0 oy
989 göst.
Aile kategorisinde (410 puan) tarafından
Haftaici 17.30 dan sabaha kadar cumartesi pazar full çünkü o zaman evde artık boğazım ağrıyor soylenme hastası oldum ya o pislikleri için kavga etmekten bıktım artık onun için değil bu kez aşırı değişti eskiden bana yardım ederdi şimdi eve gel yat yemek te yemiyor akşamları yemek yapma siz yiyin ben aç değilim dışarıda yiyip geliyor nedense hep komutanı götürüyor yalan komutanlar komiserler cimri olur adamın işi gücü yok her akşam onu yemeğe götürecek yada öğlen arası bir tane bayan astsubay var dilinden düşmüyor bazen ağzından birşeyler atıyor ben ona kaşarlı sucuklu tost yaptım sabah işyerinde ye eve geldi öyle ağzından attı işte astsubay geldi demiş sucuk kokuyor burası ben de demişim ben yedim komutanim bir kez işyerine gittim orada erkeklerin arasında beklemeyim.diye o kadın ast yanına gittim bana tuhaf tuhaf sorular sorrdu çocukla uğraşıyordum dank etmedi eve gelibce beynimde yankılandı sözler kadın birde bana deli muamelesi yaptı alttan alttan imalarda bulundu kimbilir benim için neler diyor kadına neler anlattı kadında evli bir kez de vatsapa durum atmış görenlere bakarken aaa gamze ast görmemiş niye bakmadı ki dedi bende dedim ona özel at resim güldü geçti gözümde çöp kadar değeri yok sabahtan akşama bebegimin arkasında dolaş çamaşır bulaşık ev işi artık dayanamıyorum eskiden gelir gelmez yardım ederdi çocuğa bakardı yook kendini direk yatağa atıyor şimdi de kalktım mama yapmaya uzanmış elinde tlfn kulağında kulaklık ooohh keyfi beyde yok aldım elinden canlı yayın açmış bir kadın dans ediyor ama açık seçik kadın içine girmiş telefonun geldiğimden haberi yok yuzune tükürdm yeter lan yeter deli dedi bana ayağa kalktı üç dört defa deli deli deyince tezgahtan bıçak aldım madem deliyim seni şuracıkta gebrtirm nasılsa deliyim ya dedim gerçekten beni delirtti ya bir gün ya o beni öldürecek ya da ben onu o zaman işte ailem kına yaksın sanki bosanan kötü yola düşüyor silerlerse silsinler ya sanki varlar da ne oluyor çocuğun velayetini ve tazminatımı almanin yolunu bulduğum an bir saniye bile durmayacam sevmiyorum ya içimde bir his yok sadece nefret tiksinti 

27 Cevaplar

0 oy
(811 puan) tarafından
Kaç yıllık evlısın canm :( kendı ayakların üzerinde dur bi konusmaya calıs yada onun ıstedıgı gibi giyin davran belkı dğzelir yuva kolay kurulmuyo olan cocuklara oluyor lütfen iyi düşün taşın konus bosanmak ıstedgını cıddı oldunu söyle belkı kendıne cekıduzen verır o yolda ılerlemek istiyorsada senınle evlı kalmayacak bosanalm ne yapıyorsan yap ama evlıyken benımde kendınınde gururunu ayakalr altına alma de söyle baklm aman diyim senın evladın var kafan atar gözün kararır bı yanlş yapma bacım cocukları düşün güçlü ol
(2,688 puan) tarafından
Canlı yayın da başka kadınları izliyor adam. Eşine gelsin yardım etsin veya konuşsun vakit geçirsinler. Elbise giyim bahane gözü dışariya kaydırmak isteyene.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Görmezden gel uzak dur biraz kaçan kovalanır
0 oy
tarafından
İşte bu asker polis çoğu bu şekildeler eve gelir eşim oyun oynar TV izler bizde hep kavga hep kavga dünde ettik gitti ayağını kovaya vurdu kırdı kız gibi bağırdı çağırdı çünkü haksızdı bağırarak korkutmaya çalıştı beni çocuğum korktu ağladı yoksa neler derdim daha sen soğudu benden sevmiyorsun dedi evet dedim git annenin evine dedi bende sen git bu evden gelme buraya essek gibide bakacaksın bize dedim çıktı gitti geldi sonra kızımla banyo yaptık saçını kuruttu kızının benimde zorla aldı yanına kuruttu böyleler işte ne kavga edebiliyorsun ne bir şey ve bir şey diyim ki bende gıcık oluyorum bayan astsubaylara çok rahat olanları var ve bizim bu kocalar orda zaten sürekli sohbet muhabbet ediyorlar eve de sadece dinlenme için geliyorlar ben dün çok kavga ettim kullanıyorsun sen beni dedim vala ve sunuda söyleyeyim evet bayan astsubaylara karilarindan bahsediyorlar gülüp dalga geçtiklerini bile biliyorum ki başıma da geldi öğretmenlik yapıyordum eşim dalga geçerek anlatmış kadına demiş işte bin TL maaş alıyor falan diye kadında demiş alıyorsa kendinedjr tabiki karismayacan almayacan onuda ama bizim kocalar dalga geçerek anlatıyorlar suç o kadında değil Allah bilir ne anlatmistirda böyle davranmış kadın ve neden deli diyip duruyor ne alaka ya 
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Postlarını okudum da Allah sabir versin canım. Ama bi ömür böyle biriyle nasıl devam edecek 
0 oy
tarafından
Sorumluluk duygusu yok gibi . Allah yardımcın olsun.
0 oy
(2,475 puan) tarafından
Böyle devam ederse özellikle video izlerken falan de dilekçe yazacağım asker yasanstisina ahlakına uygun olmayan yaşam tarzınsan dolayı şikayette bulunacağım de eğer bı daha yaparsa zaten hakeder yani belki biraz olsun korkar cnm.
0 oy
(808 puan) tarafından
Biraz para biriktir sen yada oğlun ve senin için ayrı dünya kur sende dışarda ye oğlumla plannkur eşini dahil etme arkadaş cervresj oluştur kendine çalışabilir durumdaysa çalışma hayatına başla sana iyi gelir bide eşinden boşanmak istiyosun dikkatli ol eşin aldatıyor gibi geldi bana belki gamze hanımla değil ama yaptığı biseyler var 

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 1,116 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 149 göst.
7 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Glrhrn (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 181 göst.
0 oy
7 cevap 330 göst.
17 Eylül 2023 Aile kategorisinde Yarento (7 puan) tarafından soruldu