0 oy
64 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,533 puan) tarafından
16 aylik kizim. Bir kac gundur gripti. Gozlerinden yaş geliyordu o derece. İlaclarini veriyorum. Dün gozü biraz kizarmisti. Bugunde daha cok kizardi ve çapaklanmaya basladi. Şuan onun icin ne yapabilirim evde? Ilık suyla yikayip temizledim hep ama devam ediyor. Saglik ocagina goturucem yarin. Acaba hasta oldugu icin mi oldu oyle gozleri

5 Cevaplar

0 oy
(1,068 puan) tarafından
Enfeksiyonda olabilir ılık suyun içine bir iki damla bebe şampuanı damlat onunla sil gözlerini doktor tavsiyesi bize böyle yap demişti
(1,533 puan) tarafından
Olur yaparim dr gideyim mi bunlari yaptiktan sonra mi gideyim
(1,068 puan) tarafından
Bana kalırsa ben önce doktora götürürüm göz bu ihmale gelmez ama randevu alana kadar yada götürene kadar dediğim işlemi yapabilirsin doktora gidinceye yaptığın işlemide söyle doktora
-Reklam-
0 oy
(967 puan) tarafından
Canım çayın dem kısmını suz yarım çay bardağı doldur pamuk batır onla gözlerini sil bana da bir büyüğümüz söyledi ektim de söyledi yaptım gerçekten geçti gözü soğuklamis o çocuğun günde iki defa yap böyle zaten üçüncü gün geçecek gorueceksin
(1,533 puan) tarafından
Çayın taze mi olmasi lazim canim kahvaltidan sonra evden apar topar ciktim 1 saate eve gecicem. Eşim dökmediyse sabah ki çayı sürsem olur mu acaba yoksa yeni mi
(967 puan) tarafından
Hiç fark etmez canım gayet demli olduğu süreçe sorun olmaz bende sabahki çayla yapmıştım akşam
(1,533 puan) tarafından
Tamm yavrum yaparim bugun. İnsallah gecer bir an once.  Zaten hasta yavrum bi de ustune bu cikti
(967 puan) tarafından
Dene ama çay ılık oacak soğuk olmasın yakacak gibi de olmasın canım
(1,533 puan) tarafından
Tmm canm ısıtırim biraz. Bide evde pamuk yok nasil temizleyebilirim pecete olur mu
0 oy
(48,491 puan) tarafından
Ayni sorun bizdede cikti dunden beri gozleri capaklaniyo surda bekliym
(1,533 puan) tarafından
Cay i dene istersen
0 oy
(1,398 puan) tarafından
Valla bende bununla ilgili post acacaktim benim oğlum ve ablamın kızıda aynı sabah gözlerini zor açıyorlar benim oğlan biraz daha iyide ablamın kızı dün gece hiç uyumamış gözlerini ovmus sabaha kadar sabah hastaneye götürmüş mikrop kapmış demiş doktor damla yazmış beraber kullanıyoruz damlayı 
(1,533 puan) tarafından
Haataliklarin biri bitmeden digerleri basliyor yaa
0 oy
(11,151 puan) tarafından
Saf gülsuyun varsa gülsuyu da iyi gelir 
(1,533 puan) tarafından
Malesef yok nerden alabilirim onu
(11,151 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canim marketlerdekiler pek gül suyuna benzemiyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 58 göst.
18 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Yenianneadayi1 (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 39 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,668 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 118 göst.
25 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 63 göst.
30 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azra ebecik (313 puan) tarafından soruldu

378,174 soru

11,318,624 cevap

34,765 kullanıcı

...