+1 oy
653 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlarrrr iyi geceler

Kızım 2 gün sonra 3 aylık olacak 3 ay önce doğum yaptım lohusalıktam sonra tam 3 kez adet oldum 
Biz geri çekilme yöntemi ile korunuyoruz üç gündür aşırı bulantım var ve baş ağrısı hadi baş ağrısı neyse mide bulantısı korkutuyor beni :'(

Not: ilk bebeğim yumurta sayım çok az tam tüp bebeğe başlayacağımız ay beklenmedik anda oldu şimdi yumurta sayım ne durumda tekrar bebeğim olur mu hem bu düşünceler var :ermm:

Eşime kalsa hiç öyle bir ihtimal yok ama insan ister istemez tedirgin oluyor 

12 Cevaplar

+2 oy
(3,832 puan) tarafından
Onun koruması yok canım bende bugün test yaptım sonucu görene kadar elim ayağım zangir zangir titredi resmen eşime anlatıyorum anlamak istemiyor koca kafa 
(3,832 puan) tarafından
Spiralden korkuyor amcama battı yengemin spirali onu duydu
(7,191 puan) tarafından
Aa batıyormuymuş òyle
(3,832 puan) tarafından
Evet yengemin dediğine göre bayağı kanatmış yani
(7,191 puan) tarafından
Ay ilk defa duydum bende yontemler arastiriyorum aklimda bulunsun
(507 puan) tarafından
:)))))))
-Reklam-
0 oy
(118,983 puan) tarafından
bem condom ve geri cekilmeyle kaldim
(3,101 puan) tarafından
Zamaninda ve saglikla gelsin insallah❣❤
(118,983 puan) tarafından
amin ins
tarafından
O nasıl oldu kız sevda
(220 puan) tarafından
Bizde öyle korunuyoruz Nasıl Kaldın öyle yırtıldı mi acaba  iki haftadır adet olmadım . Gebelik testi yaptım negatif çıktı kan verdim negatif çıktı.
(5,185 puan) tarafından
Ya bende korktum şimdi gebe kalmamam lazım condomla nasıl hamile kaldınız :(
0 oy
(968 puan) tarafından
Canım daha yeni doğum yapmış ayrıca 3 ay önce doğum yapmış sin 3 defa da adet olmuş sun ne ara hamile kalcan anlamadım ki hadi kaldın diyelim bu çocuk olsa olsa en fazla 1 aylık olur o kadar adet olmuş sun 1 aylık çocuk da mide bulantısı yapmaz canım .d psikoljik olarak dusunuyon ve miden bukaniyor sanıyorsun daha için bile toparlanmamis çok zor yani tekrar gebelik
tarafından
Ayy sen hamile misin. Hayırlı olsun çok sevindim :D
(507 puan) tarafından
Benim 3 ayda mide bulantısı başlıyor
tarafından
Evet yusufeymen bende çok mutluyum. Testi yaptım evde zipliyorum eşim sakın ol diyir nasil oluym☺❤
tarafından
Meryem Ana ben kızımda hiç bulantı yaşamadım ama bu sefer niyeyse bulantilarim var
tarafından
Ya çok haklısınız ama insanın içini korku sarıyor böyle böyle başıma gelecek diye korkuyorum
0 oy
tarafından
Ben bu şekilde 2 bucuk yıl hamile kalmadım istediğimiz ayda Rabbime bin şükür nasip etti bize canim
tarafından
Çok şükür canım Allah kavuştursun
0 oy
(139 puan) tarafından
Cnm sezeryan dan 4.5 ay sonra geri çekilme ile hamile kaldım şuan 34,1 gebeyim
(507 puan) tarafından
Geri çekilme korunma değildir. Şu erkeklere güvenmeyin ya bu konuda
tarafından
Çok haklısınız
(704 puan) tarafından
Kız bende kızım 22 aylıkken kaldım Bn bile korkuyorm. İkisini nasıl ypcm. Die sen nasl yapacn bacım çok zor olacak çok :)
(139 puan) tarafından
Öyle kuzum tabiki zor olucak doktor bana tüm riksleri anlattı ama ben ona kıyamadım Rabbim onu bana kısmet etmiş nasıl vazgeçerim yavrumdan çok şükür sancılı da olsa sağlıklı bir şekilde ilerliyoruz Rabbim tüm gebelere sağlıklı bir şekilde evlatlarını doğurmayi nasıl etsin inşallah heyecanla ikinci yavrumu bekliyorum bakalım :) sizde dua edin kolay bir süreç olsun benim için
(704 puan) tarafından
Yok kz bn o açıdan demedm 2sine bakma açısından
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Ben de geri çekilmeyle kaldım şimdi 3 aylık kızım 
tarafından
1. bebekle spiral takılıyor mu eşim izin vermiyor ona da ama
(1,368 puan) tarafından
Takılıyo canım 2. çocuğum oldu artık benimde taktırmam lazım. Üçüncü hic düşünmüyoruz cunku
tarafından
Birinci de takiliyosa bende taktırayım en iyisi
0 oy
tarafından
Nasibi varsa istersen kendini bağla yine kalıyor insan. 
tarafından
Çok doğru da çok zorlanıyorum zaten ikinciyi düşünmem şuan yani :(
(507 puan) tarafından
Eltim ben görümcelerin spirale korunuyoz hepside 5.6 yıldır valla koruyor benimde 1.5 yıldır
0 oy
(9,435 puan) tarafından
Geri çekilmeye hala korunma yöntemi diyenler var yıl 2022
tarafından
Hatırlattığın için sağol canım :?)
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Geri çekilme yöntem değil diyorlar ama ben 3 yıldır evliyim o şekilde korunduk hep istenmeyen bi gebelik de olmadi
tarafından
Ya gerçekten tamamen Allah'a emanet yani kadın prezervatif ve geri çekilme ile kaldım diyor
(11,084 puan) tarafından
Ona bakarsan spral takipda kalan da var Allah istiyorsq nasıl korunursan korun benim ilk hamileligim olsaydı neden oldu demezdim o yüzden de öyle korunmayı tercih ettik
0 oy
tarafından
Tek geri çekilme yöntemi yeterli değil malesef bizde prezervatif + geri çekilme ile korunuyoruz
tarafından
Bu daha iyiymiş ben spiral istiyorum ama annem ablamlar vs zaten yumurta sayım çok çok az olduğu için spiral takma diyor ve tabi eşim de izin vermiyor
tarafından
O zaman taktırma tabiki
0 oy
(704 puan) tarafından
Benim eşimde korunmuyordu kndine pek guveniyordu bişy Olma diyordu ta ki adetim geciken kdr test yaptk pozitif görünce uzun süre şok yaşadık oluyo diyorlardi dogryms
tarafından
Bu şoktan çekiniyorum işte bende :)
0 oy
tarafından
Geri çekilme korunma yöntemi değilki aşkm , zevk suyundan bile hamile kalanlar var bnce spiral taktır 
tarafından
Yöntem değil biliyorum ama işte o şekilde oluyor şuan bir alternatif diyelim spiral yumurtalik rezervimi kötü etkiler mi bilemiyorum zaten çok çok az sonuçlarım iyi degildi minik yavruma da gerçekten mucizevi bir şekilde hamile olduğumu öğrendim :)
tarafından
Kuzu 5 sne  çocuğum olmadı doğum yaptm spiral taktırdm sen bilirsin

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 837 göst.
18 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 463 göst.
20 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,279 göst.
23 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde SL (1,010 puan) tarafından soruldu