+1 oy
868 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben başlayım 

Cinsiyet tahmini 

Aseren girme 

Birde test çubuğunda kıpkırmızı iki çizgi görüp hamilemiyim diye soran :D sizinde var mı böyle :hshdhx

45 Cevaplar

+10 oy
tarafından

En İyi Cevap
Ben sadece kendisi sevmiyor diye eşinin ailesine heeeer türlü şeyi söylemeyi kendinde hak bulan postları asla ama asla sevmiyorum.

Demek istediğim umarım anlaşıldı.

Yani kaynanasını sevmiyor diye nefes alışı bile batan insanlar sadece burada pohpohlanmak için post açıyorlar.

Herkes de onlara yürü be kim tutar seni yapıyor 
tarafından
Deran çok haklısın. Bu konuya yüzlerce örnek verilebilir. Herkes kendini bir pırlanta çocuğunu da ultra ultra üstlere koyuyor. Diğer herkes, kötü - cahil - yabani. Ama kendi kızı yada oğlu bir prenses ve prens.
Bizi annem hiç böyle büyütmedi. Evde her zaman över ama dışarıda başka çocukların üstüne çıkartmazdı.
Şimdi çocuklar öyle bir BEN psikolojisi ile büyüyorlar ki gelecekten çok korkuyorum. Çünkü anneleri onlara dünyada tekmiş gibi davranıyor.
Benim evladım da benim için dünyada var olan heeeeeer şeyden daha kıymetli ve bir tanecik. Ama diğer çocuklar da canavar değil.. Anne olan tüm çocuklara anne gözü ile bakmalı.
(5,132 puan) tarafından
Katılıyorum
(15,235 puan) tarafından
Last love ne güzel söylemişsin. Çok doğru bı yaklaşım
(448 puan) tarafından
Birde pohpohlamazsak eleştiri yaparsak bize uyari geliyor rencide ediyoruz diye :)  valla ego tatmin yeri burası
(3,162 puan) tarafından
Hera hiç sorma. İkidebir uyarı alıyoruz yorumumuz gizleniyor felan.
-Reklam-
+5 oy
(1,569 puan) tarafından
Esim bana bunu almis postu :))))
(1,375 puan) tarafından
Aynen ya  üzülen olabilir eşiyle tartisabilir en yanlış bulduğum post benimde
(1,569 puan) tarafından
Muhakkak cok icerlenen vardir benim esim neden bunu yapmiyo diyebilir ama sirf gösteriş olsun diye acilan post
+3 oy
(25,224 puan) tarafından
Eşim beni aldattı ne yapsam. Horon tep :D 
tarafından
:D gece gece yaaaa iyi güldüm
(462 puan) tarafından
Canım o isler bahsettiğin kadar kolay bir durum değil insanın başına gelmeyince   bilemez genelde o tür postalardan ya ailesi arkasında olmuyor ya küçük çocuklar okuyor sığınacak yer bulamıyor   dalga geçtiğin kadar hiç hiç kolay degil
(25,224 puan) tarafından
Valla kusura bakma bazıları dalga geçer gibi soruyo
(974 puan) tarafından
Başına gelmeyen anlamaz hiç komik değil ayrıca
(25,224 puan) tarafından
Bana göre komik sana göre olmayabilir :) dalga geçer gibi yazana böyle cevap...
+2 oy
(12,264 puan) tarafından
Tarif isteyenler öncelik şu bebeğin bile zor gözüktüğü resmi atıp hadi kızlar tahmin yapan diyenlere karşı hiç güzel duygular beslemiyorum 
(15,235 puan) tarafından
Keske artim kalsaydı.
++++++
(12,264 puan) tarafından
Borcun olsun hahahaha ☺️☺️
(350 puan) tarafından
Hahahahahhaaha
+1 oy
(5,220 puan) tarafından
Kaynana ve kocalarından çekenler yani post sahiplerine değilde çektikleri kişilere acayip ayar oluyorum 
tarafından
Bende bende hiç sorma geçen gün aldatma postu vardı okadar kötü oldum ki
(5,220 puan) tarafından
Allah ıslah etsin hepsini ya dünya ne çirkin bi yermiş meğer
tarafından
Aynen öyle
+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Kızlar kec yasindasiniz kac cocugunuz varrr

Kocalariniz ne diye kayitliii
tarafından
Aranızdaki boy farkı neee yatakta kaç dakika geçiriyorsunuz diye soru gelecek diye bekliyorum puhaha
(4,178 puan) tarafından
Ayy bu sorular off gına geldı
tarafından
Ay ireeeeemmm :D :D
tarafından
Neeeee 909090 :Fd
tarafından
Yatakta ne kadar zaman geçiriyorsunuz yazmissinya ne güldüm yaaa :D Allah iyiliğini versin :D :D sordular mi öyle soru kaçırmışım ben :D
+1 oy
tarafından

Kaynananın her sözü gözlerine batan postlar 

Aseren girme yani her yediğinide buraya atma alan var almayan var 

Cinsiyet tahmini sanki doktoruz ne bilelim 

He bide yatak odası muhabbetleri;)

tarafından
Şu cinsiyet tahmininde bir gün birine fena patlıcam ama kim o talihli bilmiyorum. Teeeek bir kez yorum yapmadım o postlara çünkü gebe sonuçta muhakkak ki bir heyecan ile bekliyor kalbi kırılır üzerim diye es geçiyorum ama içten içe hiiiiç anlam veremiyorum.
Neden yani ne gerek var demi. Ya kız ya oğlan. Hayır birde doktor kız yada erkek dedikten sonra bu seferde değişir mi. Sizce ne falan diye soruyorlar.
Bilsem zaten burada olmam giderim kadın doğum doktorunun ultrason makinası olarak hayatıma devam ederim :)
(14,032 puan) tarafından
25.haftadan sonra cinayeti değişen oldu mu ahahahhahahahahah
tarafından
Oldu oldu :)  fatih ürek 25. Haftadan sonra değişti ama yarıda kalınca değişim böyle oldu :D
tarafından
Kız cinsiyet konusuna bişey demeyin ya :) o heyecanla atılıyor bence,hani herkes kendi ultrason görüntüsüyle karşılaştırsın diye atıyorlar
+1 oy
(369 puan) tarafından
Googeldan cevabını alacakları şeyleri gelip burda sormak
tarafından
Ha onu ben de sevmiyorum,mesela rüya yorumu istiyorlar,yav ben ne bileyim,ben de zaten Google girip ordan bakıp yazicam yorumu :D
+1 oy
(2,692 puan) tarafından
Gıcık olduğum postalar zaten yorumlarda yazılmış. Ekstra gıcık olduğum da şu. Biri misal bi sorunundan bahsediyo. Herkes başlıyo "ben alır o eline bi tarafına sokarım" "ooo bana onu desin rezil rüsva eder süründürür boşar bırakırım" "sana bunu yaptı ve hala ona kocam mı diyorsun, hala onunla mı yaşıyorsun, bir dakika durmaz terkederdim" "o kaynana bana o lafı söyleyecek hee ağzına ederim bin pişman olur" gibi gibi... Zaten burda post açtıysa bi sıkıntısı olan insanı iyice "bak herkes hakkını arıyormuş bi ben mi safım" diye düşündürecek yorumlara sinir oluyorum. Belki burda gaza gelip işi daha da kötüye götürecek, köstek olmaya gerek yok diye düşünüyorum.

Ya destek ol ya sus. 
tarafından
Okadar haklisinki...
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Cinsellik 

Aseren girme(bu başlık sadece)

Duyar kasma postları

Duygu tecavüzü "
tarafından
İçimdekileri yazmışsın ++++
(7,654 puan) tarafından
Mervecum seninle fikirlerimiz ortak ❤
tarafından
Ruh ikizim gibisin ❤❤❤
(7,654 puan) tarafından
Canımsın Bilmukabe ❤
tarafından
He yaaaa bide o var aşeren girme yazıyor amenna ama devamına bi bakiyosun yiyecek ismi parantez içinde yazılmış :D lan nerde kaldı duyarlılık :D
0 oy
(3,826 puan) tarafından
Ben takılmıyorum hiç kim ne yazarsa yazsın;)) boş uyarı verip klavye delikanlısı olmak yerine yorum yazsalar daha iyi olur bende onlara sinir oluyorum 
tarafından
Doğru valla
0 oy
(93 puan) tarafından
Aynen 3 ünede katılıyorum
tarafından
Öyle işte :D
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Evliliğin şikayet edenlere daha kotu durumunda olanlar vardır bide herşeye boşan diyen tayfayi sevmiyorum ha diyince bişanilmiyor kaka postu pek bakmiyorum ama olsun atmayın 
tarafından
Kaka olabiliyo ya insn anlamayincs soracak kimsesi olmayınca atiyo çünkü bende attım ahha
(3,767 puan) tarafından
Doğrudur:)::)
tarafından
:):):)
0 oy
(1,772 puan) tarafından

Sorunsalı yazan bütün postlar kaynana sorunsalı görümce sorunsalı yemek sorunsalı falan yani sorunu yazabilirsin sorunsalı ne oluyor ;)

(7,972 puan) tarafından
Ahahhahshshah
(1,772 puan) tarafından
:) kim açıyor o postlari bakmıyorum canım sahsi kimseyle sorunum yok kimse yanlış anlamasın arkadaş sormuş yeri gelmişken soylim dedim içim de kalmasın :)
tarafından
Sorunsalllllliii sjsjjd haahhaha
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Burda kimi seviyorsun      kimi sevmiyorsun     ne olacaksa sevince ya da sevmeyince :D
tarafından
Dünkü post ahahha
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Hiç biri değilde sadece annesi hakkında post açıp burdakilerle annesi hakkında konuşan insanlara aklım gidiyo 
tarafından
Dimi ya
0 oy
(1,921 puan) tarafından

O test cubugunu atan cubugun yemin etmesini bekliyor heralde cocuga gostersen o bilir :D

tarafından
Haklı bir isyan :)
0 oy
(487 puan) tarafından
Kesinlikle yemekle ilgili postları (aseren gelme veya yemek menüsü gibi ) ve cinsiyet tahmini yazan başlıkları açmıyorum bile..
tarafından
Bende acmiyom
0 oy
(940 puan) tarafından
Doktor iyi dedi ama bana az geldi bana sole gekdi bana bole geldi:D sizceeeeeeee
(462 puan) tarafından
Yemiyor yemiyor diye tutturan postlara kilosunu soruyorum  bi şok yaşıyorum  Allah  tan yemiyormuş  yani çocuk
tarafından
Kiz valla çocuk bilmem kaç aylik benim oglumdan küçük 13 kilo olmuş benim oğlum 2 buçuk yaşında 13 kilo napalim biz ölelim o zaman :)
tarafından
Doktordan iyi bilcez sankii
(940 puan) tarafından
En onemlisi saglik kilolu olmasi zayif olmasi sorun degil:) aynen ole  1 aylik 5 kilo kilosu iyimi dio yok degil 15 kilo olmali:D :D
tarafından
Ondan sonra çocuk büyüyünce kilo sorunu yaşıyor :)
0 oy
tarafından
Hamile olup hamilemiyim diye açılan post 

Bi de teyzoslari cinsiyet ne 
tarafından
Travesti aşkı hahah

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 404 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Selin1903 (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 569 göst.
0 oy
55 cevap 1,132 göst.
26 Mart 2021 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 651 göst.
28 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu

380,195 soru

11,382,005 cevap

34,878 kullanıcı

...