0 oy
927 göst.
Diğer kategorisinde (1,243 puan) tarafından
Kizlar iyi geceler herkese bana akil verin baska hicbisey istemiyorum sizden. Benim esim malesef ama malesef gusül abdesti almıyor kizlar evet dogru okudunuz almıyor afedersiniz birliktelik oluyo dönüp uyuyo  sürekli diyorum gir duşa yok 2 gun sonra giriyo yada ne bilim ertesi gun surekli bunu yaoiyo cok yorgunmus cok uykusu varmis bahanesi bu o zaman birlikte olmayalim diyorum onu kabul etmiyoo ben iki cocukla bile bi sekilde dus aliyorum neler dedim kizlarima haram yediriosun falan diye yok diyaneti bile aradim diyoki kadin zaten muslumansa almasi lazim ama yok tek dedigi sey yorgunum napim kizlar sirf bu yuzden birlikte olmak istemiyorum haksizmiyim bu yuzden bosanilir mi

31 Cevaplar

0 oy
(2,565 puan) tarafından
şeytan vesvese veriyor eşinde şeytana uyuyor sanırım canım ama getirdiği ekmek içtiği su yediği yemek herşey haram işi nasıl rast gidiyo ona şaşırırım ben 
(1,243 puan) tarafından
Bende bilmiyorim canim ama paranin bereketi yok hic evde aldigim hicbirsey helal olmuyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim eşim de banyodan üşenir ama iki dakika bile durmaz o işten sonra hatta ben uzanirim beş dakika kızar hemen kalk diye 

Eşinin yaptığı çok günah o şekilde iki adım atılmaz Allah korusun başına bişey gelse çok günah ya bunu öğrenmesi lazım 
(1,243 puan) tarafından
Ah ah birgun oyle hakkin rahmetine kavusacak diye de koekuyorum
tarafından
Bu dinimize aykırı bir şey ya boy abdesti olmadan olur mu hiç bu büyük bir sorun
0 oy
(2,564 puan) tarafından
CNM seni hatırlıyorum aylar önce geri açmıştım allah iii yola getirsin diye dua etmiştim  iii yola gelmemiş ne denir bilemedim CNM girme ilişkiye  sende 
(1,243 puan) tarafından
Amin canimm Allah rasi olsun o guzel kalbin duan için
(2,564 puan) tarafından
Ne demek CNM alalh ıslah etsin CNM bizler bir şey yapamayız bol bol konuş sen onla anca sen yaparsın
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Yapması gerekiyor tabiki , bunu ona nasıl anlatırsın bilmem ama . Bence seni dinlemiyorsa bir aile büyüğünden destek alabilirsin. Hani kimi insan inadına karısını dinlemez ama mesela halasını , teyzesini dinler ya. O şekilde biriinin sözünü dinliyorsa bahsedebilirsin. Benim eşim 1 dk bile durmaz .hemen koşar valla.allah başa vermesin
(1,243 puan) tarafından
Keske benimkide oyle olsa canim ama ben oyle birine soylersem bana daha da ters teper kötü olur benimle dkye korkuyorum
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Bunla alakalı dini video bulsan onu aç onun duyacağı sekilde belki biraz korkar 
(1,243 puan) tarafından
Canim herseyi biliyor o ama isine gelmiyor sadece o ogretirdi anlatirdi bana herseyi nolduysa sonrasan boyle oldu
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Peki sen o yatakta yatabiliyor musun ben hayatta yatamazdım duş alıp gusül alsan da pis gelir bana o çarşaflar
(1,243 puan) tarafından
Napim ki canım  mecbur devam ediyorum haftada 1 yikayabiliyorumm zaten
(12,856 puan) tarafından
Nasıl yani 1 hafta aynı çarşafın üzerinde mi yatıyorsunuz
(1,243 puan) tarafından
Niye canim siz her birliktelik sonrası çarşaf çarşaf mi degistiriyorsunuz
(12,856 puan) tarafından
Eee heralde canım hayatta yatamayız yani sperm gelir bı şey olur illaki
0 oy
(7,791 puan) tarafından
O isin sabahinda uyanir uyanmaz bari alsin gece yorgunsa iki gun ney...
(1,243 puan) tarafından
Yok canim sabah ssla almaz soğuk der
(7,791 puan) tarafından
Allah hidayet versin kuzum ne diyim ki...
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Ben anlamadim gusulu mu erteliyor yoksa inanmiyor . Hic almiyor yani.
(1,243 puan) tarafından
Erteliyor canim sürekli
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Eşin inançlı biri değilmi?  Gerçeği böyle yapan kadınlar da var. Bı gusül almak bukadar zor olmamalı.
(1,243 puan) tarafından
Normalde sorsan Müslümanım der canim
0 oy
(119,282 puan) tarafından
bosanilir cunku o adamin elinin degdigi haramdir
(1,243 puan) tarafından
Iste bunu söyleyince abartma diyo bana
0 oy
(299 puan) tarafından
Canım bence ne yazık ki senin yapabileceğin bir şey yok. İnsanın kendi nefsi rahatsız olmalı öyle gezmekten. Vicdanı sızlamalı 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 922 göst.
26 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 305 göst.
5 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sumeyye69 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,532 göst.
11 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,003 göst.

379,474 soru

11,359,711 cevap

34,837 kullanıcı

...