+2 oy
589 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (92 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Arkadaşlar ebebek yeni üyelere özel 35 tl indirim kodu veriyor. Etrafinizdan yeni üye yapin birilerini e posta ve cep telefonu numarasiyla. Kupon alt limitsiz yani 35 tl lik herhangibir ürünü ücretsiz olarak alabilirsiniz. Ya da mesela 100 tl lik bir ürün alırsınız indirimle 65 tl ye gelir. Yalniz kodlar hemen gelmiyor üyelik yapildiktan sonra ortalama bir hafta on günde falan geliyor uye yaptiginiz kisiden kodu alip online uygulamada kullanabilirsiniz.

12 Cevaplar

0 oy
(92 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Arkadaşlar kendi telefonuzda ebebek uygulamasi varsa, kendi hesabinizdan çıkış yapip, uye ol kismina girip, eposta ve cep numarasiyla yeni uyelikleri siz yapabilirsiniz. Cevrenizden akraba arkadas vs. Epostasini ve cep numarasini isteyip, ebebege uye yapacaginizi soyleyip yapabilirsiniz. Üyelik aninda onlara sms ile onay kodu gidiyor sizin o kodu uyelik yaparken girmeniz gerekiyor. Çok basit saniyelik birsey yani. 35 tl lik kodlar biraz gec geliyor arkadaslar benim yaptiklarima 9 günde ancak geldi mesela. Biraz sabir gerekiyor ve bolcada üye arayin bulun bulabildiginiz kadar. 35 tl  de az bir para degil oyuncak ihtiyac vs bir suru sey alınabilir benden söylemesi benden de e posta onay kodu istenmisti bu arada ama gelmedi bu önemli degil önemli olan üyelik aninda sms ile gelen onay kodunu girmek
(5,201 puan) tarafından
Mağazada uzak bana gidiş geliş 10 tl :(  donmuş parasınada zam gelmş en iyisi bnde uygulamada alacam aynı hesaba gelyrı
(15,370 puan) tarafından
E hani gelmedi ki :D
(5,201 puan) tarafından
Bna geldi vala 35 tl
(15,370 puan) tarafından
Ne kadar süre sonra geldi
(5,201 puan) tarafından
11 gun srna geldı ama sipariş veremedim bi türlü şok kartım var oda olmuyrı
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Canım bende üye oldum bana e posta onay kodu istedi sende de istedi mi 

E postama da kod falan gelmedi 
(57 puan) tarafından
Siz ne zaman üye olmustunız , babamı üye ettim ben de geçen hafta daha gelmedi SMS ile kupon
tarafından
Aa sağlık olsun bari ailemi yapayım çok sağol :))
(33 puan) tarafından
Valla herkesi yap bildirimleri aç sadece kod yollicklr ama 35, TL'nin assagisinda alışveriş yaparsan kod geçerli olmuo ürünlerin çok 34.99 sen bı çorap ekle 36 37 olsun kod öyle geçerli oluo
(15,370 puan) tarafından
Kızlar eşime kardeslwrime yapsam kendi telefonumdan olur mu yoksa onların mi uyg indirmesi gerek
(92 puan) tarafından
Canim yorum yaptim onu oku o sana yardimci olacak
+1 oy
(33 puan) tarafından
15 paket ıslak mendil tırnak makası bebek kulak çöpü iki çorap granül deterjan alt değiştirme bezi sadece kargosunu odedim hepsi ücretsiz geldi önüne geleni üye yaptım 5 kod geldi bı hafta sonra yaptıkça yaptım valla baya kara gordim
(2,436 puan) tarafından
Marka iflas etti :D
(3,148 puan) tarafından
Kargouads zam yapmışlar ya 10 tl olmuş
(33 puan) tarafından
:)))),dimi ya
0 oy
tarafından

image

bugun bana da 10tllik indirim gonderdiler yarin gidicem e bebeğe mama alicam ☺️ esimin uyeliği yok simdi onu da uye yapicam ne kadar indirim veriyolar ki
(33 puan) tarafından
Yap yap baya iyi ben bir sürü ıslak mendil stokladim daha dogumuma iki ay var hazır bez bı paket tek aldım dedim belki pişik olur yazık olmasın stoklamadim
(1,674 puan) tarafından
Mrb nsıl alıs veris yapılıyo kod gelince
(6,750 puan) tarafından
Nasıl yapcaz canım banada gelmis
(92 puan) tarafından
Ben bugun magazaya gittim magazada kullanilmiyormus online de gecerliymis ben de yeni öğrendim.  Ebebegin online uygulamasi varsa sepete ürün ekledikten sonra orda promosyon kodu gir diye bir yer var oraya kodu yaziyorsunuz o sekilde kullaniliyor. Ben mesela 35 tl lik pisik kremi aldim sadece 10 tl kargo parasi verdim
(1,674 puan) tarafından
Ne gzl miş vlla
0 oy
(15,370 puan) tarafından
Haninuye oldum gelmedi kod bide bana aktivasyon linki de gelmedi 
0 oy
(8,782 puan) tarafından

Deneyelim hemen :D

0 oy
tarafından
Onu magazadami kullniyoz tek kiz
(92 puan) tarafından
Hem magazada hem de online uygulama da kullanabilirsin
tarafından
Thank you baby
(92 puan) tarafından
Bugun magazaya gittim ben mağazada kullanamadim kasadaki arkadas online de oluyor dedi ama siz yine de magazada bir şansınızı deneyin belki olur
tarafından
TM kuzum saol
0 oy
(12,754 puan) tarafından
Eşimi yaptım bakalım bekliyom
0 oy
tarafından
Sonra bebek bezi indirimi veriyor canim
(92 puan) tarafından
Bebek bezi indirimi ayri canim bu 35 tl herseyde gecerli
tarafından
Biliyorum canim
0 oy
tarafından
Kocamı üye yaptım 3 gün önce hala bekliyorum :) 
(92 puan) tarafından
Bana 9 gunde geldi
0 oy
(2,352 puan) tarafından
Merhaba acaba üye yapsam etrafındakileri e-posta ile sadece kod sonra kendi mi geliyor . Sonra o kodu nasıl giriyoruz acaba? Yardımcı olur musunuz
(92 puan) tarafından
Canim merhaba üyelik eposta ve cep telefonu numarasiyla yapiliyor. Sen üye yaptıktan sonra 10 gun içinde falan o kod o kisinin cep telefonuna sms olarak gidiyor. Sen kodu ondan isteyip kendin kullanabiliyorsun
(2,352 puan) tarafından
Peeki çok teşekkür ederim
0 oy
(15,546 puan) tarafından
Kargo parasını indirim kodundan mi kesiliyor yoksa biz mi ödicez karttan
(92 puan) tarafından
Kargo parasini indirim kodundan kesmiyor  kendiniz ödeyeceksiniz

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 91 göst.
0 oy
0 cevap 52 göst.
20 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yv (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 129 göst.
27 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sarakurak (854 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 145 göst.

374,651 soru

11,206,081 cevap

34,507 kullanıcı

...