0 oy
144 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar 2 gündü başım ağrıyordu ve dün gece yatmıştım bi uyandım kızım ağlıyor salladım beşikte uyudu bende tam döndüm uzandım bi baktım çok kötü kan gelmeye başladı yatagim yastığım berbat oldu lavaboya kaçtım 10 dakika devam etti bu normal mi sizce? Hastaneye git diyolar gideyim mi önemli bir şey olabilir mi ;( aklıma kötü şeyler geliyor ya 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Dün akşam hastaneye gittim .burnunda çatlak var dedi doktor hiç bir ilaçta vermedi tansiyonum düşüktü diye 2saat bekledim sonra eve geldim yine başım ağrıyor..
-Reklam-
0 oy
tarafından
Başın cok agridiysa kanamasi normal bende de cok oluyo ozellikle hamileyken cok kanardi ama ondan snra rahatlardim basimin agrisi gecerdi sen istiyosan yine de bi git doktora
tarafından
Evet benim de başım ağrısı durdu .simdi yine ağrıyor bilemedim ki ... burda randevu bulma k zor 1 ay ancak çıkıyor..
tarafından
Acile falan mi gitsen acaba
tarafından
Şuan eşim ve babası işte gelsinler giderim ..kimse yok  evde ondna gidemiyorum canm
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Baş ağrısından sonra kan gelmesi iyi bişey. Annemde çok sık olurdu. Kan gelmezse beyin kanaması geçirme riski oluyormuş. O tür baş ağrılarında soğuk suyu beyninden aşağı dök. Ama tabi yine doktora görün tansiyon olabilir
tarafından
Evet benim annem de öyle oluyordu sonra  vefat etti beyin kanamasından:(   acil e  gidecem aksam
(1,169 puan) tarafından
Git mutlaka canım rabbim şifa versin
tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(4,061 puan) tarafından
 Enim birkere öyle oldu uyuyordum boğulmak üzere iken uyandım azim yüzüm kandı damarım catlamisti Bi doktora danış tansiyon damarımı catlatmisti 
tarafından
Acil e gidecem akşam korktum ya
(4,061 puan) tarafından
Acil bisi yapmaya bilir kulaklık bürun boğaza gitmen gerek canım dikkat et birdaha öyle çok kanar ise hemn gir doktora benim kanarlen gittim tanpon yapıldı acil göndermişti kulak burun boğaz a
tarafından
Randevu 1 ay ancak çıkıyor cnm acile gideyim ne derse ona gore giderim
(4,061 puan) tarafından
Aynen sevk yazabilir oyuzden git sen aynen
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Bazı hastaliklarda kanaması iyi olur mutlaka gozuk canm doktora tansiyon varsa ve yükseldikçe de kanamis olabilir cok gecmis olsun
tarafından
Saol canım.  Tansiyon düşük baş ağrısı var şuan
0 oy
tarafından
Bilemedimki canm bi sağlık ocağınamı sorsan orası yönlendirir en azından seni
tarafından
Evde kimse yok gelsinler akşam giderim acil e
0 oy
(2,564 puan) tarafından
CNM devam ederse kanama tansiyonu 5 gün düzenli öldürmek lazım  benimde 1 kaç kez başıma  gelsi normal 
tarafından
Şuan baş ağrısı var cnm tansiyon da düşük
(2,564 puan) tarafından
Kontrol et CNM düşerse yükselirse  git hastaneye
tarafından
Hep düşük cikiyo cnm normal mi
(2,564 puan) tarafından
Yok CNM aksiyon hastası olabilirsin 5 gün ölç hastaneye git sonucu yaz

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 105 göst.
26 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 105 göst.
25 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 168 göst.
18 Nisan 2021 Diğer kategorisinde ❤ Bulut Miraç ❤‍‍ (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 279 göst.
1 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Humrayy (760 puan) tarafından soruldu

380,364 soru

11,388,658 cevap

34,894 kullanıcı

...