0 oy
305 göst.
Diğer kategorisinde (16,742 puan) tarafından
Ben 2. Katta oturuyorum alt katımda kiracim oturuyor. Malum hava şartları belli yağmur çamur hep. O yüzden merdivenler cok kirleniyor. Merdiven dairesi de çok büyük tek başıma yıkarken aşırı zorlanıyorum damın kapısından başlayıp dış kapıya kadar yıkıyorum sonra pas pas çekip kurutuyorum. Dış kapıya kadar yikadigim icin kiracının da kapısının önünü yikamak zorunda kalıyorum mecbur. Ama bu 2 3 sefer dikkat ettim. Kiraci merdivenleri yikayacagi zaman sadece ilk merdivenden yıkamaya başlıyor benim kapımın önüne hiç dokunmuyor. Kendileri de dama inip çıkıyor bazen. Onların da damdan başlayıp yıkaması gerekmiyor mu ya. Yoksa yanlış mı düşünüyorum. Benim 2 tane bebem var surekli onları yalnız bırakıp merdiven yıkamakla uğraşıyorum. Canım çıkıyor öyle 

10 Cevaplar

0 oy
(44,840 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Konuş kız ne sen yikiyon baştan aşağı kendileride orayı kullanıyorsa yada sirasi ile bı sen bı onlar yikasin
(16,742 puan) tarafından
Ya işte bende böyle seylerde hep çekiniyorum kac kere söylicem dedim ama utandim ya
(44,840 puan) tarafından
Esin soylesin bence
(16,742 puan) tarafından
Kız o benden beter. Bazen kirayı geciktiriyorlar esim kendi isteyemiyor bana diyor git iste.
(44,840 puan) tarafından
Hahahahahaa
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bugün yıka merdivenleri onun kapısına gelince bırak canım anlayana kadar böyle devam et 
0 oy
(1,778 puan) tarafından
Alt kattaki üst katı niye yıkasınki bazen çıkıyormuş her zaman değil.
(16,742 puan) tarafından
Bende her zaman dami kullanmıyorum ama kış şartları oldugu icin ister istemez merdivenler is oluyor. Yani kullansak da kullanmasak da merdiven kirleniyor. Ben onun kapısına kadar yıkıyorsam onun da benim yaptığım gibi yapması gerekmez mi
0 oy
(780 puan) tarafından
Ah canm aynı dert bizde de var en üstte biz oturuyoruz 4 katlı biz yikayinca komple yıkıyoruz ama alt kattakiler yikarsa kendi dairelerinin önünden basliyo şimdi bende önce supuruyorum sonra da kötü bı viledayla bol çamaşır suyu yapıp kendi katımi siliyorum ter temiz oluyo 
(16,742 puan) tarafından
Kiz ben silmeye kalksam 10 vileda havlusu yetmez bana. Merdivenler hep is oluyor
(780 puan) tarafından
Ya o kötüymüş işte kiracina soyle sen üst kattan onun oraya kadar yıka oda kalan yeri temizlesin aynı anda yapmış olursunuz hem
(16,742 puan) tarafından
Hmm mantıklı ben yıkayacağım zaman haber veririm. Beraber herkes kendi katını yıkasın
(780 puan) tarafından
Aynen en iyisi o canm
0 oy
(14,519 puan) tarafından
Sen yıkarken çağır beraber yikayacagiz ortak kullanım alanı dersin 
(16,742 puan) tarafından
Evet mantıklı öyle yapacam artik
0 oy
(798 puan) tarafından
Merdivenleri yikiyacagin gün ona haber ver yikiyacam diye onun merdivene kadar yika kendi merdivenlerinide o yıkasın biz hep böyle yapiyoduk üstteki başlıyordu sirayla herkes kapısının önünü yikiyodu
0 oy
(121,158 puan) tarafından
benimki icte kiz dista degil
0 oy
tarafından
Sen kendi katını yıka sonra de ona o da kendi katını yıkasın canım böyle çok zorlanırsın 
0 oy
(448 puan) tarafından

4 kat evin merdivenlerini yıkayan ben yorumsuzum:D

0 oy
tarafından
Annem gilin binası 3 katlı annem gil de 2. katta oturuyor merdiven yıkanacağı zaman üst kat komşu bizim kapıya kadar yıkar bizde alt kat komşunun kapısına kadar yıkarız gerisini de alt kat komşu halleder sen de öyle yap  

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 103 göst.
7 Ekim 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.
14 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Simgeli (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 330 göst.
4 Ağustos 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde turuncununsesi (1,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 788 göst.

398,204 soru

11,908,262 cevap

36,039 kullanıcı

...