+3 oy
1,008 göst.
Diğer kategorisinde (913 puan) tarafından

Kızlar çok utanarak soruyorum ben şu 1 aydır gece uykumda farkında olmadan gaz çıkarıyorum ve sesine kendim uyanıyorum:( ve haliyle eşimde duyuyor:(

Oğlum 28 aylık doğumdan sonra olmaya başlamıştı fakat şimdi oğlum büyüdü yani bayağı oldu doğum yapalı ki ilgisi varmı yok mu onuda bilmiyorum:(

Öyle utanıyorum ki yine olucak die uykularım kaçıyor eşim duycak die tetikte uyuyor uykumu alamıyorum:(

Çok rica ediyorum dalga geçmeyin yardımcı olabileceginiz cevaplar varsa yazın zor durumdayim 

Şimdiden teşekkürler ❤️

29 Cevaplar

+2 oy
(403 puan) tarafından
Kiz  pirtina nasıl care bulalim kocan kulaklarini tıkasın pamukla :)))) yediklerine dikkat et canim umarım geçer
(913 puan) tarafından
Ya hani neden olabilir yada yanlız miyim bu konuda bnim gbi olupta sonra geçen var mı die sordum
Tşk ederim canım
(403 puan) tarafından
Dalga geciyorum sanma takildim sadece sana canım yani normal ve sağlıklı birsey bu cok aşırı olmadıkça
(913 puan) tarafından
Yoo öyle düşünmedim.❤️
Yani aşırı mi normal mi onun kararını nasıl vereyim ki:( eskiden hiç olmazdı şimdi oluyor dahasi yok:(
Tşk ederim yorumun için
(403 puan) tarafından
Sürekli bi gaz çıkarma varsa anormal birsey ama arada oluyorsa normal bide üşütmüş olabilirsin böyle şeyleri cok takma evet utaniyoruz ama kendiliginden cikiyosada don yat yapacak bsy yok esin anlayisli olsun ;)
(913 puan) tarafından
Eşim anlayışlı sağolsun ama bn rahat olamıyorum neyse deniycem rahat olmayı tşk ederim:)
-Reklam-
+2 oy
(7,791 puan) tarafından
Biz esimle güler gecerdik o durumda. Elimde degil sonucta hunun icin cekinmeyiz canim o yüzden çözüm de bilmiyorum. Usutmus olabilirsin 
(913 puan) tarafından
Tşk ederim ama sanırım biraz yapı meselesi bn çekiniyorum. Eşimde sorun etmediğini söyledi ama işte yinede ne bilim uykularım kaçıyor:(
Sağol tekrar cevap için
(7,791 puan) tarafından
Ben de cekinirdim sonra dedim ki ne gerek var o benim esim. Ki sezeryan oldugumda sürekli gaz cikarmam gerekiyodu o zmndan yendim o cekinmeyi yoksa agridan öluyodum :)
(913 puan) tarafından
Haklsin canım ama bnim yapım gereği ben utanıyorum:(
Tşk ederim cevabın için ❤️
(7,791 puan) tarafından
Usutmussundur muhtemelen ben usutunce cok olur öyle cnm
+1 oy
(6,827 puan) tarafından
Ha haa kız allah seni bende bi ara böyle bisey sormustum  valla kendini uykuya ver duymamazlıktan gel
(913 puan) tarafından
Geçmiyor mu :( of yerin dibine giriyorum.
Geçen artık eşim işten gelince n kdar üzüldüğümü bilmeden yaptığımi flan söyledim özür diledim eşimden. Oda hiç sorun etmediğini zaten duymadığını flan söyledi kibarca öptü beni sevimlilik flan yaptı kapandı konu ama çok tuhaf oluyor insan
(6,827 puan) tarafından
Canım ayağını sıcak tut çorap giyiniyosan çorap birde pratik giy belki geçer birde bana en çok ekmek gaz yapar ekmek yediğim gün çok olur
(913 puan) tarafından
Tamam dikkat edicem çok tşk ederim ❤️
tarafından
Tatlım tuaf hissedecek  ne var insanız bence bu kadar takma yani eşin hiç mi yapmıyor sanki o da insan evlenmissiniz en yakınin senin evlilikte bu kadar kasmaya gerek yok herşeyi bu kadar takarsan yani çok doğal birşey olabilir uyuyorsun sonuçta direk yaptım de geç yani altı üstü gaz olmuşsun yeni ameliyatlısin içinde durup sancı çekeceğine istemeden yanında olmuş uyurken  ne var ki bunda takacak bebekler bile pırt yapıyor yani hadi toplum içinde veya  gündüz uyanikken olsa ayrı ama o senin eşin  yani  ben olsam utanmazdim dalga geçerdim hatta eşimde dalga geçerdi  güler kapatirdik konuyu robot değiliz hepimiz insanız sonuçta birde özür dileyecek ne var ya bu kadar suçlu hissedecek bir durum yok
tarafından
Bu arada benim oğlumun adida DENİZ :) mother of DENİZ :)
+1 oy
(684 puan) tarafından

Gecen günde aynı şey benim başıma geldi kendi şeyime kalktım eşim bana bakıyo soukta ayaklarin cıbıl gezersen olacağı bu arkamı dönüp utancımdan yattım :D

tarafından
Puahahha
(684 puan) tarafından
Bu daha neki kız
(8,934 puan) tarafından
Dahasını da anlat. Şu çilekeş hayatımızda az yüzümüz gülsün yvz :D
(684 puan) tarafından
İlk evlendiğimiz zmn eşimle benim yanımda afedersiniz osurmazdı 2 3 aylık evliyiz tam yatağa geçtik yatıyoruz eşim bırtladı sanki ben anlamamışım gibi ağzından bırt sesleri yapıyor bende dedim boşuna beni inandirmaya çalışma bizde o yollardan geçtik bana diyo madem anladın niye birşey demiyon burda anlama diye çabalıyorum bir saattir
(3,551 puan) tarafından
As ahahha Yahya hahaha aha h ahahahha ust ajaua
+1 oy
(8,934 puan) tarafından
Ben de geçen cocugu emzirirken tutamadım. Odadan da çıkamadım kaçırdım. Eşimle bir bakıştık güldük sonra :D ben de çok utandım ama. Oluyor canım insanlık hali işte. Ayaklarına dikkat et. Üstüne de yelek tarzı bişiler giy canım hep. 
(913 puan) tarafından
Elmde değil bnimde yani elbet bilerek yapmıyoruz ama kötü oluo tmm tşk ederim dikkat edicem:)
+1 oy
tarafından

Kız doğum yaptım yapalı bende de oluyo ya sezeryan oldum ondan mı bilemiyorum Allah'tan benim eşimin bir kulağı duymuyo

:D

(913 puan) tarafından
Bnde sezaryen vallahi doğum öncesi olmuyordu bnde ona bağlıyorum:)
0 oy
(1,159 puan) tarafından
Bunu kendine hic stres yapma insan vücudu uykuda gevşiyor rahatlıyor okadar normal bi durum ki siz artik esinle ailesiniz herseyiniz olcak.duyulcak ama utanmamaya calis bende senin gbiyim malsf bu konularda asiri utanırım asla rahat olamam ama.esim rahatlatır beni kari koca.arasinda bunlar normal ne var sanki insaniz.diye utanma yani gayet normal
(913 puan) tarafından
Evet bnde eşimden özür diledim oda şakaya vurdu flan rahatlattı içimide işte elimde değil tşk ederim yorumun için:)
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Gaz yapicak seylerden uzak durursan bı nevi önlem alırsın. Amann uyurkende mi kendimize hakim olacagiz yaff:ermm::D

(913 puan) tarafından
Haklısın canim tşk ederim
0 oy
tarafından
Eee duysun ne olacak eşindr:))
(913 puan) tarafından
Utanıyorum...
tarafından
Onlar birakkanda utanmiyo kız biz birakanda nie utanlim :))
(913 puan) tarafından
Bnim eşimde yapmıyor canım ya 4 yıllık evliyiz hic duymadım:(
0 oy
tarafından
Kekik çayı iç canım ayağını sıcak tut gaz yapan yiyecekler yeme birde bütün gazı o evde yokken çıkar 
(93 puan) tarafından
:)))) hahahahaha bütün gazı ne var ne yok ayyy :))
(913 puan) tarafından
Haha tmm o evde yokken deniycem ama yatağa yatınca içimde gaz dolanio wc gdiyorum oturup bekliyorum çıkmıyor sonrada uykuda oluo:)
0 oy
(13,021 puan) tarafından
Uyumadan pırt yap sonra uyu. Utanılacak birşey değil kız farkında olmadan yapıyorsun hepimizin başına gelebilir 
(913 puan) tarafından
Haklısın canim da işte elimde değil:)
0 oy
(686 puan) tarafından
Neden utaniyorsunuz olabilecek şeyler bazen benimde olabiliyor eşim duymuyor bile hiç konusu bile acilmior görmemezlikten gelin ikimizde 
(913 puan) tarafından
Bnimde eşim belki duyuyor belki duymuyor lafını o yapmadı bn söyledim afedersin ddim belirttim oda sağolsun şakaya vurdu flan o sorun etmiyorda bn biraz cekingenim
0 oy
(770 puan) tarafından
Seseryan sonrası bendede aşırı gaz olmuştu canım uykuda istemeden yapıyordum ve dediğin gibi kendim uyanıyordum o sese. Benim eşim masallah gazman gibi olunca bide uykusu derin. Hiç duymazdı duysa bile kendi yaptı sanardı bende seslenmezdim :Dd ama cidden sinir bozucu bir durum.şükür şuan geçti.seninde geçer merak etme kalıcı bir durum değil
(913 puan) tarafından
İnşallah kalıcı değildir haha ya :)
0 oy
(448 puan) tarafından

Duyarsa duysun :))

Bir ara ben rahatsizlanmistim vücudumu oyle kötü sıkıyorduki geldiğinde yellenmesem bayilma hissi oluyordu..

Esimin yanında olunca benim gazman iş başında diyordu:D

Olekmi yani istem dışı olabilir bilerek kimse yapmaz zaten

(913 puan) tarafından
Haklısın canim elbet bilerek değil ama işte yapı meselesi bn rahat olamıyorum geçsin istiyorum

Gazman iş başında dese bnim eşim bn alinirim sanki ama seninde yapın o şekilde demek neyse yapcak bişi yok inşallah bnimde artık olmaz:)
0 oy
(93 puan) tarafından
Ay kuzum bende hiç olmazdi hamilelikten önce bekarken de olmazdi ama şimdi hamileyim 34 haftalık son 1 aydır bnde de oluyr bide yeni evliyim bende o sese uyaniyrm çok ayıp oluyor çok utaniyrm eşime böyle olmuyr yatağımı ayircm karnımdan rahat dönemiyrm falan dedim bu sefer de illa aynı odada olalım diyip duruyor yine aynı odada ama ayrı yatyrm yine duyulur yani offf
(913 puan) tarafından
Sende bnim gibisin işte çok ayıp oluyor bnde geçen akşam gdip gazım geçene kdar kanepeye uzandım eşim geldi kızdı napiosun burda ddi dedim pirtliyorum utanıyorum oda güldü duymadım olabilir insanlık hali flan ddi ama bn yerin dibine giriyorum
0 oy
(961 puan) tarafından
Eşten bunun için utanılmayı çok abes buluyorum hamileliğimdd 1 lt süt içtim mecbur hep çıkardım sıksak kendime zarar, sezeryan sonrası cıkartmam lazımdı çıkardım  hatta ben bu yüzden rahatsızlandım hep ben çıkardıkça eşim sevindi sonunda ağrın diniyor diye
(913 puan) tarafından
Abes bişi yok canım çevremde pırtlama yarışı yapan eşler de var ama bn onlardan değilim:) yapı meselesi bnce herkes aynı olamıyor.. ne mutlu sana:)
0 oy
tarafından
Ya evet ya bende de çok olmaya başladı utanıyorum çok;(((
(913 puan) tarafından
Napacagizz:(
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Ayağını sıcak tut usutuncede olur 
(913 puan) tarafından
Biraz çıplak geziyorum evde dikkat edicem canım
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Bu ara bndede cok oluyo esim dalga geciyo umrmdada olmuyo uyankken yapsam okey ama uykuda naptigimimi biliyrm diyrm sen kendine bak diyrm gulup geciyoz ama caktrma bnde utaniyrn esim diynce 
(913 puan) tarafından
Haklsin canım ama elimde değil tşk ederim
0 oy
(240 puan) tarafından
Amaaan taktığın şeye bak kız boşver uyku hali . Biz kim daha çok o.surdu diye atışıyoruz :) Hatta geçen o neydi öyle çocuğu uyandirdin dedim :))
(913 puan) tarafından
İşte bn öle rahat olamıyorum ne mutlu size:)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 430 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (430 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 51 göst.
25 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Byzdgnn (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 47 göst.
22 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dnz40 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 50 göst.
9 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dogem (55 puan) tarafından soruldu

380,084 soru

11,378,247 cevap

34,863 kullanıcı

...