0 oy
114 göst.
Aile kategorisinde (12 puan) tarafından
İyi akşamlar ınstagramda c life macun sayfası karşıma çıkıyor ne kadar güvenilir bilemedim 7 aydır gebelik olmadı çok şükür tahlillerde birşey çıkmadı hayıt otu macunu duydum öneriniz varsa yardımcı olurmusunuz teşekkür ediyorum şimdiden 

6 Cevaplar

0 oy
(6,047 puan) tarafından
Soğan suyu oneriyorum canım.  Ben faydasını görmüştüm
(12 puan) tarafından
Evet Onuda duymuştum çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benım ınstagramda takıp ettıgım çok da sevdıgım guvendıgım bırının macunu var adımadımannelık adı hesabına bakarsan çok kısı gebe kaldı macunuyla 
(12 puan) tarafından
O sayfayada bakayım öneriniz için çok sağolun
tarafından
Rıca ederım canım adı Emel, soylersın sızı önerdiler dıye güzelce anlatır sana macun zaten tamamen doğal
(12 puan) tarafından
Bioes demi macunun ismi şimdi baktım sayfasından ama içeriği yazmıyor galiba
tarafından
Yazıyor yazıyor macunu tek tek anlatıyor kullananlara da bakabılırsın, gebelık planlaması da yapıyor ucretlı tabi, ben hıc yaptırmadım macunu da kullanmadım ama memnun olan çöktü
(12 puan) tarafından
Araştıracağım inşallah yararlı birşey bulurum
0 oy
tarafından
Ay yok hiç tavsiye etmem ben kullandım varya adet oldugumda ölecektim sancı ve kanamadan bi işe de yaramadı
(12 puan) tarafından
Kullanıp yarar görenler oluyor ama ben bilemedim tam hangisi iyi gelir şimdi siz böyle diyince tedirgin oldum
tarafından
Bende senin gibiydim 1 sene uğraştım olmadı doktora gittim herşey temiz felan en son pes ettim olmuyorsa olmasın dedim ve o ay hamile kaldım. Yani biraz kafandan atıp akışına bırakman lazım stres yapıyorsun diye olmuyor birşey kullanmana gerek yok, sadece folik asite başla. Bak benim şuan 14 aylık kızım var, 1 yaşına girsin bebek düşünüyoruz dedik 2. Denemede hamile kaldım bugün öğrendim daha hamile olduğumu kafaya takmamak lazım yani en başta akışına bırak
(12 puan) tarafından
Tamamen kafamı rahatlatamıyorum kronik rahatsızlıklarım var sadece acaba etkiliyormu bilemiyorum inşallah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız
tarafından
Sanmıyorum onların etkilediklerini canım sen kafana çok takıyorsun yoksa sağlıklısın maşallah. Teşekkür ederim bu arada darısı sana inşallah
0 oy
(448 puan) tarafından
Güvenmiyorum bu tarz şeylere.. kafanızı rahat bırakın 1 sene veriyor doktorlar daha denemeye devam edin derim.

Eşiniz sperm tahlili verdimi
(12 puan) tarafından
Eşimdede bir sıkıntı yok 2 sene düşünmedik bebek rahatsıklıklarım da vardı sonra konrtolllerimi yaptırdım düşününce covid oldum ovulasyon testi önermişti doktor ona rağmen daha olmadı geçen hafta rahim filmi çektirdim çok şükür bir şey çıkmadı
(448 puan) tarafından
Oluruna bırakmak gerek bazen
0 oy
(44,772 puan) tarafından
Rabbim en kısa zamanda sanada nasip etsin
(12 puan) tarafından
Aminnn Allahım isteyen herkese nasip etsin
0 oy
(119,779 puan) tarafından
postun ciksin   
(12 puan) tarafından
Ne demek istediniz anlamadım sevda hanım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 54 göst.
20 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zehra yasin art (625 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 110 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Havvanursms (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 225 göst.
0 oy
8 cevap 135 göst.
8 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (244 puan) tarafından soruldu

382,963 soru

11,463,538 cevap

35,057 kullanıcı

...