0 oy
204 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar 2 aydir adet olmuyorum test yaptim negatif cikti dort gun sonra cok silik cizgi gordum burda kuruma cizgisi dediler simdi de afedersiniz hamilelikteki gibi akintim oluyor detayli anlatmak istemiyorum ama hamilelikte olsn o akintiyi normal zamandada yasayan var mi brnim hamilelikten once sadece beyaz akinti goruyordum 

8 Cevaplar

0 oy
(849 puan) tarafından
En iyisi pazartesi kan testi ver
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bence hamile degilsin
tarafından
InsAllah Rabbım olmayanlara versin
0 oy
(78 puan) tarafından
Elinde test var mı canım varsa sabah tekrar yap ama bu bahsettiğin akıntı hamilelik belirtisi değil onu söyleyim bu arada yeni doğum yapmış sayiliyorsun o yüzden bi adet olup olmamn normal ben ilk doğum um da 11 ay hiç olmadım sonra bi oldum iki ay olmadım ve cok yogun akıntı oluyordu 
tarafından
Cok teşekkür ederim canım Allah razi olsun
(78 puan) tarafından
Senden de canım benim yinede enfeksiyon gibi belirtin varsa kaşıntı kokulu akıntı muhakkak doktora görün
tarafından
Kokulu akinti var ama dogumdan hemen sonra enfeksiyon olmustum oyle kötü kokulu akinti değil kokulu ama kötü kokmuyor
(78 puan) tarafından
Canım rahmin temizleniyor olabilir bu arada normal akıntı aslında sağlıklı insanlarda görülen dir aslinda
0 oy
tarafından
Ben ilk 6 ay adet olmadım ve hep akıntım oldu ki adet oldum hala da oluyor hamilelikte ki gibi 
0 oy
(514 puan) tarafından
Korunmuyor muydun canım şüphedeysen kan testi ver
0 oy
tarafından
Bence bugün acile git gebelik testi ver hemen 
0 oy
tarafından
Kan ver bnce canm 
0 oy
tarafından
Bi daha test yap ben de altı aylıktı hamile kaldım hiç beklemiyordum ama belki sen değilsindir emzirme döneminde öyle değişik adet belirtileri oluyo

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 92 göst.
7 Mart 2021 Diğer kategorisinde SweetDreams00 (1,007 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
28 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
25 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.