0 oy
138 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (716 puan) tarafından
Burda sanki öyle birsey okumustum kizlar. Oglum cok fazla kusuyor doktor ilac verdi ama etki etmiyor hala kusuyor dedim acaba ondan mi bilginiz var mı 

4 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Sürekli kusma yapacağını sanmam bizde kullanmıştık cunku canim acaba hastamı olucak çocuğun Bilemedimki
(716 puan) tarafından
Bir bucuk aylik reflü denildi ilacta verdi doktor sutume karistirip veriyorum amq ayni degisen birsey yok. Birde sikayet sitesinde hep renginin seffaf ama sonradan sari oldugunu soyleyip sikayet etmisler benim kide sari acaba damla mi bozuk sizinki nasildi
(22,070 puan) tarafından
Sanmam kuzum ya son kullanma tarhine baksana bi olmadi acilemi gotursenki daha minikmis bebegin
-Reklam-
0 oy
(163 puan) tarafından
Bende kullandım bebeğimde ama kusma yapmadı kusma yapacağını da sanmıyorum
(716 puan) tarafından
Bir bucuk aylik reflü denildi ilacta verdi doktor sutume karistirip veriyorum amq ayni degisen birsey yok. Birde sikayet sitesinde hep renginin seffaf ama sonradan sari oldugunu soyleyip sikayet etmisler benim kide sari acaba damla mi bozuk sizinki nasildi
(163 puan) tarafından
Yani rengini tam hatırlamıyorum ama sarı gibiydi bulanikti biraz 1 şişe kullandık pek işe yaramadı biogaia gaz damlasını kullandım o işe yaradı baya
0 oy
tarafından
Tatlım bizede iyi gelmemişti o damla bıraktım olabilir yani sizdede yaramiyorsa gaz damlası zorlama tatlım bebeğim daha doğal yöntemlerle gazını çıkarmaya çalış masaj vs gib dokunmuş olabilir tatlım her bebeğe her gaz damlası iyi gelmiyor biz de bulamamıştık bir sürü gaz damlası denedim sonra kendi haline bıraktım masajla falan çıkardık hep hareketlenince kendi kendine düzeldi çok şükür  

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 91 göst.
6 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 129 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Halime tonka (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 77 göst.
18 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 176 göst.