0 oy
58 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (316 puan) tarafından
tarafından kapalı
Yarın eşimin teyzesi gelecek ilk defa misafirim olacak. Ama aslında mobilya bakacaklar mis ordan ugrariz dediler. Saat sordum 2 dedilerde onlar geç uyanıp geç kahvaltı yaparlar yarın ne olur bilmiyorum yemekmi yapsam tatlı türümü yapsam çok kararsız kaldım. Yemek olarak

tavuklu ana yemek meyhane pilavı ispanakli börek  cacık veya ayran düşündüm tabi çorba birde. 

Tatlı yapsam n nyapcagimi bilemedim evdeki malzemede kısıtlı. Yani acmi gelirler onuda bilmiyorum tatlı ve yemekmi yapım direk biriylemi ugrasayim kararsızım siz ne yapardınız.
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

1 cevap

0 oy
(2,039 puan) tarafından
Bir revani yapabilirsin hem kolay oluyor hemde çok malzeme gitmiyor şehir dışından geliyorlarsa eğer yemek olmadan olmaz canım 
(316 puan) tarafından
Ayni sehir kuzum yakın yerler . Sadece revanimi yapjm çayın yanına
(2,039 puan) tarafından
Yakından geliyor ve uğrarız demisler madem çay yanına birşeyler yap o zaman yemekle uğraşma ben şehir dışından geliyorlar sandım
(316 puan) tarafından
Öyle yapım kuzum birde tuzlu birşeyler koyarım yanına . Allah ne verdiyese
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 159 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde Gulpembe91 (4 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 388 göst.
27 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gulistaN18 (2,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 205 göst.
22 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Guzelle123 (157 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 129 göst.

377,134 soru

11,286,541 cevap

34,694 kullanıcı

...