0 oy
213 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kimler uyanık  el kaldırsın sayımızı bilek  ve nede  uyumuyorsunuz

22 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından

Bebe arıza çıkardı uyumuyur :angel:

tarafından
Benimde  uyumuyor çıldırracam artık
(12,264 puan) tarafından
Ben de aynı Sabah kalkamiyorkm okula gidecek çocuklar :((
tarafından
Ya tamam gece uyumurlarda sabahın köründe neden uyanıyorlar anlamdım giti
-Reklam-
0 oy
(427 puan) tarafından
Hic yazmak istemezdim canim yatağıma yatıp 5nci 6nci rüyamı görmek isterdim ama nerde eee benim oğlan uyumuyor sen niye yatmadin
tarafından
Benimde tam yatağa girip uykuya dalacak kız uyanıyor
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Ben uyanığım ve bebeğim uyuyo eşim uyuyo sıkıntı bastı birden 1 saat uyumaya çalıştım yok kalktım geri
tarafından
Canım sıkma canını üzülme hiç  bir şey  için
(1,279 puan) tarafından
Öylede canm eşim asgari ücretle çalışıyo kredi borcu kredi kartı kira elektrik su bebeğin ihtiyaçları falan ruhum sıkıldı rabbim yardımcımız olsun inşallah
(427 puan) tarafından
Bebegim uyumadı canim ondan ayaktayimda sen fazla canını skma kurban olduğum Allah koymuştur sizide bi yola fazla sknti stres iyi değil inşallah hersey yoluna girer zor bi dönemdeyiz hakkımızda hayirlisi
(1,279 puan) tarafından
Amin canm rabbim yardımcımız olsun inşallah allah bebişinin gözüne  hayırlı uykular versin seninde:)
(427 puan) tarafından
Saol canim benim ❣️
0 oy
tarafından
Bennnnnnn uykum yok canım ☺
tarafından
Bebe uyanınca görecem seni hülyacım:)))
tarafından
Uyandı bir kere aşkım emzirdim uyudu alıştım artık ☺
tarafından
Kız git uyu wla bende tam yatacam uyanıyor
tarafından
Yok kız uyku kim ben kim ☺
0 oy
tarafından

Kızım uyursa inşallah:'(

tarafından
Benim de uyumuyor
tarafından
Agliycam :(
tarafından
Az gayret biraz daha sabret inşallah  uyur
0 oy
(3,681 puan) tarafından

3 buçuk gibi anca bayılırım :P

tarafından
Kız yat uyu galiba  sende bebe yok o yüzden bu kadar  rahatsın:))
(3,681 puan) tarafından
Yok kiz var :D 18 aylık çılgın bir oğlum var uyuttum onu sabaha kadar 1000 kere kalkar :D bünye uykusuzluğa alıştı artık o uyuyunca da ben yatamıyorum :D
tarafından
Wala bana da öyle oldu artık yatasım gelmiyor
0 oy
tarafından
Kızım uyumuyor. 
tarafından
Of benimde
tarafından
Benimki hala uyumadı. Saat 04.20
0 oy
tarafından
Deliyim çünkü. Sabah oğlum erken kalkacak ama ben bu saat oldu uykum olduğu halde uyumuyorum. Neden? Çünkü deliyim galiba :) 
tarafından
Benide şeytan dürtü ***** kafam uyumadı bu saate kadar tam yatacaktım kızım uyandı  :))
tarafından
Benimki de kalkar birazdan oturur yatağın ortasına :)
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Oglumu yine oksuruk krizi tuttu ona uyandik yavrum perisan oldu kustu rahatladi biraz simdi uyudu bu seferde migde yanmasi basladi sodam da bitmis sabahlarim artik 
tarafından
Of kuzum Allah  şifa versin inşallah  geçmiş olsun
(1,921 puan) tarafından
Allah ragzi olsun canim
0 oy
(4,146 puan) tarafından

Beeennnn:) bu saatte bebiş kıyafetleri yıkadım serdim havalar kötü evin içinde anca kuruyor diye ama anlamadım ya yıkayınca iyice küçüldü bunlar gözümde sanki oyuncak bebeğe giydirsem anca olur bana mı öyle geliyor yoksa çektiler mi acaba tecrübeli anneler görürseniz bilgi verin sevabına :D bu arada kaynatmadım 30 derecede yıkadım granül sabun ile 

tarafından
Kız bu saate ne acelen vardı gündüz yıkayadın ya  sana öyle gelmiştir çekmediler onlar ütle bak eski haline gelir
(4,146 puan) tarafından
Canım ne bileyim ya 33 haftalık olmak üzereyim şimdi 4 5 gün falan da eşimin nöbeti sebebiyle annemlere gideceğim 34 haftalık olacagım o zaman da ondan geç kalırım gibime geldi en azından Bi kısmını yıkayayım ben eve geçene kadar kurusun dedim malum havalar evin içinde anca kuruyorlar insallah çekmemiştir ya gözüme çok küçük geldiler :)
tarafından
Ozamqn iyi yaptın  canım her şeyin hazır olup çantanda beklesin bir zararı olmaz
(4,146 puan) tarafından
Aynen öyle hazır olmak daha iyi bak şimdiden geç kaldım diye telaşa düştüm hep diyordum 30. Haftadan sonra çantamı her şeyimi hazır edeceğim diye ama 33 hafta oldu daha yeni yıkamaya başladım Bi yanım telaşlı o yüzden :D geçen gece Bi anda bel ağrısı ile uyandım ama ömrümde hiç yaşamadığım türden Bi ağrı aha dedim ben doğuruyor muyum yoksa bu ne ağrı böyle Bi yandan evde dolanıyorum Bi yandan hic bir şeyim hazır değil daha bu çocuk ne giyecek doğarsa diyorum hiç bir şey yıkanmadı daha diyorum hayır çocuk erken doğsa sorun değil ne giyecek o sorun kafama bakar mısın :))) kadın işte aklımız fikrimiz temizlik hazırlıklı olmak :))
0 oy
tarafından
Ben ben ben :))
tarafından
Niden :)))
tarafından
Cocuklarim uyuyor esim uyuyor.  Stresten uyku tutmadı bacim . Yalan dünyanın saçmalıkları işte takıyoruz ister istemez
tarafından
Takma kafana boşver hiç bir şey senin o tatlı canını sıkacak kadar önemli  değil ❤❤
tarafından
Sagolasin canim
0 oy
tarafından

El kaldıramıyorum kanka yok burda el emojisiii

tarafından
Deli kız :)))
tarafından
Ahahha kaldırdım ama ha :D
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Kızım uyandı 1 saat oldu uyanali bakalım uykusu geldi gibi 
tarafından
İnşallah  uyur kuzucuk
0 oy
(257 puan) tarafından
Benim oğlana bugün ne olduysa uyumaya niyeti yok 
0 oy
(45 puan) tarafından
Benim de uykusuzluktan vucudum mutasyona uğrayacak
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bennn film izliyodum oglum uyandi hevesim kacti filme yesilcay icip zıbaricam
0 oy
(275 puan) tarafından
Kizim sagolsun uyumuyor 
0 oy
tarafından
Eşimle birşeyler atıştırdık buraya bakam dedim 
0 oy
(119,067 puan) tarafından
gunaydin         
0 oy
(337 puan) tarafından
Büyük oğlum hasta sağolsun hiç yatirmiyor küçük oğlumun karnı tok ağzından burnundan atıyor beyfendi yinede emmek istiyor

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 410 göst.
10 Haziran 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde sevlev (961 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 306 göst.
18 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 478 göst.
14 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde RaHiME_91 (2,702 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 371 göst.
8 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,953 soru

11,312,891 cevap

34,747 kullanıcı

...