0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (21 puan) tarafından
Arkadaşlar babam yoğun bakımda koronadan entübe ediliyor. Eğer vefat ederse taziye düzenleniyor mu? Ben gurbetteyim. Lütfen linçlemeyin 3 aylık bebeğim var gidersem hasta olur muyuz bebeğimle lütfen bilen yardımcı olabilir mi ailemin yanında olmak istiyorum...

3 Cevaplar

+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Korona olacağımı bilsem de giderim babam la allah uzun ömür versin
(21 puan) tarafından
Benimde burda içim gidiyor gidip anneme destek olmak istiyorum ama kocam izin vermiyor çocuğu kışı hastalığı bahane ediyor
(7,654 puan) tarafından
Babam Anam 1 tane sormazdim bile
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Taziyeyi bırak da cenazeye de mi gitmeyeceksin ? 
(21 puan) tarafından
Ben çok gitmek istiyorum ama eşim öyle düşünmüyor
tarafından
Eşinin babası vefat etse o da mi gitmeyecek o zaman. Allah'ım sen evlatlarımızı hayırlı eyle bizi de anne babalarimiza hayırlı eyle. Ömür boyu pişman olacağın bisey yapma hastalık gelir geçer. Senin de evladın var empati kur
0 oy
tarafından
Allah şifa versin. Tabiki gitmek istersin hakkındır ama 3 aylık bebekle onlara hiç yardımın olmayacağı gibi daha da zorlamış olur musun acaba? Eşinle beraber gidecekseniz bebeğe bakar sen de en azından görevlerini yerine getirirsin. Bir de taziyeyi evde bence düzenlemeyin bunca sayılarda artış varken kimin korona olduğunu bilemezsiniz. İmkanınız varsa dışarıda kabul edin taziyeyi yemek vs de dağıttırılır dua da okutturulur camide. Tabi bu benim fikrim. 
(21 puan) tarafından
Haklısınız taziye konusunda ben çok gitmek istiyorum burda harap oldum ama eşim çocuğu kışı ve koronayı bahane ediyor yani tükendim anlatamıyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 608 göst.
12 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 98 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,056 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 114 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde bglm_ftma (5,534 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 178 göst.