0 oy
299 göst.
Diğer kategorisinde (1,465 puan) tarafından
1yasinda kizim karnımın üstüne düştü  kızlar düştüğünden beri psikolojik mi bilmiyorum midem sanki bulanıyor karnım da biraz ağrıyor annem gile geldiğim için hastaneye de gidemem bir iki gün ama çocuk hareket ediyor sert tekmeleri var  28+2gunlugim

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok çok sert bir düşüş değilse korkma canım hareket de ediyormuş. 
(1,465 puan) tarafından
Evet canim hareket ediyor ama biraz karnım ağrıyor yemekde yiyemedim
tarafından
Belki yemek yemediğin için hareketsizlesecek daha çok korkacaksın benim de kardeşim düşmüştü kafası denk geldi yani kocaman çocuk düşün ama hiç bir şey olmadı piskolojik mi bilmiyorum benim de acımıştı baya ama kızım şimdi sapasağlam teyzesi büyüyor bile sıkıntı etme Allahin izniyle canım çok korunaklı onlar
(1,465 puan) tarafından
Insallh canım ya Allah razı olsun biraz olsun içim rahatladı ❤️
tarafından
Allah senden de razı olsun canım ne demek❤
-Reklam-
0 oy
(50 puan) tarafından
benim oglum 12haftalikken düsmustu belime agri girmisti dr gittim bı sıkjntî olmamısti dr o saglam yerde korkma demisti hareketleri varmiş bisey olmaz allahınizniyle
(1,465 puan) tarafından
Insallh canım çok korkuyorum ya
0 oy
tarafından
Ben üç gün önce Tabure den çok sert şekilde sağ tarafimin üstüne düştüm çok şükür bebeğim tekme atıyor yarın randevum var inşallah bir şey yoktür geçmiş olsun sana canım 
(1,465 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canim sanada geçmiş olsun benimde hareket ediyor ama biraz ağrıyor bide iştahım kesildi ya nedense artık psklojikmi bilmiyorum orasini
tarafından
Psikolojik olabilir randevum var diye gitmedim ben yarin gidicem inşallah yoktur bişey yazarim inşallah buraya
(1,465 puan) tarafından
Bekliyorim canım yazarsın buraya inslhh sapasağlam bebisler hoşçakal hayırlı sağlıklı doğumlar dilerim❤️
0 oy
(846 puan) tarafından
Valla biraz önce de eşim uzanıyordu tam dönerken ayağı karnıma bir çarptı ama tekmeledi resmen ahh dedim çok korktum çok şükür bebiş fazlasıyla hareket ediyor :) (32)
(1,465 puan) tarafından
Çok şükür canım
Benimkide dünden takip ediyorum hareketleri var
0 oy
(27,352 puan) tarafından
Keşke gidip bir muayne olsaydın 
(1,465 puan) tarafından
Annemlere gelmişim canım hastane onlara uzak ya
0 oy
(966 puan) tarafından
Benimde 36 haftalik frlanken esim gece uyku serseme karnima oturmustu . Korkmustum ama sukur hicbisey olmadi 
(1,465 puan) tarafından
Ay çok kötü olmis yaa çok şükür ki bişey olmamış dünden takip ediyorum hareketleri var canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 117 göst.
6 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 703 göst.
12 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Zeynooooo (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 140 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 149 göst.
7 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minimalist (269 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...