+1 oy
897 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

image

kızlar minik maruluma salopet almayı istiyorum sizce 1 mi 2 mi

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
İrem ben de 1 diyorum daha cici sanki 
tarafından
Demi aşkım bide dogum gunu partisinde giyecek arkadasim ogluna safari temali doğum gunu yapiyo dedi sende hayvanli bisler al. Ama baksana linc yedim len gene :D bide şey kuzum salopetlerin boyu ayarlanmiyomuş simdi bi kerelik giyer koşeye atarim parama yazik olur
tarafından
Yoruma daldım ama iki üç düğmeli ayarlananlar var canım ben öyle alıyorum
tarafından
Kiz 1 kerelikse verme bu parayi tabi ayarlanan bisi al kokos bacim dogru diyor
-Reklam-
0 oy
(5,132 puan) tarafından

Join life koleksiyonundan bu ürünler biraz daha bekle istersen almak için, Avrupa zara da indirime girdi belki Türkyede de girer 

Benzer ürün yükledim 

image

tarafından
Safari temali bi dogum gunune davetliyiz o yuzden hayvanli bi salopet ariyodum. Boyu ayarlanmiyormuş salopetlerin simdi alirim 1 seferlik partide giyer param bosuna gider en iyisi alt ust takim almak
(5,132 puan) tarafından
Daha mantıklı olır
0 oy
tarafından
1 çok güzel ama 2 de aşırı minnoş tam ayı yogi kombini :)
tarafından
Aşko ben linc yedim len gene :) kanka biz safari temali dogum gunune davetliyiz 1. Fotodaki kirpili 2.foto yünlü ya ondan sey ettim bide yani bi kere aliyim iyisi olsun dedim. Ama almiycam galiba salopetlerin boyu ayarlanmiyomus simdi alirim 1 kere giyer kalir oyle
tarafından
Niye linç verdiler kuşum ? Safari temasını ben de çok seviyorum. Bidahaki doğum günü inşallah safari temalı düşünüyorum.  Doğum günü için kirpili gider ama evet bu tarz salopet tulumlar çok giydirilmiyor ve alt değişirken zor oluyo giydir çıkar dışarıda. Benim bebenin de var böyle ama çok nadir giydiriyorumm. Tek seferlik için başka alternatif bakabilirsin alt üstler var çok güzel hayvanlı kaplanli vs bayılıyorum onlara. Yavru kuşa da çok yakışır marul kafa maşallah çok şirin minnoş ❤️
0 oy
tarafından
İkisini al bence kararsız kalma sana ikiside yakışır 
0 oy
(48,833 puan) tarafından
Birinci guzel canim
0 oy
(1,290 puan) tarafından
Bence iki  ....
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Fiyatları kesip koysaydiniz keşke. İnsanlar burda ikinci el kıyafet aldıklarından başkalarının eskilerin kuanmaktan bahsediyor. Bu kadar da değil. Ne dememiz bekliyorsun ayyyy harikaaaa ikisi deeee hemde coook ucuzzz. Hemen almalisinnnn. Bız yağ almayı düşünüyoruz ama şuan senin derdinle dertlendik
0 oy
(40 puan) tarafından
Kiz irem linc yemisin ya kiz herşey pahalida bunlaar baya pahali LCW bak sen istersen  orda daha uygunalri var tulumlarin ama bunlarda çok hoş kiz
(40 puan) tarafından
Amaaa tabikide herkesin cebindeki para kimseyi alakadar etmez o gün e bebege gittim yanimdaki kadin 300 tllik bir takimi aldi sepetine koydu ama sahsen ben alamam o kadar durumum yok ama o kadinin varda aliyir yani
0 oy
tarafından
Bnce 1. Güzel   
0 oy
(348 puan) tarafından
Birin kalitesi duruşu aşırı iyi yegenime almıştım
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Bütün verdiğin ve cevapları okudum...

Ukala ukala cevaplar.

Belli fiyat göstericisisin...

İlgili sorular