0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde (758 puan) tarafından
25 aylık kızım odasına 9.5 aylık kızım yanımda beşikte uyur. Ama artık bu sepet beşik küçük kıza küçük kalıyor yani ikisini aynı odaya geçirme zamanı geldi. Ama düşünüyorum ki bunlar gece uyanınca birbirlerini uyandırırsa ben hepten mafolurum küçük kızım çok sık uyanır büyük kızım her gece mutlaka 1 kez. Nasıl bir yol izlemem önerirsiniz? 

4 Cevaplar

0 oy
(9,596 puan) tarafından
Emmiyor mu 9.5 ay daha oda ayırmak için erken canım bence sık uyanır ve sana ihtiyacı var küçük daha odalar arası mekik dokursun kardeşini de uyandırır orası ayrı
(758 puan) tarafından
Emiyor evet yaa bir an önce odada beşik olayını bitirmek istiyorum
-Reklam-
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Sna ikiz annesi plarak söylüyorum evet uyandiriyolar hemde hic bikmadan usanmadan bütün gece biri kalkiyosa digeri mutlaka bide ses yapiyolar tabi cocuk anlamiyo ondan mumkun olduğunca yanında dur ben pnlarin odasinda yatiyorum
(1,113 puan) tarafından
Bnde tezcanliydim sonuc ortada :( ayy bu eslerde hep horluyo valla bende sinir oluyodum şükür 16 aydir ayri yattigimizdan sorun çözüldü saka bi yana kendin daha iyi bilirsin canim sen ayir baktin olmuyo baska formul düşünürsün
(758 puan) tarafından
Aklımda şöyle bir çözüm var sence nasıl bak bakim =) odalar yanyana dedim bir kaç gün kapılar açık olsun bakalım ne derece uyandırırlar ona göre karar vereceğim
(1,113 puan) tarafından
Olabilir tabi dene ama ayni odada sagdan sola donerken iykk dese digeri duyabiliyor istersen ikisini ayni odaya koy dene sende yat bak ne durumdalar belkide benimkiler cok pimpirikli yatiyolardir ondandir
(758 puan) tarafından
Mesela büyük kızın odasına girip çıkarım uyanır geri uyur umrunda olmaz ondan biraz umutluyum. Küçük kızım da şöyle eşimin horlamalarından fazla etkilenmiyor ve eşim gece çok döner sağa sola yorgan hışırt sesi çok çıkarır onlardan da uyanmaz ama işte denemek şart
(1,113 puan) tarafından
Demekki uykulari agir guzel bnce benimkiler cit de ayaktalar
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Küçüğü daha kalsın yanında bence Öbur türlü sıkıntı 
(758 puan) tarafından
Hmm tamam canım sağol
0 oy
(119,318 puan) tarafından
ayir ama iksiini ayni odaya koyma 
(758 puan) tarafından
Ayrı bir misafir odam var maşallah asla boş kalmaz misafirden bıktım zaten

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 134 göst.
2 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 55 göst.
15 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 283 göst.
26 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 519 göst.
13 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,786 soru

11,368,816 cevap

34,850 kullanıcı

...