0 oy
501 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (5,108 puan) tarafından

Yavaştan kıyafet alımına başlamak istiyorum ilk gebeliğim olduğu için pek bilgim yok şimdilik e bebekten baktım ama fiyatları sizce nasıl? Bana uygun geldi

image

image

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bu zmanda herşey pahalı canm bence uygun al 
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım çok haklısın gün ve gün artıyor fiyatları
-Reklam-
+1 oy
(5,559 puan) tarafından
Uygun canom gün gün pahalı oluyor zaten 
(5,108 puan) tarafından
Evet öyle gerçekten canım bebek çantasıda eklemiştim sepete bir günde fiyatı 70 ₺ artmış
(5,559 puan) tarafından
Aboo nasıl bir zamdr bu ya
(5,108 puan) tarafından
Aynen canım artık şaşırmıyorum
(5,559 puan) tarafından
Aynen bende
+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Çok iyi canim beğendim ben
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım beğenmene sevindim
0 oy
tarafından
İyi bence canım 
(5,108 puan) tarafından
Banada öyle geldi canım alayım inşaAllah
0 oy
(59 puan) tarafından
Zaten canım 29-39-49 diye gidiyor  iyi bence 
(5,108 puan) tarafından
Fiyatlar hep böyle canım başka önerilen sayfalara da baktım bana baya uygun geldi
(59 puan) tarafından
Aynen canım benim fiyat iyi ama kalitesi nasıl bazı ürünler bı yıkamada ikinci el gibi kötü oluyor o da önemli
0 oy
tarafından
Fyatar iyi ama çok fazla yenidogan alma 10 gün sonra giydiremezsin zaten 3 ay al canm. 

Benimki 3. Ayında 9 aylik gidiyordu. Kilolu falan da değil. Genelde kalıplar küçük ve dar
(5,108 puan) tarafından
Tamam canım o şekilde yapayım çok teşekkür ederim yorumun için. Ben az alıp kilosunun gidişatına göre gerekirse daha sonra alırım diye düşünüyorum
tarafından
En güzeli canm. Ben ilk bebegimde 30 tane yenidogan aldım ve her 3 ayda bir o aya uygun alıyordum. Ama 15 gün sonra girmiyordu içine. Hep böyle böyle 3 aylik 6 aylik 9 aylik diye ayırmışlar ama para tuzağı gibi geldi bana. 1 ay kullanamiyorsun bile ayına uygun alınca. Direkli yenisini almak gerekiyo. Ama 2. Bebegimde hep büyük aldım rahat ettim. Tam oluyo üzerine.
0 oy
(119,349 puan) tarafından
dogum ne zaman fiyat iyide şu ayakli alttar 1 aydan snr kullanilmiyo fazla alma
(5,108 puan) tarafından
Mayıs ortası inşaAllah canım o zaman o patikli takımlardan çok almayayım mı ilk ay bebekler üşür diyorlar ama önümüz yaz
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Çok tatlılat ve uygun bence de canım. Yaz bebeğimi seninki 
(5,108 puan) tarafından
Yaa olur vallahi canım haftamızda yakınmış birbirimize beğendiğimiz uygun fiyatlı ürünleri paylaşabiliriz
(5,108 puan) tarafından
Sen alışverişe başladın mı canım
(1,154 puan) tarafından
Hayır henüz değıl balım ama başlarım yakında bende. Trendyoldan bak canım sonra instagramda şey var cem bebe var uygun oluyor gayette güzel instagramın var mı
(5,108 puan) tarafından
Bende henüz başlamadım canım sadece ufak tefek şeyler aldım trendyoldan bakayım birde. İnstagramım yok ama orda da uygun fiyatlı güzel sayfalar olduğunu söylüyorlar
(1,154 puan) tarafından
Evet var canım uygun sayfalar.
0 oy
(776 puan) tarafından
Ben e bebekten aldiklarimdan memnun kalmadım canım ya küçüldü iyice yada kendini saldı yılların eskisine döndü cıvıl iyi LCW çok iyi ama sonraları pahalaninca pazardan alıyorum gayette uygun ve kaliteli oluyo nerden alırsın sana ve bütçenize kalmış ama e bebek malını sevmedim ben krem ıvır zıvır alışverişini ordan yapmıştım ben birde emzirme sütyeni güzeldi oranin
(5,108 puan) tarafından
Bunu çok okudum canım hep kalıpları küçük denilmiş ben zaten birkaç parça almayı düşünüyorum sonrasında kilosuna göre gerektikçe alırım inşaAllah. O zamana civil ve lcwyi de aklımda tutayım onların hastane çıkış ürünlerine bakayım şimdi
0 oy
(514 puan) tarafından
Fiyatlar iyi ama küçük kıyafet çok alma hızlı büyüyorlar 
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım yeni doğan ve 0-3 ay diye seçenek var o zaman ben 0-3 almalıyım değil mi
(514 puan) tarafından
Evet ama 3 4 takım yeterli fazla alma çok hızlı buyuyorlar
0 oy
tarafından

Güzeller cnm e bebeğin ürünleri de güzel   

Yeni doğan cok alma cok çabuk büyüyor  bir çok kıyafetini ben giydiremedim bile bi anda büyüdü boy atti   

(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım yorumun için evet çok almayı düşünmüyorum 4 tane erkek yeğenim var :d ablalarım da baya verdiler sağolsunlar birkaç parça alsam yeter inşaAllah
0 oy
tarafından
Fiyatları gayet uygun 
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim cevabınız için bana da uygun geldi
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Bence çok iyi canım 
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım banada çok uygun geldi
0 oy
(1,850 puan) tarafından
E bebeğin kalıpları bı tık küçük onu göz önünde bulundurarak alın derim
(5,108 puan) tarafından
Genelde hep kalıpları küçük denilmiş teşekkür ederim buna dikkat ederek alacağım
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Bayağı iyi bence 
tarafından
Hanfendi sebebiyle eski post hortlamış. bende arıyorum bu fiyata nasıl almış bende alıyım diye :))
(7,121 puan) tarafından
Yaaaa esmaaaaa:):)

Saz maşallah sübhanallah ya çok uykusuzum da :):) nasıl oldu anlamadım
(5,108 puan) tarafından
Haha :D artık o fiyatlar çok eskiden kaldı bir yılda 4 katına çıkmış
(5,108 puan) tarafından
Olsun kuzum olur öyle arada:)}
(7,121 puan) tarafından
Hdhdhdh evet ya ❤️❤️❤️❤️

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 263 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 171 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 20002003 (196 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 193 göst.
19 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde creazygirl34 (3,127 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 240 göst.
14 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,614 puan) tarafından soruldu

380,296 soru

11,386,224 cevap

34,887 kullanıcı

...