0 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
arkadaslar adetim 3 gun gecikti. bikac gundur hafif sancim var ama bi turlu adet olamadim hamile olsaydim yinede adet sancim olur muydu??

7 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Belki bebek yerlesiyodur bilemeyizki:)
(32 puan) tarafından
hayir olamaz ya :( korkutma kiz beni 2 yaşında oglum var hazir degilim2.ye
(7,972 puan) tarafından
Neyle korunuyodun cnm
(32 puan) tarafından
geri cekilme ile korunuyoruz
-Reklam-
0 oy
(968 puan) tarafından

Olur evet hamile bir kadın adet görmese bile her adet dönemi geldiği zaman da sancı şişkinlik ruhsal değişimler yaşarmış :P

(968 puan) tarafından
Olabilir sonuçta yoğurt ayran nasıl adeti kesiyor sa etkileyebilir de sen yarim bir test yap 4 gün olacak yarın varsa kesin çıkar hayırlısı olsun hakkında
(32 puan) tarafından
cok teşekkür ederim
amin insallah hayırlısı olur
(3,156 puan) tarafından
Ay meryem serap resmen benim 2 gün önceki halimi anlatmışsın kız o korku varya benim yarı canımı aldı adetim bu ay 5 gün gecikti beni aldı bi korku ağla ağla 2 sabah peş peşe eşime test yaptırdım negatif  kendim bile bakamıyorum düşün teste bile inanmıyorum artık :-) kasıklarım ağrıyo belim ağrıyor ama gelen giden yok :-)neyse bi sabah ağrıların tam zirve yaptığında uyandım bide baktım ki adet olmuşum havalara uçtum ya yeminle çok zor :-) bi kızım var biraz nazlı büyüdü zorlandık baya şimdi2 yaşında bi iki sene daha düşünmüyorum kendini kaştarana kadar sonrası bakarız nasıp artık :)....
(968 puan) tarafından
Kadınlar en çok bundan korkuyo galiba .sjsjsjs kız daha bide benim iki tane çocuk var deli oldum vallahi az kalsın kanı opecektim sevinçten iyyyy mshsjsjsjsjs.sdds
(3,156 puan) tarafından
Ahahaha kesinlikle ya bu kadınların çilesi neyse artık :) Rabbim isteyenlere versin.. :-)
0 oy
tarafından
Yerleşme sancısı olabilir canım 
(32 puan) tarafından
insallah degildir ya
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Olabilir canım bi test yap hadi hayırlısı:)
(32 puan) tarafından
3 gunden de cikmaz heralde hamilelik bekliycem insallah:))
(11,084 puan) tarafından
Belli olmaz ki kimisi adet olmadan öğreniyor ben 9 gün geçti de öyle yaptım  :)
(32 puan) tarafından
yogurt yiyince de gecikmiş olurmu acaba bu aralar cok tükettim
(11,084 puan) tarafından
Yık canım ne alaka öyle şeylere inanma ben her öğün yerim yoğurt  :)
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Oluyo evet aynı adet olcakmış gibi sancılarım oluyodu kızıma hamile kaldığımda ben 3 gün geçmiş bı test yap sonucu çıkar zaten...
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Adet oluyor hissi oluyo, agrında olur tabi hakkında hayırlısı
0 oy
(118,994 puan) tarafından
bu ay herkezlerde gecikme var yaa herkezler hamile gibi ☺

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 105 göst.
8 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seymaak1 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 193 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Gul karaaa (783 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 221 göst.
28 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde CEYLAN BILGI (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 255 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Ikranurun annesi (46 puan) tarafından soruldu

377,257 soru

11,289,783 cevap

34,701 kullanıcı

...