0 oy
135 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

image

image

kizlar hangi mama sandalyesini alayım kullanımı ne kadar gerekli ucuzla pahalı olan  arasında kararsız kaldım şimdi bebek günde baya oturuyorsa biz mutfakta otururken o da baya duruyorsa bebekler büyüdükçe  iyi olanı alayım diyorum yok yemek yiyip kalkiyorsa çok kullanılmiyorsa   ucuz olanı alayım diyorum kullananlar bana fikir verebilir misiniz 

8 Cevaplar

0 oy
(3,282 puan) tarafından
Babam oğluma e bebek mağazasından aldı 60 70 tl  mi neydi yemek yedirirken koyuyorum sadece iyi oluyo meyve yada başka bişey yiyeceği zaman koyuyorum  önünede yiyeceğini koyuyorum yiyo
tarafından
Tamam tatlım sağol :)
-Reklam-
0 oy
(6,670 puan) tarafından
Benim ki ilkinin aynısı kırmızı seviyorum ben
tarafından
Bende onu alacağım gibi
0 oy
tarafından
Ikea antilop var bizde çok sağlam öneririm
tarafından
Sağol tatlım onada bir bakim
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Ucuz olanı al çok güzel iş görür.
tarafından
Tamam tatlım öyle yapım o znm :)
0 oy
(17,720 puan) tarafından
Ben civilden 80 liraya almıştım gayet memnun kaldım 
tarafından
Civilede bakarım tatlım
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bence ikisi de aynı işi görüyo. Yemek dışında da banyo ysptırıken yemek yaparken yanımda oturturum dersen bilemem. Ama emin ol büyüdükçe yemek hariç içinde durmak istemiyolar. Benm oğlan 1 yaşına gircek karnı doyar doymaz kalkmaya çalışıyo. 
tarafından
O znm uygun fiyatliyi alayım :)
(4,651 puan) tarafından
Yani hangisinde karar kılsrsan artık :)) sağlıcakla kullansın şimdiden
tarafından
Sağol tatlım amin insallah :)
0 oy
(1,007 puan) tarafından

image

bunun mavisini kullanıyorum canım oglum için. Bacakları eğimli sallanma 0. Düşme tehlikesi yok oglum cok hareketli güvenle bırakıyorum içinde cokta saglam fiyatı da iyi
tarafından
Bebek arabamız baby2go marka çok mennumun binada bakayım birde :)
0 oy
(41 puan) tarafından

Bugün geldi ilk olanını aldım daha kurmadım ama

image

tarafından
Fikrim benimde bunu almak yönünde aslında ötekini de beğendim ama arasında çokta bir fark yokmus aynı işi görüyorsa bunu alacağım büyük ihtimalle
(41 puan) tarafından
Aynen sonrası zaten masa sandalye oluyormus

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 125 göst.
9 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yeni evli1 (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 138 göst.
26 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mrvacly (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 246 göst.

379,363 soru

11,355,742 cevap

34,832 kullanıcı

...