+1 oy
870 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben başlayım 

Cinsiyet tahmini 

Aseren girme 

Birde test çubuğunda kıpkırmızı iki çizgi görüp hamilemiyim diye soran :D sizinde var mı böyle :hshdhx

45 Cevaplar

0 oy
(11,505 puan) tarafından

Gıcık  olmuyorum ama aldatma postlarina üzülüyorum. O kadar emek ver karşılığına bak

tarafından
Bende aşırı üzülüyorum hatta kendime dert ediniyorjm
-Reklam-
0 oy
(119,639 puan) tarafından
o testi parcalayanlar var bide ☺
tarafından
Kız sevda az değilsin deli kari
(119,639 puan) tarafından
valla parcalayip icinden uzun kagit cikariyolar ☺
tarafından
He gi gördüm de şok oldum ama yemin ederim bacım 7 aylık hamileydim kuran okuyorudm biteremedim niyetim bebeğim di herkese dağıtmak için haber yolladım herkes doğumdan önce bitirdi ben doğumda iken dualandi Allah onlardan razı osun tanıdıklarım ya anne karnındaki bebeğin görülmesine karşıyım ben
tarafından
Aynen sevda haha :)
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Kocam beni aldatiyo mu sizce ozellikle sizce kismi kocam aldatiyo yada supheleniyorum diyene tamm ama sizce ne nerden bilelim senn kocanin mizacini adam belki tekefonla oynamayi seviyo belki sana takiliyo belki gercekten sen kiskancsin elde bisey yok aldatiyomu neden telefona bakiyo çünkü 
tarafından
Aynen öyle zaten insanın içine doğar ya kadınlar hisseder
0 oy
(13,134 puan) tarafından
Yemek sayfası oldu iyice. Tamam yaptıysan yaptın herkes yapabilir niye paylasiyorsun. Bide bı kere böyle dedim diye linç yemiştim sende yumurta paylasmissin canım istedi dedi adres at göndereyim bı koli dedim her türlüsü beni buluyor 
(13,134 puan) tarafından
Kız kadın bana kalktı canım yumurta istedi dedi tamam istersin ama vardır herkesin evinde olmayanın burda işi ne ben bazen anlamıyorum. Sırf insanları vurmak için birşeyler yapıyorlar
tarafından
Günlük trend var kız kek günü açma günü poğaça günü kısır günü
(1,569 puan) tarafından
Bana sacma geliyir herkes evinde yiyor buraya atmanin mantığını anlamadim
tarafından
Valla çoğu kez evimde yoktu lohusa halimle canım cekiyodu posta girmeddigim halde çünkü başlığa adını yazıyorlar haha
(13,134 puan) tarafından
Sanki biz yapıp atmayı bilmiyoruz hey Allahım ya
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Eltim beni kıskanıyor... Kendi eltisine sorsak o beni kıskanıyor der :D Birde bebek bakımı bölümünde çok karşılaşıyorum bebeğinin kilosu gayet iyi atıyorum bebeğim 10 kilo kilosu iyi mi? Kendide biliyor bal gibi iyi olduğunu sırf maşallah almak için post açıyor.
tarafından
Aynen birde günlük çocuğum şunu yiyor şunu yiyor şunu yiyor az mı yiyor halbuki biliyor çok yedigini
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Postlardan daha çok böyle kaynanasını kocasını kötüleyenlere cevap olarak beddua ediyorlar ya ona gıcık olurum. Bide aralardan seçip veap verenlere 
tarafından
Bendeee
0 oy
tarafından
Ben genelde okumayı severim bazen öyle gülüyorum ki anlatamam size hiç birine cevap yok hele özel sorulara hiç sevap vermiyorum ben bu platforma oğluma umut ola bilecek bir iki doz için geldim tedavisi bitince gideceğim yardım eden bir bayan vardı beni tanır belki Allah'ım ondan razı olsun
tarafından
Oğlunun neyi var canim
0 oy
tarafından
İstediğim gibi soru soramayacaksam niye var ki bu uygulama ?? 
(1,950 puan) tarafından
Sikayet ettikleri her postta hepsinin yorumu var cok tutarlılar  :))
tarafından
Ben kendi hür irademle her aklıma geleni sorarım :D  o zaman şey yapalım şunu sorabilir miyiz diye anket yapalım oy çokluğu hangisindeyse ona göre soralım :D
(1,950 puan) tarafından
Tuhaf bi sayfa valla  :D
tarafından
Sanırım dediğim şeyler ile ilgili post açtın himmm
tarafından
Yo hiç açmadım ama açana da saygı duydum,
Mesela kadın heyecandan atıyo hamilelik testini,bizlerle heyacanini paylaşmak istiyo belki de inanamiyo hamile olduğuna ve tekrar tekrar bizlerden duymak istiyo.
Cinsiyet konusu mesela,herkes kendi ultrason görüntüsüyle karsilastiriyo ve tahminde bulunuyolar,bunda abartacak bişey göremiyorum herkes tahminde bulunuyo.iste benim ultrason görüntüsünün aynısı,kese şekli falan da böyleydi diye yorumlar yapiliyo.
Ha aşeren girme konusunda da şu yönden sinir oluyorum belki sen de onu demek istedin,aşeren girme yaziyo ama parantez içinde yiyecek ismini yazmış kocaman,ona ben de kızıyorum ne anladık biz o zaman aşeren girme yazısından,e başlıkta görüyoruz zaten
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Pişirdiği herşeyi koyana sinir oluyorum as ermesekte kahveyi bile canı çekiyor insanın 

Birde evliliği dizi filmlerde gördüğu gibi isteyenler kocasından şikayetçi olanlar var 
tarafından
Aynen canım ya
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Aseren girme cıss tarzi 

Eften puften bi derdi vardir dert sanar

Kaynanami cok seviyorum cok iyi davraniyor  ya da kocam bana asik bilmemne 
tarafından
Aseren cissss gelme hahah
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Dün açılan amaç sohbet muhabbet yazılıp kayınvalideye, görümceye vs yaptıkları kötülüklerin yazıldığı post (adını hatırlamıyorum) beni ciddi anlamda rahatsız etti ve 4-5 yorumdan sonrasını okuyamadım. Asla aklımdan bile geçmeyecek şeyler yapılmış.

Ben o saatten sonra kendime iyi insan gözüyle bakamazdım çok rahatsız oldum. Eminim oraya yorum yazanlar şimdi beni linçleyecektir ama umrumda değil yani.
tarafından
Doğru diyorsun
0 oy
(102 puan) tarafından
Benim yok herkes derdini yazıyor çünkü ,
tarafından
Benimde çoğu postla sıkıntım yok ama bazıları gerçekten abartıyor ya
0 oy
(44,763 puan) tarafından

Yooo aseren girme postları candir:D

tarafından
Seni gidii açığın çünkü öyle postlarr hahah
0 oy
tarafından

Bir olay olunca herkesin aynı postu açmasi 

Cinsellik postları bunlar sevmediklerim 

Anlık postu ve hediye postunu çok seviyorum mutlu oluyorum 

SIRF KİSKANCLİGİNDAN UYARİ VERİP KOTU YORUM YAPANLARDAN NEFRET EDİYORUM 

tarafından
Son cumlen çok hakli
0 oy
tarafından
Cinsiyet tahmini olan postlar gıcık ediyor beni kapkara bi resim atıp altına sizce ne bilgisi olan bakabilirmi yapıldığında çok gıcık oluyorum ben
tarafından
Bendee hahah
0 oy
(15,363 puan) tarafından
Eşiyle mesajlasmalarini eşinin aldığı hediyeleri paylaşmalari garip geliyor bana. Ne diyelim yani. Ne güzel eşin seni seviyo falan mı diycez. 
tarafından
Mutluluk postları hoşuma gidiyo bacı yaa
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Kocam pis video izlemiş postları. Ya birde pis video ne demek yani  :) aşırı saçma geliyor 
tarafından
Prno demiyorlar hahah okadar özel konu yazıyorlar onu demiyolar :))
0 oy
(1,024 puan) tarafından

Kaka resimlerinden bıktım :)

tarafından
Olsun kız bilemeyenler oluyo ama
(1,024 puan) tarafından
Normal bir kakaya bile yazıyorlar googleye baksınlar bişey bulunmuyorsa buraya yazsinlar :)
0 oy
(4,589 puan) tarafından

Hiç birine gıcık olmuyorum herhalde hakaret tahrik vs olmadıkça :)

tarafından
Oda güzel canim
0 oy
tarafından
Soru sorup linçlemeyin diyenler. Olumsuz yorumlara gelemiyorlar, olumsuz yorum istemiyorlar yapınca da linçlemiş oluyorsun 
tarafından
Haklısın canım

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 406 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Selin1903 (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 578 göst.
0 oy
55 cevap 1,167 göst.
26 Mart 2021 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 678 göst.
28 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu

382,009 soru

11,436,573 cevap

35,004 kullanıcı

...