0 oy
901 göst.
Diğer kategorisinde (204 puan) tarafından
İtiraf ediyorumm kaynanamla aram kotuyken bnm odama girip karistirdigi icin bende onun odasini komple darmadagin yapmistim sonra sucu ustlenmeyip esimin ustune atmistim esimde ben yaptim demisti garibim skdjd

20 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ohaa ne iyi bir eşşşş
(204 puan) tarafından
Oyledir eşimmm :D
tarafından
Valla kızzzz
(204 puan) tarafından
Annesini tutmaz benimki hep beni tutar
tarafından
İşin sırrı nedir banadaa söyleeee bendeee bileyimmm
(204 puan) tarafından
Annesinin neler yaptigini goruyo biliyo huyunu ondan bacim sksjsj bana der benim senden baska kimsem yok seninde benden senin ailen kocan abin eşin herseyin benim der
-Reklam-
0 oy
(119,152 puan) tarafından
itiraf ediyorum birlik yasarken ..... neyse etmiyom 8tiraf
(1,068 puan) tarafından
Ay çok üzüldüm milletin kızını yurdundan koparıp alıyorsun anası yok babası yok kendi evlatlarından çok korup gözetmeksi gerekirken bide hamile özellikle böyle merhametsiz davranması İnsanlar bu dünyanın altını unutuyorlar rabbim huzunda sorsun hesabını
tarafından
Kizz sevda ne kötüymüş la senin kaynanam geberisice karı:)
(373 puan) tarafından
Eşinle nasıl tanıştın Sevda
(7,036 puan) tarafından
Kız bu daha hiç bişi kuzeye aldığı kiayfetler vardı kıza sadece bir patlıcan verdiği günler vardı birde bu kadının yer biti bir oğlu daha var
(1,569 puan) tarafından
Ne pis bi kaynana mis oyle senin göz hakkını diger tarafda nasıl ödeyecek
0 oy
(1,921 puan) tarafından

:ermm:                      

(204 puan) tarafından
Oyle iste bacim
0 oy
tarafından

Suanlik aklıma birşey gelmedi :D

(204 puan) tarafından
Niyee yaaa
0 oy
(12,927 puan) tarafından
Kaynanam deterjan stok yapar çamaşır deterjanı hamileyken canım çok çekiyor diye surekli ellerimi yikardim :D kadın duysa kalbine iner 
(570 puan) tarafından
:) ::))
(12,927 puan) tarafından
İki oğlan anası evet kız bende çamaşır deterjanı aserirdim :D ahaha gece gündüz ellerimi yikardim deli gibi :D
(12 puan) tarafından
Elticigim buldum seni
tarafından
Sen hos geldin baba bay bay :d
(12 puan) tarafından
güle güle canim
0 oy
tarafından
Beni çok sinir ettiği için hamile iken evini su bastirdim 
(204 puan) tarafından
Ohhh eminim haketmistir valla
tarafından
Hamileyken halı yika demişti bende hamileyim düşe bilir bebek taşınıyoruz birde sancılarım var yapamam dedik gavurun ekmeğini yiyen gavurun kılıcını çalar dedi öyle mi dedim eve gittim zaten hamilelik hormanlari tavan dayansın arası açık murkta oraya bataryayı çevirdim gittim parkeler tüm kabarmış
(204 puan) tarafından
Hahah cok iyi olmus ayrica oyle denirmi hamile kadina ya
tarafından
Ne yapayım bu arada 4 5 metrekarelik halı değil falifleks kocaman
0 oy
(2,127 puan) tarafından

beyazlarını renklilerle attım makinaya :D

0 oy
(3,822 puan) tarafından

Düşündüm de itiraf edebileceğim bişey yokmuş ya :D

0 oy
(4,061 puan) tarafından
İtiraf ediyorum eşim arada deli ediyor beni gece uyurken horluyor sun bahnesine arda bir yapıştırıp hıncımı oluyorum uyanıyor noldu diyor sesimi çıkarmıyorum uyandırıyor sözde noldu diyorum tekme attım diyor bend AA öyle mi oldu uyuyordum bacağım segirmis olabilir ben yapmadım diyorum yada çok horluyorsun bin kere dürttüm susmadın en son hızlı yaptım diyorum
0 oy
tarafından
Cok komik he bende once admindim sonra sifremi unuttum yeni ismimle girdim
0 oy
(350 puan) tarafından
Eskiden küçükken sevmediğim insanların çayına tükürüyordum :D
tarafından
Ogrencccc
Psikopatmisim kizim sen :D
(350 puan) tarafından
Birde oturup sonuna kadar izlerdim. O kadar zevk alırdım ki hahahahhahahagahag
0 oy
(256 puan) tarafından
Nişanlıyken eşimin yanına gittik annem annesi ve ben sonra orada çok sinirimi bozdu tabii biz nereye gidersek nişanlıyız Bir de o da gelmek istedi sonra ben de çantasından kimliğini alıp evde bir yere sakladım neyse bizim biletler alındı yol çevirmesinde kimlik istediler bu kimliğini bulamadı sonra eşimi aradı beni aşağı indirdiler kimlik numaramı bilmiyorum diye eşim de jandarma olduğu için halletti hayallerim hayal oldu sonra otobüse geri bindi ve gittik keşke o orada kalsaydı çok dua ettim ama olmadı.
0 oy
(606 puan) tarafından

İtiraf ediyorum :Deşimin en yakın arkadaşıyla sevgililik numarası yaptık kızla ayrılsın diye kız ayrılmıyordu çünkü defalarca buluştuk otelde.... Tepede... Ve ormanda.. Artı eşim duysa keser çooook kıskanç

tarafından
Sen nasil böyle bsey yapmaya cesaret ettin aman allahim kadin cinayetine sebep
(1,569 puan) tarafından
İtirafa bak ben şok:))))
(337 puan) tarafından
Ben öyle bir şey yapsam eşim duysa beni bin parçaya ayirir
0 oy
(45 puan) tarafından

Haha sende fenasin haketmis :D

Kocamdan telefon istiyordum yeni almiyordu elimdekini her kavgada vurup kiriyordum geri getirip yapiyordu bende acdim icinden kablolarindan sokdum 2 gun ulasamayinca gitti istedigim telefonu aldi haha  fikirde eltimden bu arada :D:angel:

0 oy
tarafından
İtiraf edyrum ki burada çoğu yalan söylüyor:)☺️☺️☺️
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Arkamda kotu konustuklarina emindim. Teli evde ses kaydi acip.. disari ciktim. 5 saat sonra gelip dinledim. Hakliymisim. Yuzume gulen melek kaynanam meger arkamdan ne atip tutuomus ;)
tarafından
Aynısını bende yaptım :) Hala da tutuyorum birgün çıkarıp suratına çarpıcam. Zaten çok mesafeli duruyordum inadına eleştirdiklerini daha çok gözüne sokarak yapıyorum şuan.
(410 puan) tarafından
Aklıma giriyorsunuz şu an :D sjshsjjjh
tarafından
Hiç pişman değilim. Gıcık olduğunu söylediği şeyleri inadına yapmak çok hoşuma gidiyor.
(410 puan) tarafından
Hahaga :) bu iyiydi
(11,217 puan) tarafından
Bende hala tutuyorum. Canim. Valla yuzume gulmeye devam edio.ama o gulen yuzun arkasindan kullaklarimla ne oldugundan emin oldum. Kizimin yaninda melegi oynuyor. Sanki ben.kotuyum.onlari istemiorum sevmiorum onlar bana hic bsy yapmamista nankorluk.yapmisim.gibi. kizim.buyudugunde foyasini cikaricam.ortaya  bakalim o znnda melek babaanne olucakmi ;)
0 oy
tarafından
Aileme haftasonu bir ev ötedeki komşu arkadaşımda kalcam diyerek otobüse binip 15 saat uzaklıktaki sevgilimşn yanına gidiyodum yolda ararlarsa şarja taktım dolsun sabaha konuşuruz diyodum cumadan gidip Pazartesi dönüyordum ailemde komşuda kaldım geldim sanıyodu 
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Eşimle bir tartışmamız olmuştu küsüp kendimi odaya kilitlemiştim. Sonra kırmızı dudak kalemiyle gözlerime ağlamaktan kızarmış efekti vermiştim :Dd
0 oy
(44,603 puan) tarafından
İtirafa Gell:D.     

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 259 göst.
8 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Bernnn (204 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 954 göst.
16 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Canıma can (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 493 göst.