0 oy
352 göst.
Diğer kategorisinde (1,210 puan) tarafından
Şöyle anlatayım oğlum 2.5 yaşında benim halası yani görümcem oğluma bir ara bisiklet hediye aldı üç tekerli doğum gününde evde sürüyordu oynuyordu bir ara düştü bundan eşim bunu bida çıkarma düştü bundan kafası sisecek çıkarma dedi yukarı çatıya kaldırdım ben bunu bende ne zman bincek buna okula gitcende mi bincek şuan tam zamanı çıkarım binsin dedim hayır dedi sonra oğluma ATV akülü motor aldık biz onu sürüyordu hem dört teker daha güvenli neyse bugün görümcem gil geldi kaynanamla alt usttuz kaynanamgile indik yediik içtik eve eve çıktık oğlumun aklına bisiklet geldi onu iştedi eşimde motorunu sur dedi onu getirdim sürmedi ağlamaya başladı bende sevdi çizgi filmi açiyim internetten belki unutur ozman dedim bana dedi ağlatma su çocugu dedi bende susmasi için bişey aciyom bekle dedim gene kızdı getir iki dakika ne istiyorsa dedi zaten uyucak şimdi binsin kafasını vurarsa vursun dedi beni de ağlama tuttu geldi elime vurdu kulağımı sıktı benim ağladım yeni hamile oldumu öğrendim hamileyim üzme vurma dedim onu dememe rağmen vurdu karnım çıkmis belli olsa da vurarmiydin ki şimdi daha yeni hamileyim kaale almiyon dedim oda bana ozaman hep dedi gibi işini düzgün yapsaydın ozaman sende dedi daha yavrum karnimda tutanmaya çalışıyor şimdiden hissedip etkilenecek ikinci çocugu ikimizde istiyoduk resmen sorgular oldum ben elindeki fırlattı sus yeter artık konuşma dedi bir arada böyle oldu kİzdi geldi gönlümü aldı özür diledi ne yapcam bilmiyorum nasıl davrancam ben 6 yedi hafta dolsun da kontrole gideyim kalp sesini duymak için hevesle bekliyorum bu aralar çok duygu değişimi yaşıyorum

7 Cevaplar

0 oy
(1,297 puan) tarafından
Ben hiç bişey anlamadım. Gorumcenin yanında esin mi bağırdı. Gorumceden tepki beklerken kocamdan geldi karman corman olmus
(1,210 puan) tarafından
Valla hala ağlıyorum ben ya ondan yazamamis olabilirim ya yazcak kimsem yok görüncem geldi bize annesigilde aşağıda oturuyor benimde kaynanam yani oraya indik hep birlikte sonra onlar evine gitti bizde eve çıktık eşimle tartıştık
(817 puan) tarafından
Kocası vurmuş çocuk bisiklet için ağlıyor diye birde 2. Çocuğa yeni hamileymiş
-Reklam-
0 oy
(4,862 puan) tarafından
Sizin dönen azarlayan adamlara nasıl çocuk yapyrsnz Allah icjn ya 
(1,210 puan) tarafından
Aslında ne bilim yapmaz öyle huyu değildir sakindir damarına harbi basarsan kızardi ama bazen parlar oldu böyle bilmiyorum
(4,862 puan) tarafından
Olabilir ama bunu senin üzerinde deneyemez kuzum binbir emekle aileler büyütüyor bizi elin adamı böyle yaoyr hak MDR Allah icin
0 oy
(810 puan) tarafından
Duyguların yogun yasıyosun esının yaptı dogru degıl tabıkı helekı hamilesin ama ona yuklenıp senı doldurmus gıbı yapmakta doğru degıl hakkınızda hayırlısı sen yabrunu düşün böyle seylerle strese gırme 
(1,210 puan) tarafından
Yazcak kimsem yok cevremde benim yaşım insan yol bunaldım ben bide işte sağol siz varsinz bura var okuyup yorum yaptın sağol Allah razı olsun
(810 puan) tarafından
Bılırım canm cevren olsada anlatılmıyor burdakı ınsanlar daha guven lı gelıyor bana en azndan dertleşiyoruz bırbırımızı anlıyoruz
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Keske öfke kontrolü olmayan biriyle ikinci çocuğu düşünmeseydin önce eşin bi düzelseydi sonra çocuk yine olurdu sadece çocuklarınıza kötü bi aile ortamı yaratiyosunuz
(1,210 puan) tarafından
Aslında eşim böyle pek yapmaz sakin damarına basmayinca ikinci çocuğu ikimizde istedik yani bilmiyorum şuan kaafm karışık
(9,626 puan) tarafından
Damarına basmamişsın ki senin söyledigin seylerde verdiğin tepkilerden ben kavga çıkaracak bise göremedim ama onun karşılığı cok saçma ve gereksiz kavga yani damarına basmadan senin boğazına yapışıyosa bastığında napar kimbilir
0 oy
tarafından
Sana böyle davranan bi adam nasıl baba olur ? Allah aşkınıza su adamlarla evleniyosunuz madem bide baba yapıp daha çok simartmayin.  Bunu daha önce boşanmış biri olarak yazıyorum. Silkeleyin gitsin
0 oy
tarafından
Merhametsiz vicdansız..Allah ıslah etsin onu. Nasıl hamile halinle sana el kaldiriyor.hem ağlatma şunu ne demek? Bu erkekler varya adam olmayı bilmiyorlar. 
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canimmm.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 370 göst.
9 Kasım 2021 Aile kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 258 göst.
12 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 525 göst.