0 oy
473 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

ay kizlaaaar izlediniz mi haberi,nasıl kötü oldum ya,maymunlar siz tutun 2 aylık bebeği alın kaçın sonra da su kuyusuna atın. Ay ne insana ne de hayvana güven kalmadı ya,valla her an her şey gelebilir başımıza gözümüzü artık 4 değil 100 açalım valla

4 Cevaplar

0 oy
(2,702 puan) tarafından

İyide maymunların ırkında. Bile var bu örneğin bi maymun doğum yaptığı zaman o yeni doğan maymun bebeği diğer maymunlar itip kakıyo dövüyorlar belgesel de bunu izledim çok şaşırmışdım insanı rahat bir şekilde yarayalabilirler

tarafından
Ay ben ilk defa gördüm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hindistanın bazı kesimlerinde maymun tanrısına inanan kısım var. O yüzden o kısımda maymunlara dokunmuyorlar sokaklarda geziyorlar aç kaldıklarında evlerden yiyecek çalıyorlar eşyalara arabalara zarar veriyorlar falan. yazık bebeğe.
tarafından
Ay git deli mi ne millet,valla kafayı yemişler
0 oy
tarafından
Ay yazık ya. Maymunlar insanalrın ellerindeki şeyi alıp kaçıyorlar zaten. Çok üzüldüm. 

Bi kac sene önce buraya getirmişler bir tane. Kaçmış insanlar yakalamak istemişler. Birden durup bir yere bakmış insanlarda onunla aynı yere bakınca bir adama tokat atıp kaçmış. Babamda insanların ellerindeki çantaları alıp kaçıyorlar diyordu
tarafından
Ay git ben böyle bilmiyordum valla
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Tipe baksana katil gibi bakıyo
tarafından
Ayyy aynen valla,ben hiç bilmiyordum böyle olduklarını

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 482 göst.
8 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Mlhnvzt07 (1,262 puan) tarafından soruldu
0 oy