0 oy
564 göst.
Aile kategorisinde (118 puan) tarafından
Ben bekarken hep yerdim avmlerde işte 4 aydır esime gidelim yiyelim diyorum nedirki onun parasi zaten cnm çok istiyor ve ben eşimle gitmek istiyorum tekte gidebilirim ama onunla gitmek istedim 1 yasinda evladımız var oda evde çok sıkılıyor ben çocukla tek cikinca durmuyor zaten işte eşim geçen gece eve gelmedi sabaha kadar eğlence yerine gitmiş açılış varmış önün eğlencesine katılmış çok süslü puslu giyinmişti kendine kıyafet falan almış konuşmuyorum şuan onunla ben evde bunaldim dediğim halde beni çıkarmadı bukadar üzülmemiştim ya gelirse dicem zaten beni burgere götürmedin okadar dedim. Halde ama kendi istediginde cikmissin ve başka şeyler alıp dicem istemiyorum zaten gitmicem götüren yok Zaten allah aşkına bi burger nekadar ki neyse ya çok üzüldüm ya gerçekten insan üzülüyor ya

26 Cevaplar

+5 oy
(7,266 puan) tarafından
Süslenip püslenip gece çıkmasina daha cok takilan ben 
(348 puan) tarafından
++++ diyeceklerim bu kadar:)))
(3,895 puan) tarafından
Aynen bnde bunu düşündüm.
(7,266 puan) tarafından
Aynen kız o daha dikkatimi çekti
-Reklam-
+1 oy
(1,580 puan) tarafından
Üzücü olmuş, ben sizin yerinizde olsam çocukla kendim giderim. Eşiniz götürmezse kendiniz gidebilecek durumda değil misiniz maddi olarak söylüyorum ?
(118 puan) tarafından
Giderim ama çocukla.zor oluyor durmuyor zaten yürümüyor benim kziim ama hiç durmuyo ve tek utaniyorum
(1,580 puan) tarafından
Utanacak ne var, kadın kendi başına her şeyi yapabilmeli bence. Eşinize asıl yapmak istediğiniz her şeyi kendiniz de yapabildiğinizi ve onu umursamadığınızı göstermelisiniz bence. Çok muhtaç konumuna sokmuşsunuz kendinizi.
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Katılıyorum.
(11,217 puan) tarafından
Berfu demek istedigim herseyi demis zaten ;)) aynn ++++
(1,580 puan) tarafından
Teşekkürler Zelal :)
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Süslenip çıkması dikkat çekici 
(118 puan) tarafından
Evet sanki bekar
0 oy
tarafından
Bebeni al anne oğul çıkın. Muhtaç misin sanki ona . Ondan beklersen daha çok simarir. 
(118 puan) tarafından
Kizim var ne oğlu:ad utanıyorum kendim çıkınca ve cocuk durmuyo
tarafından
Kızın olsun koy arabasına gidin AVM ye hem kafan dağılır. Yemeğinizi de yer evine geçersin.  Orda eline biseyler verir tutarsın kendine güven. Niye utanılacak naptin da utanicaksin ozguvenini topla.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Haklısın bencede 
0 oy
(220 puan) tarafından
Eve söylesene
tarafından
Amaç dışarı çıkıp hava almak çok iyi anlıyorum onu
(220 puan) tarafından
Yok yok anladım onu da. Canım çekti de demiş o yüzden dedim.
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Eglence mekanina gittiyse orada kizlar da vardir cnm dikkat et.
0 oy
tarafından
Neden eşinin götürmesini istiyorsun çık kendin gez çocuğunu da gezdir avmlerdr çocuklar için eğlence alanları var çocuk da iyi eğlenir 
0 oy
(44,718 puan) tarafından
Boşver canım bebeğini al kendin çik 
0 oy
tarafından
Parasi nedir ki demissin ya goturmek istedikten sonra bi sekilde insan bulur kredi karti varsa ordan ceker ne bileyim bi sekilde esini cocugunu mutlu etmek icin goturur ki parasi olmayan adam sabaha kadar eglenebilir mi? Cok degisik bencil bi adammis Allah yardimcin olsun
0 oy
tarafından
Benim eşim o haltı yiyemez 
0 oy
tarafından
O beni götürmezse ben gidiyorum kendim çocuğumla inadına,ona muhtaç değilim
0 oy
tarafından
Üzülme bosver 
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Sabaha kadar eve gelmemesi ve süslenip seni götürmeden gitmesi büyük bir sorun . 
0 oy
(348 puan) tarafından
Tak kucağına çocuğunu herşeyi kendin hallet benim eşim benim iznim olmadan öyle bişey yapsa gitse vs deliririm heralde sakinsin sen
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Canım giyin süslen al kızını da kendin git hem yemeğini ye hem de gez dolaş hava al üzme kendini 
0 oy
(350 puan) tarafından
Ya Allah aşkına bu erkekler niye bu kadar düşkun bekar hayatındaki gibi olmaya. Ya sana ne demeli. Aciz ve küçük gosterme kendini ona muhtacmissin gibi davranma. Kendine güven kendini odullendir. Dik dur biraz ya. Al kızını çık dışarı arabası varsa arabasına koy. Eline biseyler ver durur . Utanılacak ne var. Sen kadınsın kadin. Herşeyde güçlü olduğunu göstereceksin ki korksun senden. Çekinsin.  O gezmiş açılışa gitmiş kıyafet almış. Bu garibimde beni yemeğe götürmüyor diyor. Çık kendin gez toz dolaş yemeğini ye  onuda kurban et kendine. 
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Niye eşine muhtaç gibi yapıyorsun ki al bebeğini hazırla koy arabasına git istediğin yere canım bebek bu sen değil sana uyum sağlıcak 
0 oy
(514 puan) tarafından
Neden süslenip gidiyor çok sinir bozucu 
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Ilk kez mı yapıyor....ben de kırıldım ha yapmaz hiç şükür de....aliskanlik yapmasin sende istemişsin beraber yapabilirdiniz 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 630 göst.
31 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
41 cevap 645 göst.
29 Haziran 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 301 göst.
16 Şubat 2021 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 442 göst.