0 oy
319 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar ruyamda esim bana sariliyirdu agliyordun birlikte yasadigimiz eve gidiyorduk gezmeye gidiyorduk 4 5 gunden berli ayni ruyalari goruyorum anlami ne olabilr

7 Cevaplar

0 oy
(961 puan) tarafından
Anlamını bilmem ama sen aklında hep güzel anlarınızı hatırlıyorsanız o yüzden olabilir
tarafından
Anilarimiz hic aklimdan cikmiyorki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Senin hayal dunyan ile ilgili canım barışmak isteyen çaba gösterir 
tarafından
Cok cabaliyor ama gidersem ailem benle konusmocek 2.defa ailemi birakmak istemiyorum kacarak evlenmistik
tarafından
Neden ayrıldığını düşün canım ona göre karar ver bu adam sana ömür boyu sahip çıkabilecek ki sorumluluk sahibi mi gittiğine değecek mi
0 oy
tarafından
Kafaya takiyon ondan rüyana gliyo cnm agliyosan mutlu olcksn
tarafından
Ayy nie ayrıldın çok sewyrsnz birbirinizi
tarafından
Oyle olmasi gerekti aileler istemiyordu ailesi hep karisti eve karisiyorlardi gezdigimize yedigimize karisiyorlardi beni ezmek kullanmak istiyorlardi ne olursa olsun ne kenimi ne oglumu asla ezdirmem arkamda da durmadi son bikac ayda bitti oyle
tarafından
Hmm anladım canım şimdi nerde kaliyon babanlardami
tarafından
Evett
tarafından
Hmm anladım cnm
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Onu düşünüyorsun da ondan canim severek ayrildik demissin o cok zor Rabbim yardimcin olsun madem seviyorsunuz aileler yüzünden cocukta varsa oluruna bakin bence konuş esinle hani sorunlarini halledecekse bi sans daha verirsin ne biliyim ama aileler yuzunden bi yuva yıkılmasın cok.uzuluyorum gercekten
tarafından
Bazen konusuyoruz
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Evliliğin de şiddet aldatma yalan yoktuysa sadece aileler yüzünden ayrildiysanz ve hala birbirinizi seviyoruzsanz bence eşine bir sans daha ver. Bebeğin kucuk sen gençsin. Eşinde ailesini bı kenara koyup evliliğinize karistirmayacaksa dene bence. Çünkü bu rüyalar evliliğini eşini evini ozledigin anlamına gelir.
tarafından
Esime geri gidersem ailesiyle konusmicek cok yalan soyluyordu
0 oy
(12,466 puan) tarafından
Ben ananla babanla mi evleniyorum seninle evleniyorum denir ya hep hayır öyle değil işte anasıyla da babasıyla da akrabasiyla da evleniyorsun ve iki kişi birbirini ne kadar severse sevsin 3. Kisi araya giriyorsa ne yazikki sonuçlar böyle oluyor büyükler boşuna dememiş sevgi karın doyurmaz diye aşk değil saygı olmalı bi evlilikte sadakat olmalı güven olmalı şu bunu demiş diyip ya da el ne der diyip haret ediyorsa evli çiftlerden biri o evde huzur diye bisey kalmıyor ne yazikki hakkında hayırlısı olsun kuzum bu süreç çok yıpratıcı bi süreç hele bi de cocuk varsa daha da zorlaşıyor Allah yardımcın olsun
tarafından
Ilk 3 4 ay karistirmadi hersey cok guzeldi
0 oy
(2,558 puan) tarafından
Yorumda okudum ailesi evine karisiyomus seni sevseydi evine karistirtmazdi ailesini araniza girdirmezdi sakin aileni yuz ustu birakma baris en fazla 1 hafta sonra aynisi olur bu sefer ailenin yuzune bakamazsin annemlerin kiracisi vardi kacarak evlenmis annesine gittmis kacarak geri baristilar 1 hafta sonra kadin aglamaya basladi hala icim aciyor onun o haline 1 insan 7 sinde neyse 70 inde odur
tarafından
Birazda o yonden korkum var yine ayni olur diye

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 258 göst.
0 oy
0 cevap 41 göst.
0 oy
9 cevap 254 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde uldgdml (354 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 276 göst.