0 oy
464 göst.
Aile kategorisinde (99 puan) tarafından

Bugün hastaneye gitim ve. Bebeğimin kalp atışının durduğunu. Ve kürtaj olmami söyledi doktor.ilk defa başımı geldi Böyle bişey. 4 tane melek gibi kızım var. Çok şükür. Ama yinede insan üzülüyor.kismeti yokmuş demekki. Herşeyin hayırlısı. Doktorun dediğine göre. 3 haftadır. Durmuş kalbi. Şu an tek isteğim sağ salim çocuklarıma kavusmak. Kendimide çok tuhaf hisediyom. Çocuklarım olmasına rağmen.yinede acaba niye öyle oldu diye içim içimi yiyo.duanizi eksik etmeyin.allah kimseye böyle bişey yaşatmasın inşaallah.:(

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah sabır versin.. 
(99 puan) tarafından
Allah razı olsun.canim
-Reklam-
0 oy
(2,199 puan) tarafından
Aynisini yasadim iki kere birinde 4 hafta durmus ölü halde birinde 2 bucuk hafta. Bende bu hafta elleri acildi soyle okdu boyle oldu diye seviniykdum . Rabbim hayirlisini versinn cumlemize insallahh 3 evladina uzun omur versin hayirlisi buymus demekki 
(99 puan) tarafından
Amin.cnm .2 gün önce bı post açılmıştı cinsiyeti tahmin ediyorum diye. Bende arkadaşa bu günlerde hastaneye gidecem sana özelden atarım demiştim. Bugün gitim iste sonuç hüsran.
(2,199 puan) tarafından
Ayyy cok gecmis olsunn Ya cok kotu bi durum cok acii ben kurtaja girmeden tuvalrte gitmistin parca geldi allaha yalvariyodum nolur allahim sen can ver olsun kabulumm geri kalani dusmesin diye oanki psikolojiyrle :((
0 oy
(13,014 puan) tarafından
Allah sabır versin canım. 
(99 puan) tarafından
Sağol.cnm Allah razı olsun
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Rabbim sana sabır versin canım çok büyük bir acı bebeğini kucağına almayı beklerken hayal ederken onun dünyaya gelmeyeceğini bilmek  rabbim huzurunda kavuşturacak ne kadarlıktı bebeğin 
(99 puan) tarafından
Allah razı olsun.11.hafta 4 günlüktü
0 oy
tarafından
Üzülme o seni cennette bekleyecek sana şefaat edecek oda her anneye nasip değil cinsiyetini ogrendoysen isim köy bacım biliyorum çok acı ama 
(99 puan) tarafından
Allah razı olsun.cnm yok öğrenemedim.bugun öğrenmek için gitim zaten.olmadi
tarafından
Ne diyik bilemedim ki
0 oy
(13,009 puan) tarafından
Allah sabırlar versin geçmiş olsun 
(99 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(119,319 puan) tarafından
allah sabirlar versin vardir bundada bi hayr
(99 puan) tarafından
Aynen cnm.amin sağolasın
0 oy
tarafından
Rabbim sabır versin çok geçmiş olsun çok üzüldüm
(99 puan) tarafından
Amin.cnm Allah razı olsun
0 oy
(122 puan) tarafından
Allah sabır versin:(

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 203 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Dilankaya (941 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 131 göst.
29 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ebruiremcan (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 156 göst.
16 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,612 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 396 göst.

379,849 soru

11,370,467 cevap

34,854 kullanıcı

...