0 oy
564 göst.
Diğer kategorisinde (21 puan) tarafından
Bir önceki postta bi soru sormuştum

Arkadaşlar babam coronadan entübe ediliyor yoğun bakımda şu an annemler hasta değil ben gurbetteyim Adıyamanda yaşıyorum ailem tokatta eşime 3 kere farklı zamanlarda söyledim gitmek istediğim ama bebek hasta olur üşür kar yağar gelemeyiz perişan oluruz hastalıkta şöyle olur böyle olur diyip duruyor. Ne dediysem anlatamıyorum kesin bir dille gitmek istediğimi ve beni götürmesi gerektiğini nasıl söyleyeceğim orda yatanın benim babam olduğunu unutuyor herhalde lütfen yardımcı olun

13 Cevaplar

+3 oy
(119,249 puan) tarafından
ailene gitmek ici  izin almana gerek yok hazirlan goturmek zorunda
tarafından
+++++++
(119,249 puan) tarafından
dedem öldügünde ben berbat durumdaydim ucak yoktu yetisemedim ölümlü dunya hic izin almayi bekleme baktin goturmuyo al biletini kendin git sonra ömüt boyu gidemedim goremedim der yanarsin
(21 puan) tarafından
Gerçekten çıldırmak üzereyim
-Reklam-
0 oy
(12,988 puan) tarafından
Büyük bı kavga ederim mecbur gönderir. Kendi babası olsa hastaneden çıkmaz. 
(21 puan) tarafından
Herşeyi yaptım kendisi haklıymış gibi benimle konuşmuyor
0 oy
(599 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun geçmiş olsun canım babana da aynen böyle babam o benim ve annemlerle olmak istiyorum ya götür yada gidiyorum de 
(21 puan) tarafından
Anlamıyor en sonunda o evde yokken eşyalarımı toplayıp gideceğim
(599 puan) tarafından
Konuşulunca asilacak bi mesele bence güzelce anlat anlamazsa zor olan yolu seç ayet-el kürsü oku yüzme üfle canim
0 oy
tarafından
Allah gecinden versin sizinkilere ileride bişey olursa hiçbişeyle ilgilenmeni istemiyorum cenazeye bile katılmayacaksın o zaman diceksin. Bende ağaç kovuğundan çıkmadım diyeceksin.
tarafından
Kesinlikle
(21 puan) tarafından
Anlamıyor inat etmiş
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Eşime sormam giderim net
0 oy
(465 puan) tarafından
Ve de durmuş hayla post açma peşindesin valla afedersin s.ikine takmıycan ve gidicen sorman bile saçma
(21 puan) tarafından
Saçma olduğunun bende farkındayım tek başıma olsam arkama bile bakmazdım zaten
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Çok şükür benim eşim o konularda benden önce koşar eşinle konuş güzelce orda yatan senin baban olabilirdi de belki babamı goremicem bir daha bunun vicdan azabını çekebilir misin de 
(21 puan) tarafından
Herşeyi söyledim
(2,826 puan) tarafından
O zaman çık git baba bu başka biri değil
0 oy
tarafından
İzin vermezse direk çıkıp giderim anne baba bulunmaz ama eş çok bulunur sende çek git Allah korusun birşey olsa bile sen yanında ol esin ne dersede desin takma bile 

Bu arada bir çocuğun üstüne ne kadr düşüşen hasta olmaması için ama mutlaka hasta olur sen iyice giydir Allah her türlü yardımcın olur 

Allah şifa versin babanada inşallah iyileşir en kısa zmnda
0 oy
tarafından
Gidebilir miyim diye sorma ben gidecem de konu kapanmıştır izin alma canım yani anlamıyorum kendi babası olsa böyle mi yapacak acaba hasta olurmuş adiyaman çok sıcakta bizim mi haberimiz yok 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hoştt derim öyle kocaya. Ne bekliyorsun gitmek için izin kağıdı mı. Sizde bi tuhafsınız ya ne demek izin vermiyor çık git ne Bo.k yerse yesin vicdansız kendi anası babası olsa koşar kesin 
0 oy
tarafından
Eşime neymiş çeker giderm valla hiç umrumda bile olmaz 
0 oy
tarafından

Sen ona deki yarın birgün senin babanda aynı olursa görürsün Allahin adaleti şaşmaz benim annem ameliyat oldu tahmini aldılar 5 gün yanında kaldım eve gecicekti deidm evdede bakicam anneme bana dediği sabah git akşam gel bende kabul etmedim birde başka kardeşlerin var dedi herneyse aynısı babası oldu geldi İstanbul'a ameliyat oldu bacak ağrısından iş yapamıyordu onu köye çağırdı kendi gitti ama ben olsam giderdim bin koca bulunur ama 1 baba bulunmaz dinen de çok büyük günah bu aileyle ilişiği kesmek hastalıkta yanına gitmemek ziyarette bulunmamak silai

İ rahim çok önemli 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Şöyle postlari görünce kocam yerine eski kocam derdin diye düşünüyorum. 

Babam son kez goremeden Allah korusun ölse gitse o kocayi bogazlardim.

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 222 göst.
12 Şubat 2022 Aile kategorisinde Sadce melek (997 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 180 göst.
6 Şubat 2022 Aile kategorisinde Sadce melek (997 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 197 göst.
7 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 864 göst.