0 oy
236 göst.
Aile kategorisinde (846 puan) tarafından
Eşim dedi de fotoğrafçıya gidelim hatıra kalsın bir iki poz cektirelim diye. 

Kıyafeti falan onlar veriyor mu ücretleri falan nasıl oluyor ki abartısız olcak sadece 

8 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Fotoğrafcı vermez siz kendiniz almalısınız 2 poz maksimum 200
-Reklam-
0 oy
(119,338 puan) tarafından
giyimi onlar vermez bide studyo cekjmi kaldimi kiz dis cekim var 
(846 puan) tarafından
Ay ne biliyim yapılmıyor mu arka planı renklendirip bişey yapsalar bilmiyorum ki
tuhaf olur yaa hani eski zaman fotolari gibi
tarafından
Yok sevdq artık yeni teknoloji ile stüdyo hamile.cekimleride çok kaliteli oluyor özel.tasarim.elbiseler dikiliyor ve stüdyoda anneler için özel alan dekorlar var dış mekana gerek.duyulmuyor bile.
baci onlar lukse giriyo ve poz basi nerden baksan 200 geciyo hani bildimiz vesikalik ceken studyolarda yoktur
(7,791 puan) tarafından
Bildigimiz vesikalik ceken fotocu da studyo cekimi yaptirdim mukemmel oldu. :)Kiyafet makyaj sac kendim yapiyorum tabi orasi sadece cekim yapiyo.
0 oy
tarafından
Fiyatlarını bilmiyorum ama kıyafetler ve aksesuarlar dahil yapan fotoğrafçılar var. Geçen ay arkadaşım yaptırdı. Sorar bilgi alırsın beğendiğin fotoğrafçıdan.
0 oy
tarafından
Ben yaptım canım kıyafet onlar değil senin kıyafetin olması lazım çok da güzel oluyor valla ben tablo yapıp astım 
0 oy
tarafından
Yok kuzum sen kendin özel kıyafet diktiiryorsun . 

Stüdyo da veya istediğin bir dış mekanda sana özel çekim yapılıyor. 

Ama onu yaptırana kadar doğum sonrası çekim yaptırın bebeğiniz ve sizin kombin resimleri oluyor o daha güzel 
0 oy
(192 puan) tarafından
60 liraya elbise aldım evde çektim çokta güzel oldu herkes bayıldı 
0 oy
(7,740 puan) tarafından
Çekmeyi istiyordum ama nasip olmadı 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kardesikin düğününde hamileydim giyindim suslendim dugundn once esimle hamile cekimi yapmistik:D iyi olduydu. 2 sene olcak nerdeyse fiyat hatirlamiyorum da cok yuksek degildi 2 poz 2 de cerceve 100 falan verdik sanırım. 4 de resim cikarttik orta boydu iste kucuk degildi boyutu.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 432 göst.
29 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 138 göst.
28 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 211 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde Melek8663 (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 126 göst.
6 Mart 2024 Moda kategorisinde Melek8663 (656 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...