0 oy
453 göst.
Aile kategorisinde (223 puan) tarafından

Kızlar kaynvldelrin alt katındayuz 2 senelik evliyim şimdiye kadar yeme içme birdi şimdi artık ayrı duralım istiyoruz benden çok eşim istiyor kaynanamda iyi biri Allah razı olsun zaten öz teyzem Bi tane bekar kaybım var askere gitcek bu konuyu kendi anneme açtım teyzen kızı yok oğlda askere gitcek yalnız kalır üzülür hemde ev için birikim yaparsınız diyo bende anne sende beni hiç düşünmüyn kızım genç yeni evli gönlü ister demiyon dedim bu kez gülüy iyi iyi bişey demedim kızım gönlün istediği gibi dur dio bide biz ablamla aynı evde geliniz ablam ayrı dutçrmya başlayacağı zaman kaynanam ağlamış üzülmüş şimdi bende ne yapsam kararsızım üzmek istemiyor ama bu kezde ben üzülüyoum neyse kızlar yorum sizin buyurun bakalıö

9 Cevaplar

+11 oy
tarafından
Bu aralar da bu yeme içme bir olayı var. Anlamıyorum yeme içme bir nedir ya herkesin mutfağı var. Herkes evinde yer yine birikim yapar. 
Ben olsam bir dakka kimseyi takmam valla alistirmissiniz ailece 
(223 puan) tarafından
Aslında çok doğru bişi dedin canım ya ne ilim bende teyzem olunca kabul ettim işte
tarafından
Teyze ama yine de kaynanan canım öyle teyzem diye her işine gelme. Herkesin ocağı farklı ateslenmeli bnce
(223 puan) tarafından
Saol artık bende öyle yapcam bide o kadar heves edip alfığıö mutfak eşyalarımı kullanmak istiyorum
tarafından
Aynen öyle canım. Eşine kahvaltı hazırla güzel şeyler var insanın iştahını açıyor renkli renkli. Gzuel akşam yemekleri hazırla. Beraber salata yapın bunlar evliliğin en güzel seyekri
(223 puan) tarafından
Ayy sen böyle bahsedince içim gittiii ya canım saol valla güzel cesaret verdin evet evet bende ayrı durcam.
-Reklam-
+9 oy
(199 puan) tarafından

Yeme içme bir olayı bence kötü, iyi olabilirler Allah bozmasın ama herkesin evi yuvası ayrı esi ile çocukları ile insan olmak ister ya bi beraber de yenirde her gün olması iyi değil, benim kaynanamla 1 mahalle mesafem var ama yine de dedi beraber yiyelim 4 tane de bekar kaynim var. Ne kadar düşüncesizlik her gün ben ne yapayım o kalabalıkta ya kabul etmedim keşke sende kabul etmeseydin başta canim

(223 puan) tarafından
Haklısın valla canım ama işte mecbur hissettim hayır diyemedim ama inşallah artık atrılcam
+9 oy
tarafından
Mutfak alışverişinizi yaoin kaynin askere gidince, bi sizde bir yukarıda yemek yapin, hem kaynanan üzülmemiş olur sende hevesini almis olursun canim
(223 puan) tarafından
Buda mantıklıymış canım herkesin gönlü olsun
+8 oy
(431 puan) tarafından

Aaa kaynanan teyzen eltin ablan iyiymiş bence esin söylesin sende teyzenle esin yokken kahvaltı yap öğle çay falan iç iyiymiş aranız bozma hiç 

(223 puan) tarafından
Evet canım çok iyi aramız zaten yalnız bırakmam da ne bilim gönül işte
(431 puan) tarafından
Eşin yemek mevzusunu konuşsun canım oğluna gucenmez sen de bol bol gündüz görüş o zaman kirilmaz
(223 puan) tarafından
En iyisi bu galiba canım
+8 oy
tarafından

Ayni benden Sun cnm bnmde teyze ben üst kat o alt kat bizde hep beraber dik 4 yıl sonra dedim biz .Size yük olmayalım bebek te oolcak dedim herkes  rahatsız olmasın dedim bebek durmaz etmez dedim açıkladım kaynanama oda kabul etti güzel dille anlat canim

(223 puan) tarafından
Ayy beni çok iyi anlayan biri çıktı sonunda  ya benimki sürekli kızı olmadığını dile getiriyor öyle diyince benimde vicdanım rahat etmiyor ama bu kez de benim isteklerim olmuyor ama napim bende artık kendi isteğimi ön plana alcam
+8 oy
(707 puan) tarafından
Teyze kayınvalide abla elti nasıl bir duygu;)
Hamilemizin canim
(223 puan) tarafından
Evet canım hamileyim çok güzel valla helede ablam yönünden heomdestekçimsaolsun
+8 oy
(236 puan) tarafından

Bı kendi annem.sandim bende akraba da evliyim 2 yıllık evliyim evim ayri 200 m falan uzak ama yeme içme hep burda yatmadan yatmaya gidiyoriz kaynanamın kiziyok . Evde bı babaanne var 2 kaynimvar şimdi 3 ay oldu doğum yapalı hevesiniz var dediler esimde burda kalmak istiyor ben çok tartıştım eve gidelim diye ama isteksiz olacagina gitmemek daha iyi bende anneme derim annemde gitme kal biraz daha diyor amaannn herkeste aynı demek ki üzülme canım hemen ayrılma ama gönül koyar belki yavaş yavaş ayır kendini oda alissin biraz biraz :) seni o kadar iyi anlıyorum ki inan banaaa

(223 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Canım valla içinde olmayan amçnlamıyo bide resmen aynı şeyleri yaşıyoruz
(236 puan) tarafından
Öyle gerçekten dışardan gören de der gönül ne kadar rahat diye ama öyle olmuyor işte
+4 oy
(1,186 puan) tarafından

Bende 1 buçuk sene yemek içme 1 di bnmde sadece 1 tane bekar kaynm War baktm esimle gergin tartsyodk istedigi yemegi yapmayinca bnde yeme icmemi ayirdm kaynanm 6 ay doğru düzgün konsmdj bnmle bende pes etmedim ewimde yemek yapmaya dewam ettm ve hergun.cagirgordm bkti ewkmde yemek yapyom onunda isine geldi :) acikcasi kabullendi şimdi ise hiç bir soru n yok ewimde yemek yapyrm esim.oglen 3 te ise gdyo gece 2 de gelyo uyuyorz 11 re kadar sonra kalkyorm kahvaltı hazirlyorm.kaynanmi arym canı isterse gelir gelmezse siz yiyin dyo esim ise gittkten sonra yanına ckyorm yoklyorm.isi warsa yaparm yoksa çay falan içer ewime inerm

+2 oy
(9,651 puan) tarafından

Kuzum mutlaka ilk zamanlar uzulucek. Ilk evlenildiginde iki tarafında anne babası uzulmuyi evden gidiyo diye buda öyle bisi bi kerette değilde yavaş yavaş kesin bi gün diyin bu akşam biz kendi evimizde yicez  sonraki gün birlikte yiyin zamana yayın bunu. Bu iki taraf ici nde daha iyi olur alıştıra alistira

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 134 göst.
0 oy
4 cevap 115 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde Rewok (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 396 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde Sevdaa80 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 175 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde esratrn (13 puan) tarafından soruldu