0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (1,372 puan) tarafından
Merhaba hanımlar kızım hasta oldu salı günü Dr götürdük salgın varmış grip oldu ne yaptıysam ilaçlarını ağzından çıkarıyor kaşıkla verdim şırıngayla ama içmiyor çok ağlıyor bende çok üzülüyorum sizler nasıl veriyorsunuz bana yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkür ederim hayırlı geceler 

6 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Valla sıkıştırıyorum iki kolumun arasına yatırıyorum kafasını içiriyorum kendisi için sonuçta içmezse daha kötü olacak dip bucak kaçıyor ilaç görünce mecbur ediyor beni buna
(7,126 puan) tarafından
Hahaha hepsi mi aynı olur :) Kapıların arkasına saklanıyor yavrum benim hiç erisilmeyecekmis gibi
(1,372 puan) tarafından
Bende işte öyleyim kaçıyor çok üzülüyorum sakin sakin ilaç hiç veremedim malesef duyan çocuğu dövüyor sancak ortalığı inletiyor sesiyle
tarafından
Hiç sormayın valla kızlar bide bi koşuyor görmeniz lazım :D benimki bronşit bide öksürüğü başladı mı hemen ilaç vermem lazım yoksa buhara başlamak zorunda kalıyoruz afafafsf napak ite kalka anlaşıyoruz kızımla o konuda :D
-Reklam-
+1 oy
(7,018 puan) tarafından
D vit yaninda damlalik vardi sıpamin hosuna gitti diğer ilaclarida onunla vermistim içmediklerini zorla ağzını tutarak içirdiğimde oldu ne yalan söyleyim 
(1,372 puan) tarafından
Çok zor ya dikkatini dağıtarak vermeyim diyorum ama olmuyor çok ağlıyor küçükken kolaymış şimdi koşuyor 17 aylık yakalayamıyoeum bazen babasıyla birlikte veriyoruz
(7,018 puan) tarafından
Eline cok dikkatini çekecek birsey vericen ya telefon gibi tabi kanarsa yoksa zorla artik yapacak birsey yok mecbur icmeleri gerekiyor
+1 oy
(48,083 puan) tarafından

Montu giyip evden gidiyo numarasi yapiyodum disari falsn cikiyodum deli gibi ☺️ artik yemiyo 

Apartmana kedi geldi osman kapiyi acip ona bakarak iciyoruz bazen 
Cogunlukla topluyorum oyuncakları kapiya koyuyorum sozde hurdacı halami ariyorum hurdacı gibi gel abi al oyuncakları diyorum iciyo aci olanlari icmiyo 
Zorla agzina tikmayi denedim tükürdü sıkıştırıp icirsem.tutup hepten ters tepecek simdilik cozumler bunlar ☺️
(1,372 puan) tarafından
Ay çok sağolun yarın deneyeceğim bakalım inşallah içer de biran önce iyileşir yavrum
(48,083 puan) tarafından
Antibiyotik.onemli icmiyo elimizde kaşık sakız vermedik diye icmiyomus iki sakız olacakmış ☺️☺️☺️ en guzeli hurdacı oluyom bu aksam abim uğradi onla.konusurken verdim itiraz etmeden icti.ben şok büyük mucadeleye hazirlamistim kendimi☺️ en sevdigi oyuncakları topluyorum torbaya asiyorum kapıya ☺️
(1,372 puan) tarafından
Ne güzel inşallah yavrum ağlamadan içer teşekkür ederim
(48,083 puan) tarafından
Sen kararlı.ol veririm oyuncakları de.valla belki kötü yontem ama.napayim.bizde.ise.yariyo.gecmis olsun sizede
(1,372 puan) tarafından
Çok sağolun sizede çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah
0 oy
(9 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

surup kaşığı varmış bana da denebunundan çıktı valka çok güzel bişey ebbekde bulabilirsin

(1,372 puan) tarafından
Foto atar mısın değişik bişey mi dikkati dağılıp inşallah içer ağlamadan
(1,372 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim bakayım
0 oy
(15,369 puan) tarafından
Yatırıyorum kaşıkla asla.olmaz dökülüyor şırınga ile veriyorum az az illa.ki yutuyor tabi tutuyorum el.kol
(1,372 puan) tarafından
İşte bende öyleyim ama ağlamadan malesef veremiyoruz demek ki hepsi aynı ağlamadan vereyim diyorum ama olmuyor
0 oy
(1,367 puan) tarafından
Kaynanam ben eşim üçümüz yatırıp zorla iciriyoduk.  Şimdi içeceği zaman yere yatiyo anne zorla içir diyo burnunu sıkıp döküyorum ağzına  :D
(1,372 puan) tarafından
Oda iyimiş ufaklık işi çözmüş galiba
(1,367 puan) tarafından
Çözdü çözdü ama çözene kadar da burnumuzdan getirdi. Ilaç içmediği için 3 aya yakın iyileşmedi ilacını içinde 1 haftada iyileşti sukur
(1,372 puan) tarafından
Çok şükür çok geçmiş olsun
(1,367 puan) tarafından
Sağol canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 144 göst.
7 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 88 göst.
0 oy
0 cevap 64 göst.