vardı ayrıldım gitti öyle sonra ben evlendim başkasıyla çocuğum var bı kaç kez yazdı etti ama onu Allah'a havale ettim duygumla oynadı Allah kurtardı ama beni şimdi mutluyum eşimle hamileyim de yakında doğumum var ama çok zoruma gitti bu yapılan :(

tarafından
Çok iyi yapmışsın iyiki ayrıldın o pislikten
0 oy
(659 puan) tarafından
Bende eşimle sevgiliyken eşimin instegramda fake hesapla baska kadınlarla +18 yazışmaları yakalamıştım. Bide kendi resmini atmıştı.ayrildim eşim ikna etti barıştım şu ana kadar aldatma gibi bişey olmadı çok şükür. Ama eşimede güvenmem bu olay yüzünden
tarafından
İnşallah  bir  daha hiç olmaz ya
(659 puan) tarafından
İnşaallah hiç bı kadın yaşamaz. Çok kötü bı duygu aldatılmak. Benim aklıma gelince hala canm acır.
0 oy
tarafından
Şüpheleniyorum sadece suç üstü yapamadım henüz 
tarafından
İnşallah yanılırsın ama şüphelerin seni yanıltır ama bir kadın şüphelenilen kesin aldatma vardır
tarafından
Aa neden şüphelinşyorsun
0 oy
(350 puan) tarafından
Bende sosyal medya üzerinden aldatildigimi görmüştüm. Hani şu azar görüntülü sohbet scorp falan varya telefon kaydetmiş video olarak. Ve ben bunu yakalamıştim evliliğimin ilk senelerinde. Gece saat 3 de elim titreye titreye uyandırmıştım. Telefonu duvara fırlatıp param parça etmiştim ayrıca yanında da Facebook açmış arkadaşının üzerine atıyordu tüm suçu. Ama elimde delillerin vardı. En son pes etti gece saat 3 de evi terk edip kaynanamlara gelmiştim. Ailem uzakta olduğu için gidecek yerim de yoktu. Sabaha karsi geldi ayaklarımın altini öptü özür diledi şans verdim. Ama bir daha yaparsa aynısını yaşattip onu terk edeceğimi söyledim. Şükur şimdilik bişey yok. Ama asla güvenmiyorum...
0 oy
tarafından
Arada uygunsuz şeyler izlediğini görüp tartışmışlığımız oldu bir iki kere bunun dışında bişey yaşamadık ama algılarım çok açık her türlü farklı hareketinden bakışından çaktırmadan şüphelenirşm telini kontrol ederim ruhu duymaz. Kimseye yüzde yüz güvenmiyorum ve bişey varsa da ***** yerine konmak istemem hemen haberim olsun çekip gidiyim isterim o yüzden dediğim gibi algıların hep açık bu konuda Allah yaşatmasın travmaların en büyüklerinden biri
tarafından
İnşallah  hiç bir zaman böyle  bir  şey  başına gelmesin Allah kimseye yaşatmasın
0 oy
(350 puan) tarafından
Bende sosyal medya üzerinden aldatildigimi görmüştüm. Hani şu azar görüntülü sohbet scorp falan varya telefon kaydetmiş video olarak. Ve ben bunu yakalamıştim evliliğimin ilk senelerinde. Gece saat 3 de elim titreye titreye uyandırmıştım. Telefonu duvara fırlatıp param parça etmiştim ayrıca yanında da Facebook açmış arkadaşının üzerine atıyordu tüm suçu. Ama elimde delillerin vardı. En son pes etti gece saat 3 de evi terk edip kaynanamlara gelmiştim. Ailem uzakta olduğu için gidecek yerim de yoktu. Sabaha karsi geldi ayaklarımın altini öptü özür diledi şans verdim. Ama bir daha yaparsa aynısını yaşattip onu terk edeceğimi söyledim. Şükur şimdilik bişey yok. Ama asla güvenmiyorum...bende burdaki postlari görünce çok kötü oluyorum.  O anı yasyorum
tarafından
Of canım ama o acı hiç bir zaman bitmez hep ilk günkü gibi sızlar  gece her başını yastığa koyunca film şeriti gibi gözünün önüne gelir çok acı gerçekten insan ölse böyle yaşamaktan daha iyidir ama kimse için ölmeye değmez inşallah  bizde bir gün  iyileşiriz
(350 puan) tarafından
İnşallah canım. Kaybedecek olan kendisi zerre kendisine üzülmem ama emeklerime sevgime yazık sadece .
tarafından
İşte insanın verdiği emeke öźülüyor
0 oy
(683 puan) tarafından
Aldatılmak çok acı. Annemden biliyorum. Ama şunu söyleyebilirim aldatılan kadın yada kişi oan için çok kötü olsa da ilahi adalet öyle bir tecelli ediyor ki herşey tersine dönüveriyor. Bizzat annem ve babamda şahidim. Annemi o hale düşüren babam anneme muhtaç kalarak vefat etti ne yazık ki. 
tarafından
Evet gerçekten  yaşanmadığını yaşamadan ölmüyorlar
0 oy
(260 puan) tarafından
Görümcem eşini aldattı 2 kere eşi hiç güvenmez ama şuan 3.cüyü doğuracak ne hikmetse
tarafından
Maşallah  enişteye kız nasıl bir erkek o
(260 puan) tarafından
Valla bende anlamıyorum kuzum :D Allah akıl versin bile bile halen çocuğu oldu ya ne diyim zaten görümcem olayı unutturmak için yaptı bence

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 47 göst.
12 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Sulemhmt (732 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 468 göst.
0 oy
52 cevap 664 göst.
0 oy
54 cevap 567 göst.
17 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,489 soru